Forum Honda NTV

Powitalnia - Dzień dobry

Semmitar - Wto Paź 17, 2017 21:37
: Temat postu: Dzień dobry
Dzień dobry, od czwartku będę posiadaczem (prawie właścicielem) Deauville 650 z 2002r.
To mój pierwszy post ale jestem przekonany, że właściciel jest wśród nas :)
...
Parę słów o mnie:
jestem świeżakiem mam za sobą (z sezonową przerwą) 1 sezon jazdy, głównie w zimie 2015/2016 (10kkm) prawo jazdy kat A uzyskałem niedawno (przed moim pierwszym sezonem) a wcześniej nie miałem z motocyklami do czynienia więc podchodzę z ogromnym respektem do maszyny.
Liczę, że nauczę się wielu rzeczy dzięki forum i poznam tu interesujących ludzi tak jak i w klubach motoryzacyjnych gdzie poznałem wielu moich obecnych przyjaciół.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia w trasie.
Semmitar / Bartosz
oldmotory - Sro Paź 18, 2017 06:31
:
Witaj! :wink:
Kobrzak - Sro Paź 18, 2017 06:41
:
Radzymin pod Warszawą? :D

Bo jak tak to mamy do siebie blisko :)
Do Rzempiego masz jeszcze bliżej bo on z Kobyłki :D .
Cześć!
PSzydlowski - Sro Paź 18, 2017 09:32
:
Witaj na forum.

Pozdrawiam i LwG :)
Radziu77 - Sro Paź 18, 2017 09:43
:
Cześć. Deauvilka jest jak labrador, krzywdy Ci nie zrobi.
Powodzenia
Semmitar - Sro Paź 18, 2017 15:47
:
Kobrzak napisał/a:
Radzymin pod Warszawą? :D

Bo jak tak to mamy do siebie blisko :)
Do Rzempiego masz jeszcze bliżej bo on z Kobyłki :D .
Cześć!

Aktualnie w Kobyłce jeszcze pewnie przez 3 miesiące, następnie w Radzyminie - tak tym pod Warszawą.
Jutro jadę po moto z córą :) chętnie poznam kolegów
Dzięki za słowa otuchy, nie mogę się już doczekać jutra a jednocześnie się trochę obawiam ale to miłe uczucie :)
Dobrze, że pogoda sprzyja to zdążę się nią trochę jeszcze przejechać przed zimą.
rzempi - Sro Paź 18, 2017 17:57
:
Siemka! :cool:
Powiat wołomiński rośnie w siłę! Tyle devi widziałem na MotoCudzie w Radzyminie i wszystkie poza moją "nie forumowe". Widać idzie ku lepszemu :mrgreen: Semmitar, wstaw kilka foto swojej "kochanki", żebym wiedział kogo wypatrywać. Najlepsza okazja na lepsze zapamiętanie się (chociaż czasem bywa ciężko :twisted: ) to "Łoje" (zlot forumowy), "Wandozlot" (forumowy samochodowy zlot motocyklistów). W mój kalendarz na stałe wpisał się "Rajd Pałuk". Teraz na 100% widzimy się u księdza Jarosława na Maciołkach, na rozpoczęciu sezonu, łatwo nie będzie, bo ludzi przybywa i często jest się znaleźć. Jest jeszcze rozpoczęcie sezonu w Starej Iwicznej, także okazji jest mnóstwo. Może będę miał w końcu kierowcę do dziupli na filmopiątki :twisted:
Kontakt do mnie znajdziesz tutaj: http://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?t=7970 . Jak w czymś będę mógł pomóc to wal jak w dym.
Skorpionwr - Czw Paź 19, 2017 09:18
:
Witam Kolegę.
Valdek_Tychy - Czw Paź 19, 2017 14:47
:
Radziu77 napisał/a:
Cześć. Deauvilka jest jak labrador, krzywdy Ci nie zrobi.
Powodzenia

Pozwolę sobie się nie zgodzić,mój sąsiad miał nieźle szurnietego blabladora ;)

a tak poza tym to witaj.
Karol CB 500 - Czw Paź 19, 2017 15:37
:
rzempi napisał/a:
Semmitar, wstaw kilka foto swojej "kochanki", żebym wiedział kogo wypatrywać.


Nie wiedziałem, że to kochanka bo bym nie sprzedawał.
Semmitar, niech służy dobrze i bezawaryjnie :)
Oooops, wygadałem się. Niech Bartek sam cosik powie ;)
Semmitar - Czw Paź 19, 2017 17:20
:
Panowie, dziękuję za miłe powitanie.
Już jest!!!!
Prowadzi się cudownie i jest wygodna, nawet przy moim wzroście, Karol nas (mnie z córą) eskortował przed kawał drogi. Początek po sezonowej przerwie (i relatywnie krótkiej jeździe wcześniej) był ciężki, stresowałem się niesamowicie i poczułem, że jadę sztywny, wraz z ilością kilometrów pojawiał się większy spokój i luz, teraz żałuję, że pogoda na zimę siada ale w każdą dającą się jeździć na pewno będę poruszał się Devilką nie samochodem.
A teraz kombinuję jak zdjęcie dodać...

[ Dodano: Czw Paź 19, 2017 18:42 ]
nie mogłem już edytować poprzedniego, w linku zdjęcia do Devilki
wracaliśmy w asyście Karola, ale jak tylko on zjechał z trasy do siebie (po kole) to córa tak zaczęła cisnąć na prędkości, że aż się bałem.
https://photos.app.goo.gl/9LknPe09i6KWOOLh2

https://photos.app.goo.gl/9LknPe09i6KWOOLh2
rzempi - Czw Paź 19, 2017 18:07
:
I gitara!
Semmitar napisał/a:
na pewno będę poruszał się Devilką nie samochodem.

Będę miał oczy otwarte. Teraz już wiem czego wypatrywać.
Semmitar - Czw Paź 19, 2017 18:13
:
Wypatruj, jak będę miał chwile to na kawę zawsze zjechać można, zresztą bez przypadku umówić się na kawę też przecież.
Aktualnie biwakuję na tyłach szpitala Wołomińskiego ale często poruszał się będę do Radzymina i do Wawy, kwestia umówienia się :)
Karol CB 500 - Pią Paź 20, 2017 07:46
:
Semmitar napisał/a:
Prowadzi się cudownie i jest wygodna, nawet przy moim wzroście, Karol nas (mnie z córą) eskortował przed kawał drogi. Początek po sezonowej przerwie (i relatywnie krótkiej jeździe wcześniej) był ciężki, stresowałem się niesamowicie i poczułem, że jadę sztywny, wraz z ilością kilometrów pojawiał się większy spokój i luz, teraz żałuję, że pogoda na zimę siada ale w każdą dającą się jeździć na pewno będę poruszał się Devilką nie samochodem.


Noooo, faktycznie. Przez pierwsze kilometry było 90 km/h ale już na S8 szło dużo lepiej. Ja jak wyprzedzałem auto którym Twoja córka jechała miałem 210 na zegarze ;)
Ty też nieźle Devilką pomykałeś.
A co do moto - "BęDZIE PAN ZADOWOLONY" - jak to w tvn turbo mówią ;)