Forum użytkowników Hondy NTV/NT Deauville Strona Główna Forum użytkowników Hondy NTV/NT Deauville
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Honda 650 `98 do wzięcia.
Autor Wiadomość
Polk 
Lech

Wysłany: Pią Lis 16, 2018 21:30   Honda 650 `98 do wzięcia.

Poszukujących modelu jak w temacie.
Byłem, widziałem, siedziałem i odpalałem.Opis z tego co pamiętam: Trochę stała, bo lekki osad na niektórych elementach aluminiowych, ale odpaliła bez problemu. Przebieg chyba około 64k km (raczej oryginalny). Moto sprowadzone z Belgi tak trochę przy okazji. Plastyki całe. Kufer centralny Givi. Tego sprzedający np. nie podał w opisie :)

Dlaczego o tym piszę? Bo to nietypowy sprzedawca- nie mylić z handlarzem. Poznałem go kupując obecne moje moto Yamahę XJ. Zna się na moto, naprawia, reguluje i sprzedaje z pasją, nie zawsze z zyskiem. Dużo pomaga, podpowiada, mówi szczerze stan pojazdu, aby potem się tego nie wstydzić. Się nie reklamuje, bo teraz zadowoleni klienci to robią (np. ja). W razie zainteresowanych kupnem gości zapraszam na pw. Podam namiary.

https://www.olx.pl/oferta...html#b068c8165d
Jakby ktoś rozszyfrował dane z olx powołajcie się na forum Hondy i mnie (Leszka). Zapewne będą większe upusty.
Ps* świeża "bułeczka". Kto pierwszy ten ....

Odpowiedz do tematu