Forum Honda NTV

Problemy techniczne - Obroty na ssaniu NT700

Sebi77 - Pią Sty 29, 2021 23:37
: Temat postu: Obroty na ssaniu NT700
Witam mam problem z obrotami na ssaniu tzn lekko falują jak motor się rozgrzeje jest już dobrze.
Luzy zaworowe zrobione, świece wymienione, może macie pomysł co może być nie tak.
rzempi - Sob Lut 06, 2021 00:24
:
Mój egzemplarz ma i miał inne przypadłości, potrafił gasnąć podczas jazdy, obecnie po odpaleniu trzeba lekko, na chwilę dodać gazu i cyka jak złoto. Moim skromnym zdaniem to coś związanego z przepustnicą i wtryskami. Wymieniłem przepustnicę z innego egzemplarza i gaśnięcie podczas jazdy ustało (zapalała się kontrolka wtrysków i po zabawie, wyłączyć zapłon, odpalić i jechać dalej). Jest jeden egzemplarz na alle: https://allegro.pl/oferta/honda-ntv-700-deauville-przepustnica-9528212034 Pewnie Twoja jest w dużo lepszym stanie, a nówka z ASO to zapewne 2,5 tys. zł
aroxe - Sob Lut 06, 2021 18:11
:
Polecam sprawdzić jeszcze czy fajki lub kable zapłonowe nie mają przebicia. W moim przypadku jedna fajka miała przebicie i obroty czasem falowały, a na wolnych obrotach moto czasem potrafiło zgasnąć. Poza tym żadnych innych objawów, na obrotach było wszystko ok.
Sebi77 - Sro Lut 10, 2021 13:42
:
Odpaliłem hondę w ciemnym pomieszczeniu i nie było widać żeby było przebicie, na razie zostawiam temat, w sezonie podjadę do serwisu żeby podłączyć do komputera a jak nic nie pomoże kupię używaną przepustnicę 😉