Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam z Koszalina

Zed8181 - Sro Sie 30, 2017 22:09
: Temat postu: Witam z Koszalina
Witam od 2011 roku rozpocząłem swoją przygodę z motocyklem. Sześć lat jeżdżę na Hondzie CB500 teraz szukam czegoś większego wygodniejszego na dłuższe trasy. Z wielu maszyn najbardziej podoba mi się HONDA NTV 700, którą planuje zakupić w najbliższym czasie. Mam ogromną prośbę w sprawie porady dotyczącej zakupu HONDY NTV 700. Każda rada się przyda. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Kobrzak - Sro Sie 30, 2017 22:21
:
Hej! Jak już to Honda NT700V. NTV jest tylko 650 i to jest wersja przed devilką 650 :D
Zed8181 - Sro Sie 30, 2017 22:52
:
Przepraszam literówka mój błąd. :)
Toma311 - Sro Sie 30, 2017 23:33
:
Witaj w naszej "rzeźni" :mrgreen:

Zed8181, w tematach: na co zwracać uwagę przy kupnie, co się psuje (szybciej wymieniać niźli odwrotnie), kręcone liczniki, etc. etc. musisz troszkę popracować na forumie . Wiedza jest w zasadzie, kompletna.
Wtenczas, podrzucasz szacownemu "gronowi" swoje wyszukane egzemplarze "do szydery" . Następnie poczytasz, ze tutaj błotnik malowany, tam się cosik plasticzek pospawał krzywawo, że naklejek brak alibo są w niewłaściwych miejscach, że w tymże roczniku to cosik już było alibo wręcz "abarotnie", etc. etc. Generalnie fajowa rozrywka (dla już posiadających swoje "niunie")
Finalnie i tak będzie sakramenckie: ale jak nie pojedziesz i nie pomacasz, wąchasz, poliżesz na miejscu, trudno stwierdzić
Wtedy Ty napiszesz, iż poszukujesz znawcy za flaszkię, coby zerknął swym kaprawym...yyy...pardon...znającym się właśnie okiem (może nawet dwoma - zależy kiedy owa butelczyna zostanie pokazana ). Skutkiem tego, będziesz się napawał nowym, porządnym "komarem" oraz wstawiał jego (tego komara) fotki.
Myślę, iż pokrótce... pomogłem na wstępie
Powodzenia
PSzydlowski - Czw Sie 31, 2017 08:16
:
Witaj.
Na zakupy weź ze sobą osobę postronną. Wiem z doświadczenia, że jak człowiek się napali to kupi nawet byle g... Mówię na własnym przykładzie ;) Osoba nie zainteresowana bezpośrednio patrzy bardziej trzeźwo ...

Pozdrawiam i życzę rychłego zakupu - może jeszcze w tym sezonie ;)

PJS
Radziu77 - Czw Sie 31, 2017 21:13
:
Cześć
Skorpionwr - Pią Wrz 01, 2017 08:42
:
Cześć.
sgtcop13 - Pią Wrz 01, 2017 09:13
:
Witaj i szukaj swojej "niuni" :mrgreen:
sirMichał - Pią Wrz 01, 2017 12:05
:
Witam 🙂
rzempi - Wto Wrz 05, 2017 20:37
:
Siemka! :cool:
Szukaj aktywnie, a nie tylko przy kompie ze zdjęć. Jak masz gdzieś blisko, żeby obadać motóra to czemu nie? Gotówkę zostaw w domu! Im więcej sztuk zobaczysz, tym większą będziesz miał wiedzę i doświadczenie.
Robert Ozy - Sro Wrz 06, 2017 13:58
:
Witaj i powodzenia w poszukiwaniach :smile: