Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ubezpieczenie, Assistance działające w Rosji
Autor Wiadomość
plaqoo 
Premium User
FJR1300A


Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lip 05, 2017 16:17   Ubezpieczenie, Assistance działające w Rosji

Już dawno się tu nie udzielałem, ale piszę, ponieważ mam info, które może przydać się komuś, kto planuje wycieczkę do Putinowa. Wybieramy się tam niemałą grupą ludzi, dość długo szukaliśmy takiego produktu, a wklejam żeby innym oszczędzić tego czasu.

Od razu napiszę, że nie jestem agentem, nie reklamuję swoich usług.

Allliannz jako pierwszy oferuje ubezpieczenie motocykla z assistance działające w europejskiej części ROSJI. Wspominam tylko o Rosji, bo na resztę Europy jest tego sporo.
Możliwość kupna tylko przez stronę i nie ma grupówek.

Poniżej link:
https://assistance-motocyklowe.pl/produkt/ubezpieczenia-assistance-dla-motocykla-na-europe
_________________
Yamaha FJR 1300 A
 
 
Kobrzak 
Piotrek


Pomógł: 49 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 2320
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Sro Lip 05, 2017 20:21   

Adac plus też działa w Europejskiej części Rosji i do tego jest pewny. Sprawdzaliście opinie o tym Allianz?

Ja właśnie załatwiam sobie Adac plusa za 80 ojro na rok i głowa spokojna :D

Tak na przykład o Warcie:



Kod:
Koleżanki i Koledzy, pozwolę sobie tutaj opisać moją "przygodę" z ostatniego dalszego wyjazdu na moto. Zdarzenie miało miejsce 17 czerwca w Albanii. Prowadząc motocykl miałem wypadek z Albańczykiem kierującym samochód. Jadąc swoim pasem na prostym odcinku drogi zostałem uderzony przez jadący z naprzeciwka samochód, który zaczął manewr wyprzedzania. Na szczęście otarł się o mnie bokiem. Z ustaleń policji przybyłej na miejsce wynikło, że sprawca wypadku był w momencie wypadku pod wpływem alkoholu. Po oględzinach na miejscu wypadku zostałem poproszony o przejechanie na komendę policji, kierowcę samochodu na komendę odwiozła policja. Udzielono mi pomocy w miejscowym szpitalu, na szczęście obrażenia nie okazały się być poważne, opatrzono mnie i dano jakiś zastrzyk. Po udzieleniu pomocy przewieziono mnie z powrotem na komisariat i przesłuchano, dokument z przesłuchania przetłumaczono na miejscu przez tłumacza przysięgłego na język angielski. Motocykl został uszkodzony, straciłem między innymi lewy kufer oraz zniszczone zostały inne elementy motocykla, na szczęście mogłem na nim wrócić do Polski. Niestety ani na miejscu wypadku, ani na komendzie policji, nie ujawniono mi danych sprawcy wypadku, nie znam jego imienia, nazwiska, ubezpieczyciela. Jedyne dane jakie póki co posiadam, poza przetłumaczonym kwitku z przesłuchania, są zdjęcia z miejsca wypadku i między innymi zdjęcie tablic rejestracyjnych jego samochodu (zdjęcia zrobione przeze mnie). Warta jako mój ubezpieczyciel odmawia zajęcia się sprawą, gdyż Albania nie należy do UE ani EOG.


Warto jednak sprawdzić co i jak :)
_________________
https://www.youtube.com/c...3qMLMdnopW0iiWQ

https://www.instagram.com/piotr_harison/

NT650V Devi 1999 > NT700 2008 Wiśnia > Triumph Tiger 955i 2004 > Triumph Tiger 955i 2005
 
 
adamdive 
Adaś_Wieszczu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 493
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: Czw Lip 06, 2017 07:54   

Popieram ADAC, ja właśnie będę wykupował kolejne ;-) Zaleta jest taka, że nie jest na pojazd, tylko na osobę a jeździsz czym chcesz ;-) Obejmuje też rodzinkę.
_________________
Yamaha FJR
 
 
plaqoo 
Premium User
FJR1300A


Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 06, 2017 09:28   

Qrde wygląda na ciekawszą opcję niż Allianz.
Próbuję znaleźć ADAC w PL, ale właśnie usłyszałem w słuchawce, że wycofali się całkowicie z naszego pięknego kraju.
Macie może jakiś namiar na tutejszego człowieka? Czy można tylko przez ich stronę, czy tylko osobiście w Niemcowni?
_________________
Yamaha FJR 1300 A
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13