Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam z Jaworzna

Hawk1985 - Pią Mar 16, 2018 14:04
: Temat postu: Witam z Jaworzna
Witam

Z tej strony Bartek z Jaworzna, od 2015 motocyklista i ojciec.
Do zrealizowania marzenia jakim zawsze był motocykl popchnęła mnie ustawa o 125, i tak już od 2015 była 125 -> Transalp 650 -> Vstrom 650 a obecnie Freewind 650.
Doszedłem do wniosku że nie jestem stały w uczuciach jeśli chodzi o motocykle :mrgreen: można też stwierdzić że "szukam miodu w dupie".
Trampka sprzedałem bo jeździłem w 95% na asfalcie, a Vstroma bo szlag mnie trafiał jak taki motocykl stoi w garażu (w 2017 zrobiłem 2300km :roll: ).
Freewind to wybór zdroworozsądkowiy kupiłem go końcem roku w domyśle ma to być tani motocykle wielozadaniowy którego nie będzie szkoda położyć w terenie, i nie będzie żal jak będzie stać w garażu.
Każdy kto ma dziecko wie że przy nich ma się mniej czasu, ja mam go mało na jazdę jednym motocyklem a co dopiero dwoma, ale w głowie pojawiła się pewna tęsknota za Vką Hondy, potem zobaczyłem Honde NTV.


Vka jak ta w Trampku którą uwielbiałem, klasyczny wygląd, do tego kardan... teraz chodzi mi po głowie.
A może by tak kupić drugi motocykl, co Fred ma stać sam w garażu, niech obok stoi Hania :mrgreen: I w sumie miałbym jeden motocykl do jazdy po mieście i terenie, a drugi na miasto i jakaś trasę.
Zobaczymy czy drugi motocykl stanie w garażu, czy też to pozostanie w sferze marzeń.

Na koniec jeszcze wrzucę obrazek an który dziś trafiłem, a idealnie odzwierciedla moją sytuacje :razz: :mrgreen:


Pozdrawiam
Bartek
oldmotory - Pią Mar 16, 2018 14:48
:
Witaj! :wink:
Powodzenia w....przekonywaniu małżonki, reszta to drobiazg.
PeterP - Pią Mar 16, 2018 15:00
:
Pozdrowienia z Wawy... ja jak brałem drugie moto to po pierwsze: zarzekałem się żonie że sprzedam pierwsze, a po drugie na pokrycie kosztów nowego moto dostanę/wezmę sobie w pracy premię.... jak na razie kasy na premię nie ma... a obydwa moto stoją w garażu ;)
Radziu77 - Pią Mar 16, 2018 15:11
:
Cześć. Bierz babę sposobem - podaruj jej kurs na "A"
Moja uznała, ze jazda "na plecaka" ja nudzi i aktualnie chodzi na kurs, a ja szukam kumpla dla mojej Hondy
Krzysztof_nowy - Pią Mar 16, 2018 16:48
:
Hawk1985, Cześć! Nick sugeruje, że mógłbyś poszukać sobie Hawka :)

Boski mem!
Skorpionwr - Sob Mar 17, 2018 10:52
:
Cześć.
PSzydlowski - Nie Mar 18, 2018 10:35
:
Witaj i LwG ;)
stator - Nie Mar 18, 2018 18:54
:
Witaj !
rzempi - Pon Mar 19, 2018 14:06
:
Siemka! :cool: