Forum Honda NTV

Powitalnia - Dzień dobry

Emhyrion - Sro Lip 05, 2017 21:24
: Temat postu: Dzień dobry
Trzeba to trzeba. Przedstawiam się. Mam na imię Paweł i jakoś tak od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Deauville z 2003 roku.
Fabrycznie była wiśniowa i podobno Niemiec płakał jak sprzedawał, polski właściciel pomalował ją całkiem na biało i wygląda po prostu ślicznie...
rzempi - Sro Lip 05, 2017 22:18
:
Siemka! :cool:
Radziu77 - Sro Lip 05, 2017 22:39
:
Cześć.
Może poprzedni pan jechał nią do ślubu?
oldmotory - Sro Lip 05, 2017 22:43
:
Witaj! :wink:
Krzysztof_nowy - Sro Lip 05, 2017 23:33
:
Radziu77 napisał/a:

Może poprzedni pan jechał nią do ślubu?


To by tłumaczyło dlaczego (przez kogo?:D) musiał sprzedać.


Cześć!
Kobrzak - Czw Lip 06, 2017 00:00
:
Cześć! Kup biały kask i będziesz miał fajną jazdę :)

Dokup jeszcze kamizelke z napisem POLSKA i puszkarze przerażeni będą uważać, że policja jedzie :D
Emhyrion - Czw Lip 06, 2017 00:27
:
Kobrzak napisał/a:
Cześć! Kup biały kask i będziesz miał fajną jazdę :)

Dokup jeszcze kamizelke z napisem POLSKA i puszkarze przerażeni będą uważać, że policja jedzie :D


Poprzedni właściciel miał biały kask i mówił mi, że często ludzie zwalniali na jego widok albo się rozjeżdżali na boki. Ja mam biało-czarny, więc już tak słodko nie jest :)


PSzydlowski - Czw Lip 06, 2017 07:56
:
Witaj.

Zawsze mażył mi się biały motocykl. Nawet miałem w planie przemalować któregoś ze swoich.
Na razie skończyło się na białym kasku ale w przyszłości ...
Tak na marginesie jakiś czas temu mijałem w Wawie biała Devillke 700. Ładna ...

Jeszcze raz witaj i LwG ;)
Skorpionwr - Czw Lip 06, 2017 09:06
:
Cześć.
Nomad_FH - Sob Lip 08, 2017 02:11
:
Hejka, witaj w najlepszym miejscu związanym z motocyklami :)
rzempi - Nie Lip 09, 2017 19:35
:
Emhyrion napisał/a:
więc już tak słodko nie jest

Dołóż jeszcze kamizelkę odblaskową z POLSKA na plecach i białe rękawice. O dziwo żaden policjant nie jeździ w kamizelce tylko w skórach z białym napisem na plecach i rękawicach z białym mankietem oraz osobliwymi białymi szelkami na wierzchu:

ale cóż, na naszą korzyść ludziska kojarzą żółte kamizelki z policją :twisted:
Widziałem jegomościa policjanta w koszuli z krótkim rękawkiem i pantofelkach kościołowych, poza kaskiem na głowie to bajlando i do przodu, ale to był jego wybór... nie moje ręce, kolana, stopy, itd. Wydaje mi się, że niektórzy motocykliści są bardziej policyjnie ubrani, niż sami mundurowi :razz:
Emhyrion - Pon Lip 10, 2017 18:02
:
Okazuje się, że nawet jak się nie ma idealnie białego kasku to magia jednak działa...

Zmontowałem sobie filmik z przejazdu w okolicach działki. W okolicach 2:00 widać, jak dojeżdżam do Tira, wyprzedzam go i wjeżdżam na ogon Toyoty Avensis. Chwilę wcześniej ta Avensis sama wyprzedzała ciężarówkę i jechała około 140km/h. Jak tylko mnie zobaczył w lusterku zdjął nogę z gazu i zwolnił do 95.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Białe są najlepsze :)