Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Honda NT1100 2022
Autor Wiadomość
Ciok 
Old Traveler


Pomógł: 14 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 1760
Skąd: WPR Mazowsze
Wysłany: Nie Mar 27, 2022 21:53   

Wczoraj rozmawiałem z kolegą motocyklistą który już w tym roku ujeżdżał nową NT. Miał słabą opinię o tym koniu.
Wiadomo, że wszystko ukryte w szczegółach a patoytuberzy napiszą co im będzie korzystniej.
Krótko:
- Honda jak zawsze z czymś dała dupy i pod ciężkimi plastikami jest parę niedoróbek wkurwiających"
Konkurencja oprócz DCT, ma więcej i w tej samej cenie.
_________________
Pozdrawiam Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Mar 28, 2022 00:28   

Widziałem to-to cacko jakoś w lutym na żywo. Oblazłem, oblukałem, a nie jeździłem; po prawdzie nikt wtenczas nie jeździł.
Uwagi "minusowe" z tego zdarzenia (choć doprawdy, pato-coś-tam nie jestem), od przodu poczynając:
- nieregulowana szyba w czasie rzeczywistym;
- brak jakiegokolwiek schowka dostępnego dla kierownika;
- chude, tandetne podnóżki dla załogi (stanąć na nich podczas jazdy na wybojach będzie mógł człek bezwzględnie wierzący lub ten od pejczyków w alkowie);
- nieregulowana wysokość kanapy, dla nikogo z załogantów;
- spieprzona pojemność walizek - można je powiększyć w stronę koła, do osi motka o ca. 5 cm każdy. Wtenczas, bez poszerzania zestawu, można by schować po kasku;
- no i święta-nad-świętościami-świętość --> brak wała...
Tak se paczyłem na te obrazki, czytałem te opisy i nawet przez czas jakiś dopuszczałem możliwość nabycia tego modelu, lecz powyższe przekreśla takie działanie.
To są moje spostrzeżenia z punku widzenia turysty, nie zaś "ściganta" lub "kominiarza" - oni mogą mieć inne. Inni turyści, także mogą je mieć.
markali
I ja lubię napęd wałem. I ja lubię MG. Jednakowoż wyczekam na pojawienie się V100TT (wszak koncepcja V85TT już sprawdzona i jeździ, a silnik właśnie pojawił się w V100). Grzechem wielkim zaniedbania byłoby tego "nie pożenić" ze sobą. A tradycja w postaci MG Stelvio przeca już jest. Poczekam, obaczę...
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
Ciok 
Old Traveler


Pomógł: 14 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 1760
Skąd: WPR Mazowsze
Wysłany: Pon Mar 28, 2022 21:55   

Toma311 napisał/a:
Widziałem to-to cacko jakoś w lutym na żywo. Oblazłem, oblukałem, a nie jeździłem; po prawdzie nikt wtenczas nie jeździł.
Uwagi "minusowe" z tego zdarzenia (choć doprawdy, pato-coś-tam nie jestem), od przodu poczynając:
- nieregulowana szyba w czasie rzeczywistym;
- brak jakiegokolwiek schowka dostępnego dla kierownika;
- chude, tandetne podnóżki dla załogi (stanąć na nich podczas jazdy na wybojach będzie mógł człek bezwzględnie wierzący lub ten od pejczyków w alkowie);
- nieregulowana wysokość kanapy, dla nikogo z załogantów;
- spieprzona pojemność walizek - można je powiększyć w stronę koła, do osi motka o ca. 5 cm każdy. Wtenczas, bez poszerzania zestawu, można by schować po kasku;
- no i święta-nad-świętościami-świętość --> brak wała...
Tak se paczyłem na te obrazki, czytałem te opisy i nawet przez czas jakiś dopuszczałem możliwość nabycia tego modelu, lecz powyższe przekreśla takie działanie.
To są moje spostrzeżenia z punku widzenia turysty, nie zaś "ściganta" lub "kominiarza" - oni mogą mieć inne. Inni turyści, także mogą je mieć.
markali
I ja lubię napęd wałem. I ja lubię MG. Jednakowoż wyczekam na pojawienie się V100TT (wszak koncepcja V85TT już sprawdzona i jeździ, a silnik właśnie pojawił się w V100). Grzechem wielkim zaniedbania byłoby tego "nie pożenić" ze sobą. A tradycja w postaci MG Stelvio przeca już jest. Poczekam, obaczę...


to jednak dodam
- za nisko stopki ( grzeją o asfalt aż miło)
- brak elektroniki hamulców, zawieszenia i trakcji + sterowanie silnika
- coś tam jeszcze, ale już nie wspomne...
_________________
Pozdrawiam Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12