Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedałem NTV
Autor Wiadomość
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 16:55   Sprzedałem NTV

http://youtube.com/watch?v=D4Ygwpu6wXoPrzyszedł czas na zmiany :) NTV została sprzedana a na jej miejsce wskoczyła inna V - ka, bardziej ognista, bo SV 650n :D



Po NTV pozostaną mi same dobre wspomnienia i nie mogę powiedzieć na nią złego słowa.



A Wy drodzy forumowicze też jakoś szykujecie się do zmian? Pozostajecie wierni V-kom?



A tu moje sprzęciki były i obecny:



http://youtube.com/watch?v=WKxMK5Ww3Wc

http://youtube.com/watch?v=D4Ygwpu6wXo
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 21:25   

Gratuluje!

Piękny motocykl. Szczególnie przypada mi do gustu świetnie wyeksponowana rama. Już seryjny wydech ładnie gada, a ten który Ty masz - bajka. Szkoda że nie zrobiłeś ujęcia z profilu. Może zaproponujesz nam fotki nabytku?



Osobiście do zmian się nie szykuję. Marze o budowie klasycznego bobbera i jeżeli już to w tym kierunku zaczne iść (marzenia...) :)



Pozdrawiam
 
 
heron
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 15:15   

fajny mruczuś
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 15:39   

No wiesz Rof, ale to nie ma kardana :wink: coś Ty kupił.
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 18:34   

Fakt faktem - to jest faul :roll:
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 21:36   

no z tym jest ból, zwłaszcza że wysoki moment będzie dawał się we znaki łańcuchowi :(



ale zaoszczędze na klockach hamulcowych :P :D
 
 
punio
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 20, 2007 00:58   

No... zaoszczedzisz.. gdzies do momentu, kiedy przyjdzie ci wymienic 4 :)



Napisz kiedy troche wiency - jak sie to ma moca i momentem do ntvki. Bo juz od jakiegos czasu zastanawiam sie na co ewentualnie zmienic kiedys. I nie wiem.



Rozsadek podpowiada xj900 diversion. Ale tylko rozsadek.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 12:04   

Rof - konto na http://www.sv650.fora.pl masz już aktywowane. Miło, że tam się będziemy widywać :) .



Po wyjeździe do Rumunii stwierdziłem, że z 3 kuframi w NTV brakuje mocy. Aż strach pomyśleć co by było z pasażerem.....



P.S. Ale ja już od dawna myślę na co zbierać :wink: .
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 14:05   

ok, dzieki



co do wrażeń z jazdy to jeszcze nie mam, bo dopiero dzisiaj zmieniłem lagi (motorek był puknięty od przodu)



jutro mam zamiar śmigac cały dzień więc napewno coś naskrobie wieczorem :)



no więc po pierwszych kilometrach przejechanych na SV mogę powiedzieć że jest duuuuuuuuuuuuuuużo mocniejszy od NTV elastyczny w każdym zakresie obrotów, dużo szybciej wkręca się na obroty i tak jak w NTV nie było problemów zmieniać biegi przy 5 tyś to tutaj łatwo się zapomina i ciągnie się do 7- 8.



jest dużo lżejszy w manewrowaniu, krótszy, hamulce ma jak brzytwa, 2 palce na klamce to max, w innym przypadku można zrobić niekontrolowane stoppie lub minimum mocno przycisnąc "klejnoty" do baku :wink: przy ostrej przegazówce nie stawia na gume, aczkolwiek czuć że jesli się tylko zapragnie pojeździć niekoniecznie na dwóch kołach to dla SV nie będzie to problemem i ochoczo wykona to polecenie :)



pomimo, że nakręciłem już sporo km na różnych motocyklach i o różnych mocach, to nie mogę polecić SV na pierwszy motocykl. Chociażby dlatego, że na niskich biegach błyskawicznie reaguje na gaz, co może wprowadzić w "zakłopotanie" niedoświadczonego jeźdźca.



ps

teraz jadę w traskę z plecaczkiem, więc jak wrócę to napisze jak się sprawuje z pasażerem
 
 
Wojtek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 11:15   

No a jednoramienny wahacz gdzie? :D

Z tym duuuuuużo to nie przesadzaj. :wink: Chyba, że Twoja jakaś dychawiczna była. :lol:

Gratulacje!
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 16:14   

zrobiłem sobie porównanie prędkości na odcinku ze startu: na takim samym odcinku NTV miała ok 130 kmh, kiedy SV leciała już pod 170 więc różnica spora :wink:



co do jazdy we dwie osoby, to trzeba sie uzbroić w cierpliwość - przy puszczeniu gazu efekt hamowania silnikiem jest cholernie mocny więc odczujemy mocny nacisk na podbrzusze i ręce.



Uważać też trzeba na mocniejsze odkrecenie, bo strasznie chce stanąć dęba na 1 biegu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12