Forum Honda NTV

Powitalnia - Pozdrowienia od żółtodzioba z Nowej Soli

lordnemo - Nie Kwi 19, 2009 00:49
: Temat postu: Pozdrowienia od żółtodzioba z Nowej Soli
Witam wszystkich,



Mam na imię Łukasz (wiek 29 lat) i cieszę się bardzo, że w końcu znalazłem to forum. Od miesiąca jestem posiadaczem czarnej NT650V Deauville z 1998. Moto zostało ściągnięte z Anglii. Co prawda stan wizualny pozostawia dużo do życzenia, ale mam nadzieję, że technicznie będzie bez większych problemów.

Jest to moje pierwsze moto. Na pewno niedługo zacznę przy niej grzebać więc pytań będę miał co nie miara. Obiecuje również aktywnie tworzyć to forum.



Pozdrawiam,

Łukasz
mateo - Nie Kwi 19, 2009 00:58
:
Witam, szerokości i przyczepności życzę :)
Skorpionwr - Nie Kwi 19, 2009 01:13
:
Ja również witam Cie i zapraszam do zapoznania się z tematem pierwszego spotkania użytkowników NTV w dniach 3-5 lipca.
Killu - Nie Kwi 19, 2009 04:28
:
Ja także dołączam się do powitańa, oraz zapraszam do zapoznania się z tematem zlotu i koszulek! Pochwal się swoją angielką w galerii! Wrzucaj zdjęcia na http://www.bikepics.com - możesz tym sposobem pomóc innym 8)
mirekk - Wto Kwi 21, 2009 13:08
:
witam i ja;)
sladek - Wto Kwi 21, 2009 18:21
:
Witam i ja.

Moja również z 98 , na dodatek tez czarna a jakby tego było mało to ściągnięta z Londynu. :D

Pozdrawiam
SławekK - Sro Kwi 22, 2009 08:13
:
Witaj

Napewno będziesz zadowolony z Deauvilki, to wdzięczny Motocykl :)

Pozdrawiam
lordnemo - Czw Kwi 30, 2009 09:38
:
Witam,



Dzięki za ciepłe przywitanie.



Jeżeli chodzi o zlot 3-5 lipca to bardzo chętnie bym się spotkał z innymi użytkownikami, ale trochę daleko dla mnie jak na początek przygody z motorem. Na razie cieszę się, jak zrobię 100 km dziennie. Wszystko małymi kroczkami. Do tego dochodzi, że nie jestem w 100% pewien niezawodności. Na razie muszę wszystko sprawdzić i dopiero wtedy będę mógł zapuszczać się w dalsze rejony. Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok lub na zakończeniu sezonu.



Koszulki... hm chciałbym, ale na razie krucho z kasą :(



Sladek,



Czy mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia to porównamy czy są jakieś różnice.



Pozdrawiam i zapraszam do galerii oraz proszę o wasze cenne opinie,

Łukasz
Killu - Czw Kwi 30, 2009 16:38
:
Zdrowe podejście do jazdy motocyklem :wink: Mi się szybko "kozactwo" włączyło i równie szybko życie nauczyło mnie, że jeszcze sporo mi brakuje! Jeżeli jednak chciałbyś podlecieć na zjazd, to pewnie będziesz mógł się podczepić gdzieś po drodze... Myślę, że my z Opola i okolic będziemy uderzać na częstochowę, ale wszystko jest do ustalenia... Deauvilla jest z pewnościa jeszcze wygodniejsza od i tak bardzo wygodnej Revere, więc z "wytrzymaniem" w siodle nie powinno być tragedii 8)