Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
dostało mi się od Killu
Autor Wiadomość
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 55
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1775
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 01:51   dostało mi się od Killu

Zarejestrowałem sie w forum. Zrobiłem nietakt i napisalem posta- pytanie, a wcześniej nie przywitałem się w Powitalni. Dostało mi się za to od Killu. teraz skruszony sie witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy NTV-ki. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem maszyny z 1993 roku. Już sie w niej zakochałem. Wredna zmienna pogoda nie pozwala mi na dłuższe wypady. Ale to na pewno nadrobię.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. sgtcop13 - Tarnów- Polska pd-wsch. :)
 
 
maurycy 


Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 123
Skąd: poznań
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 01:54   

Marek?

Tutaj wszyscy mówimy do siebie na per Ty.



Pozdrawiam





edycja,

Już się nie muszę zastanawiać, cieszę się że trafiłeś w końcu do naszej braci.

Głupio wyszło, ale warto było wyjśc na głupka żeby nadal jezdzić tym czym jeżdzę.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 01:55   

Hehe :wink: Teraz, to ja jestem ten wredny :P My z Opolskiego widocznie tak już mamy, że jesteśmy wredni :wink:

Jeszcze raz witam i pozdrawiam! Szerokiej drogi, czystych winkli i niewysychającego zbiornika z paliwem :D
 
 
kaśka
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 10, 2009 02:00   

witam w imieniu mniejszości forum :) Killu nie jest taki zły na jakiego wygląda, w rzeczywistości to baaaaaaaaaaaaaaardzo sympatyczny młody czlowiek :)
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 02:01   

Witam nowego fana NTV
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 02:15   

Ja wcale nie jestem zły :) Tylko trochę wredny :P



Wrzuć jakieś zdjęcia na bikepics :wink: Wydaje mi się, że masz maszynę w kolorze "toscania green"... Lub inaczej toy-toy 'owym :wink: Ale nie przejmuj się! Chyba najwięcej jest właśnie z tym lakierem :wink:
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 02:52   

Witam i nie przejmuj się deszczem. Ja też tak myślałem jak Ty :wink: a kiepska pogoda to co będe brudził NTVke i mukł... Jak pare razy mnie złapał deszcz to teraz nawet nie patrze jaka jest pogoda tylko wsiadam i jadę :) pewnie że milej jest jechać w słoneczku ale czasem trzeba i wziąć prysznic :wink: Pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 03:00   

Jeżeli chodzi o deszcz, to powiem, że nie mam jako takiego profesjonalnego ubrania motocyklowego (jeszcze) i znacznie więcej jeździłem w deszczu i po mokrym, niż w słoneczku na rozgrzanym suchym asfalcie (wybacz Toples - nawierzchni bitumicznej :wink: ). Nie przejmuj się deszczem! Jeżeli boisz się uślizgów itp, to poszukaj tematu dotyczącego jazdy w deszczu i niebezpieczeństw z tym związanych... Jeżeli będziesz przestrzegał "ustalonych" zasad, jazda nie będzie bardziej niebezpieczna niż na suchej nawierzchni :wink: Trzeba jednak pamiętać, że dobre ubranie, to podstawa i nie zachęcam nikogo do rezygnacji z kupna profesjonalnej odzieży motocyklowej!
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 03:12   

Moim bólem podczas deszczu są jeszcze buty Probiker Active. Są lekkie, wygodne i oddycha w nich noga lecz nie są wodoszczelne. Język przepuszcza wode i jak jest bardzo mokra jezdnia to chlapie z pod koła i mam mokre skarpetki :(

Przydałby się taki chlapak przy błotniku jaki miał Janusz :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 03:20   

"Kondomy" zakładaj na nogi i będzie git :P http://www.moto-akcesoria...oducts_id=19980 Nawet zwykłe reklamówki jednorazowe mogą sporo pomóc podczas niespodziewanej ulewy, albo radykalnego obniżenia się temperatury :wink: Na orlenie mają też rękawiczki jednorazowe! A na zimno w razie jakiejś awarii polecam napchać sobie pod ciuchy papieru! Najlepiej szarego z gazet! Wszystkie patenty wypróbowane 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13