Forum Honda NTV

Ogólne - Doposażenie

Szwajcar - Czw Lip 18, 2019 21:28
: Temat postu: Doposażenie
Witajcie! :wink:

Juz "całe" 400km doświadczenia za mną z moją devilką :)

Z racji, że wszedzie mam autostrady pod nosem, a szyba jest niska, to proszę Was o polecenie konkretniej szyby turystycznej, + ewentualnie deflektor :)

Idąc dalej szukam DOBREGO sprawdzonego uchwytu na telefon/navi. Wszyscy polecają X RAM, czy potwierdzacie, ewentualnie sami używacie czegoś innego?

Dzieki Wam serdecznie!! :grin:
oldmotory - Czw Lip 18, 2019 22:23
:
Ja mam oryginalną, wysoką szybę z "dziurami". Przy wzroście siedzącego psa jest idealna.
Osobiście staram się unikać autostrad i ekspresówek, więc jeżdżę raczej wolno.
Spotkałem się z przypadkami, że uszy owiewki (czaszy) przy wysokiej szybie i większych prędkościach potrafią pękać. Co do uchwytu, niestety nie doradzę.
W dalsze trasy zabieram żonę wyposażoną w interkom. :shock: Działa lepiej od GPSa :mrgreen:
Ciok - Czw Lip 18, 2019 23:30
:

Szyba oryginał + deflektor. Uchwyt chińczyk za 100 zł.
Emhyrion - Pią Lip 19, 2019 07:21
:
Ja miałem turystyczną szybę PUIG i choć brakowało do szczęścia z centymetra to wyższej bym nie zakładał bo pękną uszy w czaszy. Plastiki w Deauville są koszmarnie tandetne i za bardzo fabryki nie da się ppprawić
Nomad_FH - Pią Lip 19, 2019 15:07
:
Zależy ile masz wzrostu. U mnie przy +-174 cm wysoka szyba mnie irytowała, ponieważ jej krawędź (wraz z uszczelką) kończyła się praktycznie na linii wzroku.
Wprawdzie faktycznie pomagała przy prędkościach powyżej 130-140 km/h to bez żalu po 1.5 sezonu wróciłem do niskiej. Choć faktycznie planuje zamontowanie na niej deflektora.
stator - Pią Lip 19, 2019 17:56
:
Witamy z Gdańska.
400 na początek, to dobry początek !
EREB - Pią Lip 19, 2019 18:26
:
Ja mam 180cm. Szyba ma 45 oryginalna i trochę mi brakuje... Na ebay angielskim jest niby oryginał co ma 50cm...Te 5 cm zrobiloby dużą różnice i nie musiałbym montować deflektora. 400 stowki kosztuje z okładem z wysyłką. Przy normalnych przelotowych prędkościach do 120 nic Ci się nie wylamie przy dłuższej szybie.
buu-84 - Pią Lip 19, 2019 23:56
:
Ostatnio do swojej szyby w NTV dorzuciłem deflektor regulowany od Darkojak (koszt trochę ponad 200 zł),
Po montażu jest zdecydowana poprawa, ale muszę się jeszcze pobawić ustawieniami. Jego największą zaletę jest spory zakres regulacji, co daje dużą szanse na indywidualne dopasowanie.
Kobrzak - Sob Lip 20, 2019 19:05
:
Też polecam Darkojak, w devi 700 miałem i mam teraz w tygrysie. Działa jak złoto. W obu miałem wersja najwyższą 17cm.
rzempi - Pon Lip 22, 2019 22:27
:
Jak to u siebie rozwiązałem to masz na foto w temacie:
https://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?p=130301#130301
Szwajcar - Sob Sie 10, 2019 16:09
:
Kobrzak napisał/a:
Też polecam Darkojak, w devi 700 miałem i mam teraz w tygrysie. Działa jak złoto. W obu miałem wersja najwyższą 17cm.



do jakiej szyby dołożyłeś? i czy deflektory od Darkojak występują również w wersji dymionej?

pozdro!
Ciok - Sob Sie 10, 2019 20:10
:
Szwajcar napisał/a:
Kobrzak napisał/a:
Też polecam Darkojak, w devi 700 miałem i mam teraz w tygrysie. Działa jak złoto. W obu miałem wersja najwyższą 17cm.



do jakiej szyby dołożyłeś? i czy deflektory od Darkojak występują również w wersji dymionej?

pozdro!

Wpisz w google i parę stron ci wyrzuci. Poczytasz i dokładnie sobie podpasujesz.
Darkojak sprawnie odpowiada na maile także zawsze możesz otrzymać info z pierwszej ręki.