Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam wszystkich

PeterC - Sro Mar 23, 2022 18:08
: Temat postu: Witam wszystkich
Jak w temacie. Witam wszystkich. Pozwalam sobie dołączyć do tego grona. Moja Honda to praktycznie moje pierwsze Moto. Kupiona trochę pod wpływem emocji, ale wcześniej obejrzałem parę innych.W zamieszchłych czasach jeździłem na starej WSK, ale od tamtej pory minęło lat 30 i parę. Zaczynam praktycznie od zera. Moto już po przeglądzie. Wczoraj przywiozłem koła po wymianie opon. Przy okazji wymienię klocki tył bo już cienkie. W weekend chyba będzie pierwszą przejażdżka bez stresu, lub na małym -jeszcze trochę kiepsko z koordynacja kończyn. :grin: Życzcie mi....niech mi ktoś podpowie czego życzy się motocykliście :oops:
C_D - Sro Mar 23, 2022 18:59
:
Podążasz drogą, którą szło wielu z nas: zajawka w młodości na simsonach, WSKach, jawach czy innych CZtach i powrót po latach, jak już trochę spokoju w życiu osobisto - zawodowym :)
Ja wróciłem w zeszłym roku i jest git. Bez spiny, bez presji, dla samej przyjemności. Frajdy z jazdy życzę!
slavkc - Sro Mar 23, 2022 23:41
:
Bezpiecznej jazdy, spokoju na pierwszych kilometrach, zakrętach, twardego podłoża przy parkowaniu. Świętokrzyskie jest piękne, więc pewnie moto sobie pojeździe najpierw po "okolicy". LwG z mazowieckiego
mrok31337 - Czw Mar 24, 2022 08:25
:
Cześć
oldmotory - Czw Mar 24, 2022 10:01
:
Witaj! Po wielu latach ujeżdżania ruskami, postanowiłem kupić sobie motocykl odpalany guzikiem :)
Choć mam kilka motocykli to od 8 lat Deauville 650 jest wciąż moim głównym i ulubionym sprzętem.
Powodzenia i ... LWG!
Scotty_ - Czw Mar 24, 2022 10:56
:
Witaj we właściwym miejscu!
Czego zyczyć motocykliście? Tego, żeby bezpiecznie wrócił tyle razy, ile wyjeżdża.

I właśnie tego Ci życzę!!!
Skorpionwr - Czw Mar 24, 2022 11:47
:
Witam Kolegę.
Dasz radę tylko najpierw myśleć później robić.
Robert Ozy - Czw Mar 24, 2022 17:24
:
Powitał :cool:
dosiek77 - Sob Mar 26, 2022 01:36
:
Witam :mrgreen:
Ciok - Nie Mar 27, 2022 22:54
:

LwG
Polk - Pią Cze 03, 2022 00:46
:
A przyjedź Waść na zlot, to dopiero poznasz prawdziwe motocyklowanie :) :) Pozdrowienia :)