Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam z Kielc

Wielki - Czw Wrz 28, 2017 12:21
: Temat postu: Witam z Kielc
Wypada się przedstawić i przywitać w nowym gronie tak też więc czynię.
Witam, mam na imię Marcin, mieszkam pod Kielcami, właścicielem NTV700 jestem od wczoraj i nie ukrywam że ciesze się z tego powodu jak dziecko. Mam nadzieję że będę mógł coś wnieść do tego forum jak i również z niego czerpać. Tak więc jeszcze raz - witam, pozdrawiam i do zobaczenia.
sirMichał - Czw Wrz 28, 2017 12:24
:
siema
Robert Ozy - Czw Wrz 28, 2017 12:51
:
Witam i gratuluje zakupu. Może jakaś fotka devi :cool:
Wielki - Czw Wrz 28, 2017 13:44
:
Fotki na bank się pojawią bo przecież pochwalić się trzeba :mrgreen: Wczoraj wylądowała w garażu po 22.00 więc nie było możliwości a dziś od rana w firmie. Kluczyk pali w kieszeni no ale cóż zrobić? Na chleb i paliwo trzeba zarabiać. :razz:
Radziu77 - Czw Wrz 28, 2017 14:29
:
Witaj w gangu. Ja tez mam 40 lat, jako motocyklista zmartwychwstałem po ponad 20latach.
Idzie weekend, pogoda ok ---> jeżdżać, jeżdżać!
rzempi - Czw Wrz 28, 2017 18:03
:
Siemka! :cool:
Kobrzak - Czw Wrz 28, 2017 20:35
:
Dobrześ wybrał 700 jest super maszyna :D

Radziu77 napisał/a:
Idzie weekend, pogoda ok ---> jeżdżać, jeżdżać!


Radziu Ty tak sam śmigasz? Ja mam ostatnio jakiś kryzys :( Zmieniłem opony na szosowe i w teren nie chce wjeżdżać a asfalt mi zbrzydł i łącząc to wszystko to od 3 tyg nawet nie wpadłem na pomysł, żeby się przejechać :(

No i nie mam z kim :(
Radziu77 - Czw Wrz 28, 2017 22:15
:
Kobrzak, Ja sam śmigam, bo mam takie zrywy. Jak mi się uda wyrwać z roboty, to łykam obiadek (albo nie) i decyzja chwili - dosiadam osiołka i patataj. Wymyślam jakiś głupi cel i jadę. Z reguły to jest godzinka, dwie. Czasem biorę córkę albo syna na plecaka. Wbrew pozorom, w tygodniu mi łatwiej niż w weekend. Weekendy to albo imieniny teściowej, albo jakaś kuzynka piąta woda na kawę się wpier...., a to działka, a to córka na konie... Fajnie by było jakbym mógł do pracy jeździć, ale przemieszczam się służbowym, którym muszę jeździć
oldmotory - Pią Wrz 29, 2017 07:12
:
Witaj! :wink:
Skorpionwr - Pią Wrz 29, 2017 09:34
:
Cześć.
Wielki - Pią Wrz 29, 2017 11:21
:
No Panowie dziś urzędy w celu zalegalizowania zakupu i jazda bo pogoda faktycznie wymarzona ;)


W wiekszości przypadków każdy chyba nazywa jakoś swoją maszynę .... suczka, locha, dziwka, łaciaty, czorny, weteran, stara, emeryt - takie nazwy znam od kumpli. U mnie chrzciny też już były i w garażu stoi "myśliwiec" no bo i zapiernicza jak myśliwiec, dla mnie z przodu wygląda jak myśliwiec no i najważniejsze ..... oczyszcza głowę z durnych MYŚLI jak się jedzie. Tak więc jakby co ...... "imię" znacie 😀
Pewnie temat gdzieś jest na forum ale miło mi bedzie jak sie pochwalicie "swoimi imionami"

Pozdrawiam
PSzydlowski - Pon Paź 02, 2017 06:52
: Temat postu: Re: Witam z Kielc
Witaj.

[quote="Wielki"właścicielem NTV700 jestem od wczoraj[/quote]
Jest jeszcze szansa, że chwilę jeszcze pojeździsz choć temperatury spadły znacząco ;)

Pozdrawiam i LwG
Wielki - Pon Paź 02, 2017 08:01
:
"Jest jeszcze szansa, że chwilę jeszcze pojeździsz choć temperatury spadły znacząco"

Weekend pogodowo był super więc troche "polatałem". A jako że od sprzedającego dostałem 3 szyby różnej wysokości to miałem nawet okazję przetestować te różne rozwiązania. No i przy wzroście 2m najlepiej oczywiscie sprawdza sie szyba najwyższa bo cisza za nią i spokój ale jak przyjdą upały to kto wie ;)
tAboon - Pon Paź 02, 2017 09:29
:
Wielki, Cześć krajanie :)
energy11 - Pon Paź 02, 2017 10:14
:
Powitac kolege z Kielc. Ja ze Skarzyska i moto kupione dzien po Tobie :) Moze kiedys gdzies polecimy razem.
tAboon - Pon Paź 02, 2017 10:27
:
Może być ciężko poleceć ze mną, bo od 10 lat stacjonuje w Gdyni :) ale kto wie....
energy11 - Pon Paź 02, 2017 10:31
:
Chodzilo mi o autora watku bo tez z Kielc :) ale moze byc nas wiecej
tAboon - Pon Paź 02, 2017 12:56
:
A chyba że tak :)
Wielki - Pią Paź 06, 2017 12:12
:
energy11 napisał/a:
Powitac kolege z Kielc. Ja ze Skarzyska i moto kupione dzien po Tobie :) Moze kiedys gdzies polecimy razem.


Bardzo chętnie czemu nie jak tylko zgramy terminy ...
Pozdrawiam
markali - Nie Paź 08, 2017 09:27
:
Cześć! Zadowolenia z motocykla życzę i wielu fajnych wyjazdów! Pozdrawiam!
Radziu77 - Nie Paź 08, 2017 21:15
:
Mam nadzieję, że jeździsz. Bo chyba po to te motocykle Bóg stworzył, nicht war?