Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam i pozdrawiam

miguś - Pon Sty 26, 2009 22:44
: Temat postu: Witam i pozdrawiam
Od wczoraj jestem (nie)szczesliwym posiadaczem Hondy NTV 650 Revere. Nie-szczesliwym z racji pory roku i panujacej pogody :( ale warto czekac, jest na co :)

pozdrawiam wszystkich!!
Killu - Pon Sty 26, 2009 22:51
:
Pozdrawiam i liczę, że poznamy się na zlocie :wink: W sumie, to nie mamy daleko do siebie! Szerokości, przyczepności, i bezpiecznego nawijania tysięcy kilometrów z niewysychającym bakiem 8)
miguś - Pon Sty 26, 2009 22:55
:
motorek przywiozlem ze strzelec opolskich :) to jeszcze blizej :) Tobie rowniez kolego szerokosci :wink: do zobaczenia na zlocie :wink:
Fifti - Pon Sty 26, 2009 23:03
:
No ładnie, to nic tylko czekac na dobra pogode i wyruszamy:) Pozdro!!
Killu - Pon Sty 26, 2009 23:14
:
Zapodaj kolego jakieś zdjęcia do naszej galerii... Na przechowalnię proponuję http://www.bikepics.com Spora ekipa nam rośnie na południu :D
miguś - Pon Sty 26, 2009 23:35
:
musze zrobic, bo jak go zwiozlem, bylo juz ciemno, a w tygodniu to rano ciemno, jak wracam ciemno :/ w weekend cos dorzuce :)
Killu - Pon Sty 26, 2009 23:44
:
Czekamy! Sam także będę musiał uruchomić swój i zrobić jakieś zdjęcia w pobliskim plenerze, bo te moje, gdzie więcej jest betonu niż mojego motocykla to takie nieestetyczne są :/
akielek - Sro Sty 28, 2009 21:46
:
Witaj. Dlaczego nieszczęśliwy? Zima to świetny czas na wykonanie solidnego serwisu motocykla. Czas na "ubranie" go, dokładne przejrzenie "wnętrzności". Gdyby świeciło pięknie słoneczko szkoda by Ci było na to czasu. Pozdrawiam.
miguś - Sro Sty 28, 2009 23:10
:
masz duzo racji w tym co mowisz Kolego, jednak przy ujemnych temperaturach i padajacym sniegu ciezko cokolwiek zrobic :( na szczescie moje cudenko jest w takim stanie, ze zbyt wiele do roboty nie ma :wink: