Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam

Huski - Nie Paź 15, 2017 14:47
: Temat postu: Witam
Witajcie
Chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum.
Mieszkam i pracuje w Warszawie.
Od niedawna jestem właścicielem Hondy NTV650 z 88 roku w ciekawej owiewkowej wersji.
Wcześniej jeżdziłem kilka sezonów na Aprilii Pegaso 125 ale przyszedł czas na coś cięższego i wygodniejszego.
Prowadzę zakład obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, spawanie, gięcie) więc w razie problemów wymagających dorabiania części mogę spróbować pomóc.
PeterP - Nie Paź 15, 2017 17:36
:
Cześć,
Pozdrowienia z Tarchomina
rzempi - Nie Paź 15, 2017 19:52
:
Siemka! :cool:
Huski napisał/a:
Prowadzę zakład obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, spawanie, gięcie) więc w razie problemów wymagających dorabiania części mogę spróbować pomóc.

Super! Nie zapraszaj mojej skromnej osoby, bo jeszcze zamieszkam w warsztacie :razz:
Huski - Nie Paź 15, 2017 20:34
:
:twisted: :mrgreen: :mrgreen: Z tym zamieszkaniem może być ciężko bo oprócz maszyn ciężko coś jeszcze tam wepchnąć. Jakbyś czegoś potrzebował to zapraszam. Warszawa-Powsin przy cmentarzu. Tylko wcześniej dobrze upewnić się czy jestem ( 508542165 ) :-D
rzempi - Nie Paź 15, 2017 21:45
:
Huski, spoko po prostu mój tato od bardzo dawna jest w zawodzie związanym z obróbką skrawaniem i chcąc nie chcąc coś tam wiem i potrafię. Zwłaszcza jak takie warsztaty wyglądają (nie wyłączając mojego), uwielbiam takie klimaty. Przeważnie są to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, rzecz jasna, że to chodzące encyklopedie. Takich fachowców jest coraz mniej :sad: Pokolenie gimbazy w życiu nie widziało tokarki, a co dopiero wytaczarkę lub frezarkę. Kontakt zapisałem, może kiedyś się przyda. Taka osoba z potężnym zapleczem to świetna sprawa dla wszystkich forumowiczów.
Radziu77 - Nie Paź 15, 2017 21:49
:
Cześć, witaj na forum.
PSzydlowski - Pon Paź 16, 2017 08:48
:
Witam z Warszawskiej Saskiej Kępy.
Miło słyszeć, że taki warsztat istnieje ;)
Ostatnio myślałem, że branża obróbki skrawaniem zanikła bezpowrotnie, a tu takie miłe zaskoczenie. Swoją drogą sam kończyłem przed wiekami technikum w tym kierunku ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na mieście.

LwG
Kobrzak - Pon Paź 16, 2017 10:05
:
Hehe, mowa o gimbazie a ja sam tokarke widziałem na oczy pierwszy raz u Rzempiego w tym roku :D


I cześć! :D
Skorpionwr - Pon Paź 16, 2017 16:29
:
Witam Kolegę.
Też dobrych parę lat pracowałem w zawodzie.
Huski - Pon Paź 16, 2017 19:17
:
Istnieje i zajmuje się jednostkowymi robotami i prototypami. Większość zakładów które jeszcze działają w Warszawie i okolicach maja sztywne stawki minimalne za zrobienie nawet małej pierdoły. U mnie coś takiego nie występuje. Miło słyszeć że są tu też koledzy po fachu lub chociaż pływający w temacie.
Robert Ozy - Pon Paź 16, 2017 19:53
:
Powitać kolegę :cool: