Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam i proszę o konsultację ;-)
Autor Wiadomość
leslie 
fnord

Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 134
Skąd: Warszawa/Poznań
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 22:40   Witam i proszę o konsultację ;-)

Odebrałem dziś plastik, i mimo szybko zbliżających się mrozów ;-> planuję kupić Revere żeby sobie pojeździć jeszcze w tym sezonie (narty lubię w sumie, więc gwiżdżace zimno mi niestraszne ;->). Początkowo planowałem tak tradycyjnie na pierwsze moto GS500, ale brat mi powiedział żebym zerknął na NTV 650, no i stwierdziłem że w sumie jakbym chciał coś z łańcuchem to bym sobie rower kupił)



Ponieważ planuję często jeździć w dłuższe trasy, to stwierdziłem, że kupię od razu NTV-kę z kuframi i szybą. Po rozejrzeniu się na allegro wstępnie myślę o jednej z tych dwóch:

allegro. pl/item242609390_honda_ntv_650.html

otomoto. pl/index.php?sect=show&id=M465245

[przepraszam za zmanglowanie URLi ale forum mi nie pozwala wrzucić normalnego linka, bo na pewno będzie tam spam i oferty powiększania Britney Spears nago :->]



Problem z tym drugim jest taki, że mojej lepszej połówce (która będzie ze mną sporo jeździć) biały się strasznie nie podoba. No ale to oryginalne malowanie przynajmniej. Oba mają strasznie mały przebieg, IMO, więc zakładam że mają kręcone liczniki, sprzedający od tego pierwszego mówi że kosmetycznie jest taki sobie, ale jeździ dobrze. Jakby ktoś był na tyle miły i rzucił okiem na zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na hell.pl/leslie/NTV/ i powiedział co myśli i na co zwrócić uwagę przy oględzinach to byłbym wdzięczny. :-) ))
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 22:52   

patrząc po zdjeciach wybrałbym drugą opcję (tego białego)



lakier oryginalny, no i ogólnie jakoś tak wygląda na bardziej zadbany. Sądząc po kuferkach można domniemywać że ma całkiem słuszny przebieg.

Z drugiej strony ta czerwona tez prawdopodobnie miała niemały, skoro trzeba było zmienić tarczę, no chyba że "zuzyła" się w inny sposób :wink:
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 00:09   

Witaj

A może zainteresujesz się moją ?

To ta śliwkowa na alledrogo z dwoma kuferkami.

Pozdrawiam
 
 
leslie 
fnord

Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 134
Skąd: Warszawa/Poznań
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 00:35   

Rof: no, owszem, ze zdjęć zdecydowanie lepszy stan ma. Ale nie podoba mi się biały kolor, ech. Chociaż z drugiej strony, jak puszkarze widzą biały motocykl i kierowcę w kamizelce odblaskowej to od razu pewnie jakoś tak zgodniej z przepisami jeżdżą. ;-)



sitars: Prawdę mówiąc, ta Twoja jest na trzeciej pozycji w rankingu, plusem jest to, że zakładam niekręcony przebieg i ogólne zadbanie techniczne, a minusem jest brak szyby i centralnego kufra żeby nie śmigać po mieście z bocznymi. :-) Zimno się robi, a ja bym chciał jeszcze pojeździć, pewnie mnie czeka instalacja ogrzewanych manetek i handbarów, znalezienie dobrej szyby też proste nie jest z tego co sprawdzałem...
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 00:53   

Witam ponownie

Jak będziesz chciał coś więcej wiedzieć o moto, to pisz na PW, bo to powitalnia i zaraz temat poleci (pozdrowienia dla kermadeca :wink: )

Ogólnie moto w porządku, cały czas w użyciu, stan wizualny dobry ( w końcu już trochę lat ma). Przygody, była jedna:

http://www.ntv.fora.pl/dachowalem-ntv-ka-t176.html

Generalnie, takie rzeczy sie zdarzają.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13