Forum Honda NTV

Szukam motocykla - Szukam NT700V z ABS

Parabiker - Wto Sty 10, 2023 12:52
: Temat postu: Szukam NT700V z ABS
Jak w temacie. Szukam 700-tki w dobrym stanie z ABS, rocznik i kolor nieistotny. Liczy się stan techniczny. Kolega chce rozpocząć swoją przygodę z motocyklami. Zapytał co na pierwsze moto więc z mojej strony odpowiedź była oczywista :D
Chłop jest dość hmmm duży :D i zamierza jeździć z żoną stąd 700. Będzie im wygodniej.
Najlepiej byłoby wziąć coś forumowego ale może ktoś coś widział, słyszał....
Z góry dziękuję :)
Ciok - Sro Sty 11, 2023 22:45
:
Wiem gdzie stoi 650 fajna, z dużymi kuframi i ST 1300.
Była jeszcze 700, ale bez ABS -u.
Motocykle do sprawdzenia, ale mogę pomóc w zakupie "jakby co".
Też bym wolał od swojaka z forum kupić a jak nie będzie, to gdzieś indziej trza szukać..
Motki stoją o rzut beretem od nas.
Robert Ozy - Czw Sty 12, 2023 15:13
:
Może na grupie facebookowej "Fani Hondy Deauville" ktoś sprzedaje. Z tego co pamiętam to jest tam nawet spory ruch :wink:
grad74 - Sob Sty 14, 2023 14:24
: Temat postu: Re: Szukam NT700V z ABS
Parabiker napisał/a:
Jak w temacie. Szukam 700-tki w dobrym stanie z ABS, rocznik i kolor nieistotny. Liczy się stan techniczny. Kolega chce rozpocząć swoją przygodę z motocyklami. Zapytał co na pierwsze moto więc z mojej strony odpowiedź była oczywista :D
Chłop jest dość hmmm duży :D i zamierza jeździć z żoną stąd 700. Będzie im wygodniej.
Najlepiej byłoby wziąć coś forumowego ale może ktoś coś widział, słyszał....
Z góry dziękuję :)


A Transalpa 600 nie chce? :wink:
Parabiker - Pon Sty 16, 2023 12:50
:
Dzięki koledzy za odzew. Szukamy 700-ki lub ewentualnie jakiegoś DL lub CBF1000. Po przymiarkach inne opcje nie wchodzą w grę (przynajmniej nie na tym etapie). Może coś się trafi na forum, a jak nie to liczę na Waszą pomoc przy obejrzeniu czegoś z rynku, żeby nie jeździć po Polsce na darmo.
waldi - Pon Mar 20, 2023 22:25
:
Dawno mnie nie było. Jakby co, to mam taką Hondę do sprzedania. Stoi w garażu.