Forum Honda NTV

Problemy techniczne - Siedzenie

yok1 - Pią Lut 27, 2015 09:27
: Temat postu: Siedzenie
Witam mam mały problem z moim diabelkiem nie mogę otworzyć siedzenia przekrecam kluczyk i nic jakby nic się nie działo...... Może miał ktoś taki problem i wie jak dostać się teraz pod siedzenie bo akumulatora nie mogę włożyć plis pomocy dziękuję z góry pozdrawiam
lizaczek78 - Pią Lut 27, 2015 09:45
:
Czy podczas przekręcania kluczyka słyszysz ciche pstrykanie to puka zapadka w zatrzasku jak puszczasz kluczyk i się zmyka słychać ciche puknięcie (aż poszedłem sprawdzić bo mam moto w sąsiednim pomieszczeniu). Jeżeli nie słyszysz to zerwała się linka i tu muszę Cię zmartwić na pierwszy rzut oka do zamka bez zdjęcia kanapy nie ma za cholerę dojścia. Oby linka zerwała się przy zamku a nie gdzieś dalej.Sprawdziłem jednak można zdjąć ten czarny boczek z dziurą na kranik i da się włożyć rękę w okolice zamka, jak złapiesz czymś zerwaną linkę to otworzysz kanapę. Napisz jak Ci poszło
yok1 - Sro Mar 11, 2015 15:56
:
reka nie weszła bo mam kompresor do klaksonów musiałem siłą siedzenie przetrwało linka poprostu spadła z tego od zamka masakra ale dziekuje za pomoc maszyna odpaliła za 1 razem pozdrawiam i dziekuje
ormen - Nie Paź 22, 2017 19:32
: Temat postu: Siedzenie
yok1 napisał/a:
reka nie weszła bo mam kompresor do klaksonów musiałem siłą siedzenie przetrwało linka poprostu spadła z tego od zamka masakra ale dziekuje za pomoc maszyna odpaliła za 1 razem pozdrawiam i dziekuje


yok1, mam taki sam problem jak u Ciebie, możesz podpowiedzieć w jaki sposób szarpałeś siedzenie żeby zeszło i udało się nic nie uszkodzić ?

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam
Jon 45 - Nie Lis 19, 2017 13:36
:
Cześć, nabyłem NT 700 i jest problem z otwarciem siedzenia i kufrów bocznych , ktoś zna sposób otwarcia, z gory dziekuję za pomoc.

[ Dodano: Nie Lis 19, 2017 20:01 ]
Udało się poradziłem sobie .