Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o ocenę NTV z ogłoszenia :)
Autor Wiadomość
Komediant 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Paź 15, 2016 21:55   Proszę o ocenę NTV z ogłoszenia :)

Cześć, bardzo proszę o rzucenie okiem na tą NTV z ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta...D5-IDhIkdP.html

Jestem kompletnym laikiem i proszę o wyrozumiałość. Zastanawia mnie ta "czacha". Chyba nie jest oryginalna, a może to była jakaś opcja za opłatą? Czy takie coś ma homologacje? Jak zauważycie jakieś inne mankamenty to proszę o wypisanie :) Sądzicie, że warto? Wrzucam akurat tą, bo mam do niej blisko. :wink:

O co mogę się spytać sprzedającego o ten konkretny model? Na co zwrócić uwagę? Proszę o pomoc :)

P.S Jak napisałem w złym dziale to proszę o zwrócenie uwagi. :oops:
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Paź 16, 2016 01:23   

Na telefonie nie da się dojrzeć detali ale po mojemu był jakiś dzwon w przeszłości...
Klaksony raczej. Chińskie,
Owiewka fivestars
Silnik w 92 był chyba ciemny
Brak osłonek na przewodach przy chłodnicy
Raczej jest już po malowaniu bo nie widzę naklejek on res off, nie ma relingu przy napisie pro arm
Korek wlewu oleju do kardana Z chińskiego skutera.

Poza tym czysty I za 3500. Nie ma co szukać dziury w całym za te pieniądze. O ile przyspiesza, jedzie, skręca I hamuje normalnie to bym brał bez negocjowania.
_________________
Pucuś
 
 
Komediant 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 16, 2016 18:29   

Dzięki, podesłałem mu maila po Twojej pomocy.

Może ktoś jeszcze coś przyuważył?
 
 
albercikxxl 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 148
Skąd: Biskupice
Wysłany: Nie Paź 16, 2016 20:19   

Ponegocjować zawsze można ja za swoją z rocznika 96 dałem 3800 to tego rzeczy bieżące wyniosły z tysiączek. Przejedź się sprawdź czy prosto jedzie. Przy tym przebiegu trzeba będzie pomyśleć o wymianie łańcuszków rozrządu pewnie, ale tego bez zdejmowania pokryw zaworów ciężko wywnioskować czy to już. Przejrzyj dokładnie forum znajdziesz manual, gdzie masz wszystko co gdzie i kiedy sprawdzić i wymienić. Lampy i owiewka może nie oryginalne ale moim zdaniem wyglądają fajnie gość pisze że wymieniał klocki sprawdź ile ich zostało i czy też nie są mocno zjechane, nowe tarcze majątku nie kosztują ale przy ich wymianie będziesz musiał zainwestować także w nowe klocki. Lakier chyba oryginalny , ale to nie jest w moto najważniejsze mój tez była malowany i co z tego. Ważne żeby silnik równo chodził i prosto jechał. Moto jest na kardanie więc nie ma się co tu zepsuć. Niestety mam za daleko żeby podjechać i obejrzeć. Nie spiesz się z zakupem jednak bo teraz i tak sobie już niewiele pojeździsz a ogłoszeń bedzie coraz więcej.
 
 
Komediant 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 19:44   

To jeszcze na koniec. Wydaje się wszystko ok. Wiadomo, nie ma co wierzyć na słowo.






[ Dodano: Wto Paź 25, 2016 12:37 ]
Kupiona, hehe ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12