Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zapowietrzanie się układu paliwowego
Autor Wiadomość
Rumcyse 


Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 12:50   Zapowietrzanie się układu paliwowego

http://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?t=182

Mam problem dokładnie taki sam jak w tamtym temacie.
na zimę zrobiłem głupotę i postanowiłem wypalić paliwo z układu i zostawić suchy na zimę!.

Odrazu po zimie raz na 50-250 km gaśnie mi tak jakby sie benzyna skończyła. Próbowałem wykręcić kranik, nie był zasyfiony, wyczyściłem, i odpowiednio umieściłem gumową tulejkę która tam była.
Czy bak ma jakieś odpowietrzanie, czy odpowietrzeniem jest Wlew Paliwa który ma otwory dookoła.?

Filtr paliwa wymieniałem rok temu 12000 km temu. na poprzednim filtrze ktory miałem minimum 2 lata zrobiłem wiecej.

Kupowałem zamiennik pompy paliwa bo mi padła. tez jakiś rok temu. Moze być już padnięta??, Z tego co słyszę to ciągle stuka czyli pompuje.

Raz zauważyłem ze w filtrze paliwa nie było w ogóle benzyny, zawsze jest na górnym brzegu bombelek powietrza jak sie wlewa do niego paliwo. A w tym przypadku nie płyneła benzyna z baku do Filtra paliwa.

W tym momencie moze to być albo kranik zepsuty, albo odpowietrzenie baku nie działa i wytwarza mi się podciśnienie, filtra paliwa zatkany od siedzenia na sucho w zime w garażu, albo przerwy w działaniu pompy paliwa ??
 
 
PSzydlowski 
(Piotrek)


Pomógł: 25 razy
Wiek: 61
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 759
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 13:30   

Rumcyse napisał/a:
raz na 50-250 km gaśnie mi tak jakby sie benzyna skończyła

Jak po takim incydencie odpala? Od razu czy musisz dłużej kręcić rozrusznikiem. Jeśli odpala od dotknięcia nie musi być to wina układu paliwowego ale np. elektryki tym bardziej, że powtarza się to jak rozumiem po różnym przebiegu od tankowania.
_________________
PJS

Były motocykl ... jest wynalazek :)
Aprilia Mana 850
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14