Forum Honda NTV

Powitalnia - LeWarszawska w górę ! :)

Braves - Pią Lis 17, 2017 10:22
: Temat postu: LeWarszawska w górę ! :)
Cześć i czołem. Trafiłem tu do Was w poszukiwaniu mojej drugiej miłości. Pierwszą był przez 2 lata żółciutki Barton N125. Zdałem kat. A no i... pojechał w siną dal a ja zostałem samotny :( Przymierzałem się do Suzuki XF 650 Freewind, do BMW F650 bo chciałem bardziej w teren i trafiłem raptem na cudo czyli "jedyny prawdziwy pojazd" NTV (prześwit wystarczy na leśne ścieżki,a w sumie nie muszę się po pas kąpać w błocie) ;) no i ta Wasza perełka ma w sobie to coś czego nie mają inne nakedy GS-y CBF-ki CB-ki ER-ki etc, etc...

no, także jestem i cześć Wam wszystkim !
Radziu77 - Pią Lis 17, 2017 10:45
:
Cześć. No i czego szukasz? 650, 700... ?
Braves - Pią Lis 17, 2017 11:01
:
Doświadczenie 2 letnie na 125cc i 2 miesiące temu zrobione lejce kat. A mówią mi jedz łyżką nie chochelką, także szukam sprawdzonego, niezawodnego motocykla do nauki... tadam NTV 650 :) jeden który mam na oku już wylądował w dziale "Szukam Motocykla" z prośbą o ocenę cóż w nim podejrzanego może sie kryć
Skorpionwr - Pią Lis 17, 2017 13:12
:
Cześć.
PeterP - Pią Lis 17, 2017 14:04
:
Tarchomin Wita :)
oldmotory - Pią Lis 17, 2017 14:36
:
Witaj! :wink:
Braves - Pią Lis 17, 2017 19:54
:
PeterP napisał/a:
Tarchomin Wita :)


O jak miło ! Winnica z tej strony :) jak będę mieć sprzęta to koniecznie musimy umówić się na wspólne latanie :)
Kobrzak - Sob Lis 18, 2017 11:04
:
Radziu77 napisał/a:
czego szukasz? 650, 700... ?


Myślę, że koledze chodzi o NTV a nie o NT :) Wszyscy mówią ntv'ka na deauvile a to dwie zupełnie inne nazwy.

Nawet jeśli chodzi o leśne dróżki to NTV'ka dużo fajniejsza :D

I bym zapomniał: Cześć!

Pozdrowienia spod wawy :)
Radziu77 - Sob Lis 18, 2017 11:14
:
Kobrzak, patrz, nie pomyślałem o emzecie. Do lasu najlepsza. Też lubię się przejechać takimi drogami. Przydałby się taki Tiger
PSzydlowski - Sob Lis 18, 2017 12:09
:
Witam z Saskiej Kępy ;)
LwG
Braves - Pon Lis 20, 2017 09:15
:
Stało się ! Wczoraj zostałem posiadaczem tego cacka od użytkownika Szurin z forum, którego pozdrawiam i czekam aż nabędzie nowy sprzęt abyśmy mogli wspólnie polatać. Z całą Waszą paczką też liczę na spotkanie i wspólne latanie !

Historyczne już ogłoszenie :)
http://allegro.pl/honda-n...89.html#thumb/4

I u mnie:
https://drive.google.com/folderview?id=1cNVe6AHRo17yUS_nZ-ehoCiysB-a3Jn9
stator - Pon Lis 20, 2017 09:39
:
Witamy z Trójmiasta !
I gratulujemy zakupu.
Krzysztof_nowy - Pon Lis 20, 2017 10:46
:
Witam z Mokotowa i gratuluję zakupu :wink:
PeterP - Pon Lis 20, 2017 22:40
:
Braves napisał/a:
PeterP napisał/a:
Tarchomin Wita :)


O jak miło ! Winnica z tej strony :) jak będę mieć sprzęta to koniecznie musimy umówić się na wspólne latanie :)

Trzymam za słowo ;)
Braves - Wto Lis 21, 2017 09:10
:
PeterP napisał/a:
Braves napisał/a:
PeterP napisał/a:
Tarchomin Wita :)


O jak miło ! Winnica z tej strony :) jak będę mieć sprzęta to koniecznie musimy umówić się na wspólne latanie :)

Trzymam za słowo ;)


Niech tylko chłód (mróz) puści :twisted: . W niedzielę wracałem nim do domu to już było niezaciekawie. Także jak tylko pogoda pozwoli latamy :) (muszę ogarnąć z najpilniejszych rzeczy czujnik stopu pod klamką hamulca - nie wyczaiłem przy zakupie [choć to by nic nie zmieniło] i świecę stopem tylko jak używam nożnego hamidła, a to ciut niebezpieczne ;) sprawdziłem, że odpinając i łącząc same kabelki na sztywno świeci, więc to musi być ten czujnik-dziad)
Krzysztof_nowy - Wto Lis 21, 2017 11:35
:
Braves, Nowolipki 15, weź na wzór, kupisz za kilka zł pasujący.
Mają też konto na allegro, jak kupujesz na miejscu upominasz się o zniżkę allegro :wink:
Braves - Wto Lis 21, 2017 11:49
:
Krzysztof_nowy napisał/a:
Braves, Nowolipki 15, weź na wzór, kupisz za kilka zł pasujący.
Mają też konto na allegro, jak kupujesz na miejscu upominasz się o zniżkę allegro :wink:


Właśnie wyczytałem w czeluściach forum, że od chińczyków i skuterów pasują jak ulał. Dzisiaj w drodze z pracy do domu podjadę i biorę w ciemno, bo na wzór ze sobą nie mam, ale te aż 9pln zaryzykuję :D dzięki !
Krzysztof_nowy - Wto Lis 21, 2017 14:36
:
Braves, to przygotuj sobie chociaż obrazek, bo sprzedający nie będzie wiedział jaki to dokładnie jest.
Wysypał mi cały worek wszelakich wzorów i z tego z pamięci dobierałem.
Braves - Sro Lis 22, 2017 10:35
:
Dzięki ! Tak też zrobiłem, co prawda jest troszkę mniejszy niż oryginalny i na początku po kilku naciśnięciach klamki hamulca potrafił się ześlizgiwać przyciskiem pod klamkę, ale w końcu wpasowałem go i wkręciłem tak, że nic się nie rusza i co najważniejsze działa ! Koszt 9pln... czas operacji 10 min... bezpieczny tyłek - bezcenne :)
szurin - Nie Mar 25, 2018 20:34
:
Witaj !!!
No i gratuluję zakupu ))))