Forum Honda NTV

Powitalnia - Hey wszystkim

mirekk - Wto Kwi 21, 2009 13:06
: Temat postu: Hey wszystkim
Witam Jestem Paweł z Lublina (28lat) Od końca poprzedniego sezony jeżdżę na hondzie ntv 600 z 89r Już wiem że to był dobry wybór :D Silnik w vałce i kardan to dobre połączenie Niskie spalanie (4l/100km) dosyć dobre osiągi dostępne już od dołu (sprawdza się w mieście bo nie trzeba mieszać biegami) i małe koszty exloatacji (kardan) Jako moto do pracy i czasami na trasę (z raczej małymi prędkościami przelotowymi 100-120km/h) i za taką kasę sprawdza się wyśmienicie :D

A tak wygląda:



Pozdrawiam wszystkich maniaków ntv łek Lewa w górę:wink:






Killu - Sro Kwi 22, 2009 01:50
:
Pozdrawiam serdecznie! To chyba pierwsza NTV 600 na forum... Tak mi się przynajmniej wydaje... A tak z ciekawości... Dlaczego Mirekk, skoro Paweł!?
SławekK - Sro Kwi 22, 2009 08:22
:
Hejka :)

witaj na forum i szerokości życzę!

Ps. właśnie Mirku czy Pawle ? :)
mirekk - Sro Kwi 22, 2009 22:46
:
Paweł to imię a Mirek bo.... A co:P skarbówkę chcecie na mnie nasłać:wink:

I tym bardziej się cieszę że jako jedyny mam 600setkę;]

Nie wiem jak ta obniżona pojemność niż w Waszych ntv kach ma się do osiągów i elastyczności silnika

Sześćsetki podobno są lżejsze więc może na jedno wychodzi

Jeśli jednak 650 są mocniejsze to już wiem jaki będzie mój następny motocykl :D

Dzieki za przywitanie :wink:



Tak wygląda najlepszy moto za małą cenę:

http://www.polskajazda.pl...a/NTV,600/46717
Killu - Czw Kwi 23, 2009 01:26
:
Ładna ta Twoja 600 :wink: Co do silnika, to podejrzewam, że trzewia są dokładnie te same, a jedynie silnik jest "rozwiercony". Elastyczność, moc i moment zapewne także są nieco mniejsze, ale nie przejmował bym się tym, bo to tylko liczby... W praktyce 5 koni w jedną, czy w drógą to żadna różnica...



Widzę chłodnica jakaś kombinowana i pryśnięte sprayem końcówki kolektorów... Ładnie by się prezentowała z polerowanym rantem 8)
mirekk - Czw Kwi 23, 2009 01:41
:
Dokładnie Chłodnica kombinowana Od razu na oryginalną nie wyglądała ale wielkościowo to samo a że na razie na oryginalną mnie nie stać zostanie taka

Bardziej zależy mi na sprawnej całej konstrukcji niż na wyglądzie wiec pozostanie bez polerowanych rantów :P

I jak to bywa z ntv kami w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach;)
Killu - Czw Kwi 23, 2009 03:04
:
Dokładnie! NTV na żywo wyglądają znacznie lepiej! Mi chłownica wydaje się większa niż w oryginale... Najważniejsze, że działa! Nie wymieniaj na oryginał, jeżeli silnik trzyma odpowiednią temperaturę! Stracisz kasę, a efekt będzie taki sam! To już lepiej ranty wypolerować 8) Hehe :wink:
vasiliy - Czw Kwi 23, 2009 17:03
:
Witam Pawła z Lublina!



Pytanie na początek. Czy znasz tani parking strzeżony 24/h w Lublinie blisko centrum? Moto trzymałem w zeszłym roku na ul. Balladyny ale pech chciał że go zlikwidowali...



Szerokości i być może do zobaczenia gdzieś na mieście.

Pozdrawiam
mirekk - Czw Kwi 23, 2009 23:01
:




Niestety nie znam Dokładnie mieszkam koło Lublina więc z parking nie były mi nigdy potrzebne Pokręć się koło centrum pytaj rozglądaj napewno znajdziesz;)

PS Raz widziałem na mieście czerwoną ntv kę na lubartowskiej wieczorową porą Może ty Ty;)
vasiliy - Pią Kwi 24, 2009 01:02
:
Lubartowską nie chadzam :wink:



Pozdrawiam
Skorpionwr - Nie Kwi 26, 2009 00:16
:
Ja również Cię witam w naszym szacownym gronie.
ogniki - Nie Kwi 26, 2009 14:29
:
Witam

Zastanawia mnie napis na zbiorniku NTV pojawiło się raczej po `92 roku wcześniej byłp Revere, mam racje? była ona malowana?
mirekk - Nie Kwi 26, 2009 16:54
:
Raczej nie była malowana Ostatecznie mogła mieć zmieniony bak Bardziej mnie zastanawia wstawiona chłodnica od czego innego

Zreszta kto to wie co sie działo przez 20 lat z tym motocyklem;)

Ważne że jeździ i jak narazie ma sie dobrze Wiadomo to już nie nowe moto ale daje radę:D
vasiliy - Nie Kwi 26, 2009 21:56
:
W zasadzie to przydała by się wiedza skąd ta chłodnica. Wiadomo, upadek bez gmoli często oznacza szukanie nowej chłodnicy. Okazuje się że można dobrać również z innego moto, choć mi się to kiedyś nie udało...
Killu - Pon Kwi 27, 2009 01:51
:
A jakie były skutki nie udanego dobrania chłodnicy!?
vasiliy - Pon Kwi 27, 2009 12:59
:
Nie wiem czy byłyby różnice w chłodzeniu, np. optymalnej temperaturze. Raczej nie bo odpowiedzialny za to jest ten wkręcany czujnik. Natomiast problem jest jeżeli chodzi o sam dobór - miejsce umieszczenia rurki wlotowej i wylotowej, a także ich średnica.
SzrotRider - Pon Kwi 27, 2009 16:33
:
Nie pomyliliście działów przypadkiem? Powitanie na problemy techniczne zeszło :)
Killu - Pon Kwi 27, 2009 21:24
:
Fakt... To tak z ciekawości... Sorry za zaśmiecanie tematu! Mam nadzieję, że nikt nie czuje się pokrzywdzony!