Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam wszytkich Forumowiczów

P1 - Sob Lip 15, 2017 10:05
: Temat postu: Witam wszytkich Forumowiczów
Witam wszystkich ,miałem marzenie aby wraz z żoną podróżować motorem no i znalazłem nt 700v :)
Postanowiłem o przygotowaniach do prawa jazdy kat A i oczywiście zakupu nt 700 v.
zapewne będę miał wiele pytań tak więc cieszę się że takowe forum istnieje :)
Pozdrawiam
oldmotory - Sob Lip 15, 2017 19:57
:
Witaj! :wink:
Na większość pytań odpowiedzi już są na naszym forum :mrgreen:
Życzę przyjemności z jazy we dwoje.
rzempi - Sob Lip 15, 2017 22:09
:
Powitać kolegę z UK, drodzy forumowicze to już mamy kogo odwiedzać na wyspie podległej Królowej Elżbiecie II. U Ciebie w temacie devi dużo prościej, np. klon mojej czarnej (kod pocztowy przypadkowy) szkoda, że większość zaczyna rdzewieć i śniedzieć. Dużym plusem jest to, że nikt nie wciśnie kitu o przebiegu, przynajmniej taka sytuacja jest mniej prawdopodobna. Braciak mieszkający pod Londynem opowiadał mi o możliwości zamówienia pełnej historii za 100 funtów. Możesz coś o tym napisać? Troszkę zazdroszczę Tobie i Twojej małżonce tych wszystkich wiejskich uliczek na wyspach, naoglądałem się Royal Jordanian ostatnio wrzucił cuś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=9MTXMS7guCk bajka.
PSzydlowski - Nie Lip 16, 2017 07:32
:
Witaj na forum i LwG :mrgreen:
Radziu77 - Nie Lip 16, 2017 21:05
:
Hello. Moja żona lubi ze mną jeździć. Twojej tez się z pewnością spodoba
Emhyrion - Pon Lip 17, 2017 07:16
:
Niekoniecznie. Mojej się nie podoba, ani na Burgmanie nie podobało, ani na Hondę wsiąść nie chce. Nie i już.

I bardzo dobrze :)
Skorpionwr - Pon Lip 17, 2017 09:18
:
Cześć.
Krzysztof_nowy - Pon Lip 17, 2017 09:28
:
Radziu77, a co Ty chcesz cudzą małżonkę wozić? :twisted: :mrgreen:
Radziu77 - Pon Lip 17, 2017 20:50
:
Krzysztof_nowy, Kurczę, nie myślałem o wożeniu cudzych żon. Ale jakby przyszło co do czego... Miałem na myśli "Twojej Z TOBĄ też się z pewnością spodoba"