Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pozdrowienia z Bielska!
Autor Wiadomość
marcin-bb
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 04, 2009 15:02   Pozdrowienia z Bielska!

Witam Forumowiczów! :D

Mam na imię Marcin i mieszkam w Bielsku- Białej. Przygodę z ntv-ką rozpocząłem w te wakacje. Kupiłem ją z myślą o dalekich asfaltowych wycieczkach bo wcześniej jeździłem endurakami i unikałem jak tylko mogłem autostrad i podobnych dróg.....

Przeglądając Wasze forum znalazłem wiele ciekawych informacji, które bardzo mi pomogły w serwisie i poznaniu tego motocykla! Wielkie dzięki!!!!



Niestety życie trochę mi pozmieniało plany i nie wiem jak z tymi podróżami będzie. Obecnie staram się zamienić moje dwa koła na cztery- takie z ręcznym napędem- w styczniu zostanę tatą i priorytety uległy trochę zmianie.

Dlatego w dziale ogłoszeń znajdziecie moje. Jeśli mój sprzęt znajdzie na tym forum nowego właściciela to będę bardzo zadowolony, jeśli nie to sobie go zostawię na kolejne wakacje! :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 15:40   

Witam!

NTV, to sprzęt naprawdę tani w utrzymaniu... Jeździłeś nim kilka miesięcy, więc doskonale o tym wiesz! Nie warto go sprzedawać! Jeżeli jest przygotowany do wojaży to wystarczy tylko lać i jeździć 8) Opłaty za motocykl są znikome i jeżeli masz stałą pracę, to na pewno będzie Cię stać na to, żeby wyłożyć te 200zł rocznie na motocykl... Ale jeżeli mimo wszystko chcesz go sprzedać - życzę powodzenia!
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 16:11   

Witam :)



Z życiem juz tak jest, że nie do końca jest przewidywalne :)

Z tą sprzedażą motocykla to powstrzymaj się, o ile oczywiście finanse Ci na to w miarę pozwolą, bo jak się go teraz pozbędziesz, to przez najbliższych kilka lat nie masz co nawet myśleć o nowym motorku

(starszy kolega z własnego doświadczenia Ci to mówi :D )



Pozdrawiam
 
 
marcin-bb
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 03:26   

Chodzi nie tyle o pieniądze ile o wyjazdy i czas na przejażdżki. Przez najbliższe dwa sezony raczej nigdzie daleko nie pojadę, a do kręcenia się wokół komina wolę jakiegoś singla. Myślę o xt 600 lub xtz 660 albo innym enduro tego typu. Do jazdy po bielskich okolicach i krótkich wycieczek za miasto będzie właściwsze. Jeśli się nie rozstanę z deauvillką to ją jakoś przechowam w garażu na lepsze czasy- macie rację, że głupotą jest pozbywać się dobrego motocykla- ale jeśli trafi się ktoś kto doceni jej stan to rozważę sprzedaż! :D
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 19:36   







To ja juz zupelnie nie rozumiem, chcesz sprzedac ten motocykl, czy wrecz przeciwnie :)
 
 
marcin-bb
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 23:21   

Chcę sprzedać- ale nie za wszelką cenę. Jeśli się wyraziłem niejasno to przepraszam- ale pisałem tego posta chyba o 2 w nocy. Nie zamierzam brać rozwodu z motocyklami tylko dlatego, że dziecko ma się urodzić na dniach. Moto w domu musi być bo jest dla mnie w sezonie podstawowym środkiem lokomocji!

Cena w ogłoszeniu jest wysoka- można powiedzieć zaporowa, właśnie dlatego, że wahałem się jaką podjąć decyzję. Jeśli się trafi dobry-rozsądny i sympatyczny kupiec to i potargować się można. Mam takie swoje dziwne zasady i zawsze sprzedaję tylko jak mi się nabywca widzi jako sympatyczny człowiek. Wolę by ten motocykl- jeśli mam się go pozbyć- cieszył kogoś, kto o niego zadba i będzie nim jeździł a nie tylko będzie chciał zarobić. Chciałem po prostu uniknąć telefonów od różnej maści handlarzy, którzy na dzwonili z propozycjami typu- "jak ci 8 tyś pasuje to ja będę za 2 godz.



A żonie jak wróci do jeżdżenia chcę kupić "golasa" ntv- bo mi się ten motor bardzo spodobał!
 
 
ogniki 
Wąchacz spalin


Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 12:44   

cześć i życzę realizacji planów
 
 
marcin-bb
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 07, 2009 19:24   

Dziękuję i wzajemnie życzę powodzenia! :D



A gdyby ktoś z Was przelatywał przez BB i czegoś potrzebował w podróży to na Tuwima może liczyć na pomoc techniczną- w miarę posiadanych umiejętności- i gorącą kawę!!! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12