Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Osiągi ;)
Autor Wiadomość
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2008 17:12   

Prawdę mówiąc nigdy nie zgłębiałem tajników dodawania mocy w NTV, ale co do wydechu to powiem Ci, że w mojej SV mam zmieniony CAŁY UKŁAD WYDECHOWY firmy vance and hines dedykowany do tego modelu, co w efekcie dało 72 konie na kole, przy czym fabrycznie ma 72 KM na silniku :) A do przeliczenia mocy z koła na silnik to trzeba dodać do tego ok 10%



Tak więc w wydechu siedzi parę ładnych koni, przecież w samej NTV z 60 KM spadło na 50 tylko poprzez normy hałasu czyli wydech.
 
 
IrekNTV650
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2008 23:01   

Czy ktoś ma może foto jak wyglądają kryzy przed i po operacji "rozdławiania" - czy taka operacja nie powinna być wykonywana idealnie na jednym i drugim gaźniku - przecież muszą dawkować tak samo?
 
 
grychu
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 23, 2008 22:11   

Oczywiscie, ze musza byc idealnie rowno ! Tnij jak najblizej krawedzi wytnij wszystko co zbedne a bedzie napewno rowno w jednym i drugim :wink: Pozdrawiam.
 
 
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 23, 2008 22:52   

Nie mam pojecia,czy sie spotkalismy,bywam w roznych miejscach
 
 
Marshall
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 25, 2008 00:31   

Na pewno w wydechu silnik zostawia parę koników :? Chciałem swój wydech poddać modyfikacjom (katalizator) ale nie dostałem żadnego odzewu na forum i boje sie być tym pierwszym... Jeżeli macie jakieś doświadczenie odnośnie wycinki kata i układu dopalania to proszę o wszelkie wskazówki.



Założyłem nawet wątek, ale odpowiedzi niestety nie ma :cry:

http://www.ntv.fora.pl/pr...ytanie,372.html
 
 
arteek1
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 17:14   

czy ktoś sprawdzał kolor świec po wycięciu kryz?
 
 
zibi74
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 04, 2008 08:47   

Sprawdze i potem napisze, wczoraj postanowilem sprawdzić w końcu ile poleci po odblokowaniu... (wydech mam bez puszki pod silnikiem) wskazało troszke ponad 200 i mi sie prosta skończyła, ale wir w baku, kolanka od rur czerwone i temperatura prawie max....
 
 
tomas19892
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 19:28   

Witam wszystkich:) Moją NTV tez odblokowalem :) Lecialem nia 190 jak narazie, nurtuje mnie tylko pytanie, moja NTV jest z roku 90, ma zalozone najwieksze dysze czyli 140 i 135. Moje pytanie dotyczy spalania tych modeli, jakie powinno wynosic ? Czy zwiekszanie ilosci powietrza sruba regulacji skladu mieszanki a nastepnie synchro gaznikow poskutkuje mniejszym spalaniem? Poziom paliwa mam juz ustawiony tak jak powinno byc. Narazie podchodzi pod 5 lub 6 L na 100 km przy spokojnej jezdzie. Swiece maja kolor kawa z mlekiem. Pozdrawiam
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 20:04   

Mi tam też zawsze koło 5l na 100 km spali. Podobnie jak ty mam wersję w pełni odblokowaną, może warto zajrzeć jeszcze do filtra powietrza? Czy przypadkiem nie jest nazbyt brudny. Jeżeli przesadzisz z dodawaniem powietrza to wypalisz dziury w tłokach.



Tomek
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 20:57   

Ja mam 50 km i na mojej licznikowo miałem nieco ponad 2zł... Ale nie uważam to za osiągnięcie :(
 
 
tomas19892
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 23:03   

Filtr powietrza jest czysty, musial byc wymieniany. Ustawilem na 3,5 obrotu i synchro. Jak pogoda dopisze to sprawdze jakie swiece i jakie spalanie bedzie.





Spalanie wyszlo 5.4 L na 100 km. Lalem pod korek. Jazda w srednim tempie i dystans nie zrobiony za jednym razem tylko w pare dni po kilkanascie km dziennie,wiec mysle ze nie jest zle na taki silnik. W trasie powinien zejsc ponizej 5 L :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14