Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NTV Revere Inowrocław-ocena
Autor Wiadomość
mlynaszz 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 80
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 21:30   NTV Revere Inowrocław-ocena

Koledzy.

Kumpel prosił mnie o oblukanie tej NTV-ki. Nim podjadę obejrzeć ją na żywca proszę Was o zerknięcie na fotki. A może ktoś miał z nią styczność? Z tego co zauważyłem ma inny prawy boczek, nic innego nie wpadło mi w oko. Co sądzicie o tym sprzęcie?



Link do aukcji: http://www.allegro.pl/ite...3r_3700_zl.html
 
 
Pils 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 164
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 22:00   

coś niedrogo chcą...
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 22:44   

Faktycznie cena podejrzanie niska, na fotkach ntv-ka wygląda na odpicowaną tzn. nie ma się do czego przyczepić:D jedyne co jest zastanawiające to inne aukcje tego użytkownika, na których można znaleźć kilka części do ntv, np. aukcja z chłodnicą i fotka bardzo podobnej ntv lecz w stanie skrajnie odmiennym , ale są to tylko spekulacje i to wszystko nie musi mieć związku z tą konkretną sztuką :D Jedne co mogę polecić to wstrzymać się z kupnem bo i tak koniec sezonu, a zacząć polować na jakąś forumową ślicznotkę, pozdrawiam.
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 01:10   

Ze względu na cenę warto pojechać i zobaczyć a nawet wybaczyć ewentualne niedociągnięcia.

Model z roku '92 nie powinien mieć kierownicy "rurkowej"?

Ogólnie duża zaletą jest wyposażenie moto - kuferek, stelaż, stalowy oplot. Szyba nic nie daje, tylko wygląda (sprawdzone :wink: ).



Daj znać o wrażeniach po oglądnięciu na żywo!



Pozdrawiam
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 09:45   

vasiliy w 92 na pewno były jeszcze kierownice połówkowe.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 04:16   

Moim zdaniem ta NTV, to składak. Zbiornik, boczki i zadupek pochodzą od różnych motocykli - różnią się kolorem i naklejkami. Najczęściej spotykane przy czerwonym lakierze felgi mają kolor biały. Wygląd kolektorów jest kompletnie nieadekwatny do całej reszty. Może to kwestia światłą, ale wydaje mi się, że sety mają różne kolory. Na przednim błotniku jest jakaś dziwna naklejka - jak będzie pod lakierem - będzie pewność, że część była dosztukowana. Zbiorniczek płynu hamulcowego (pompa) ma dziwny kolor. Końcówki kierownicy są wypolerowane, a nie czarne (a chyba powinny być czarne) . Obudowa chłodnicy wygląda jakby dopiero został założona. Lewy dekiel silnika jest malowany. W zestawieniu z aukcjami o których ktoś już wcześniej wspomniał i rozebranym motocyklu po prawej stronie zdjęci nr 6 możemy wnioskować, że mamy do czynienia z "miną". Wcale tak być nie musi, ale zalecałbym sporo ostrożności - więcej niż "standardowo"! Cena kusi, ale podejdźmy do sprawy racjonalnie.
 
 
cinek 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 450
Skąd: Kotlin
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 12:25   

Po ilości aukcji z motocyklami i częściami można przypuszczać, że koleś jest handlarzem, a oni mają to do siebie, nie wystawią motocykla, czy samochodu w cenie bardzo okazyjnej kiedy jest wszystko sprawne. Coś musi być nie tak.
 
 
Tomek-88 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Kielce/Gnieździska
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 12:30   

Nawet bieżnik opony na aukcji z tą chłodnicą wydaje się być ten sam u tej ntv.
 
 
Ente

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 195
Skąd: Lüneburg-Niemcy
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 13:15   NTV Revere Inowroclaw-ocena

Naklejki na zbiorniku paliwa i plastikach jak najbardziej orginalne(od roku 93 nie ma REWERE)pierwsze modele mialy srebrny zbiorniczek (pompa). oginalny klakson(nie wiem czy to wlasciwe slowo )nie zrazal bym sie innym boczkiem, innym kolorem felg

(powinny byc biale)wazne sprawdz przy zimnym silniku jak zapala,daj jej czwile pochodzic, posluchaj pracy silnika,przejedz sie,sprawdz czy wszystkie biegi wchodza lekko do gory i na dol,po zdjeciu kanapy jak bedziesz mial szczescie znajdziesz naklejke.

z numerem farby(R-107 candy bourgogne red)sprawdz stan opon,spawy na ramie i glowce ramy,stan farby na ramie i spawach(odpryski farby?) i nr ramy.ostatnio ktos prosil mnie o pomoc, kupil NTV -numery na tabliczce na ramie byly zgodne z papierami, zrobil tlumaczenia, i w jakims momencie ktos Mu pokazal ze numery na

glowce ramy sa inne.ot,mala rzecz ktora przegapil zauroczony pieknoscia NTV 650.

na jesieni ceny spadaja,wazne ze stoi niedaleko(po moja jechalem 400km) duzy plus

-stelaz i kufry,warta obejrzenia ,wez jeszcze kogos jak mozesz ze soba.dwie pary oczu widza wiecej.napisz jak wypadly ogledziny.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 14:53   

Oczywiście, że napis na naklejkach się zgadza, jednak w oryginale na boczku było "przedłużenie" tej kreski z zadupka (na oko jakieś 3cm).



Mniej więcej tak powinno to wyglądać (jeżeli chodzi o boczki rzecz jasna):







Co do zbiorniczka, to wydaje się, jakby był pomalowany srebrzanką... Może to wynik tego, że stary lakier miał ubytki a właściciel jest estetą. A może po prostu się mylę - mówię, co rzuca mi się w oczy.



Tak, czy inaczej - nawet jeżeli sprzęt jest po przejściach to priorytetem jest sprawność silnika! Nie skreślam tego motocykla - ja po prostu zalecam zwiększoną ostrożność. Sam stelaż i kufry będą stanowiły znaczą część tej ceny! Jeżeli chciało by się kupić je osobno rzecz jasna!
 
 
cinek 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 450
Skąd: Kotlin
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 17:30   

Sprawdź czy i jak zamyka się blokada kierownicy.
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 21:01   

Jeżeli jeszcze poczekacie to może moją NTV będziecie mogli kupić :) cena będzie wyższa no ale z ręką na sercu powiem wszystko jak jest, co nowe co stare, a i kufry givi będą w komplecie. Tylko że cena będzie znacząco wyższa :)



Tomek



Ps. mnie ta cena też mocno dziwi. Zauważył ktoś coś niepokojącego?
 
 
mlynaszz 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 80
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 02:01   

Po przeczytaniu Waszych uwag i konsultacjach z zainteresowanym, odpuściłem jednak sobie oględziny. Gościu szuka po prostu jakiegoś sprzęta do 4 kawałków i ta Honda wpadła mu w oko, ale....no właśnie za dużo tych "ale" już na samym początku. Dziękuję wszystkim za wniesione uwagi, mam nadzieję, przydadzą się kiedyś innym, zainteresowanym tym modelem. Dodam, że mam wrażenie, że miałem osobiście styczność z tym sprzedającym(ymi) 1,5 roku temu, kiedy to szukałem motocykla dla siebie. Wrażenie ze spotkania delikatnie mówiąc, mało sympatyczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12