Forum Honda NTV

Problemy techniczne - Podłączenie gaźnika

Ades2 - Sro Cze 12, 2013 22:29
: Temat postu: Podłączenie gaźnika
Heja! Zwracam się z prośbą - czy mógł by mi ktoś porobić zdjęcia, bądź narysować / opisać gdzie maja być podłączone wężyki wychodzące z gaźnika. Motor nie wkręca mi się na obroty (dławi się) i mam wrażenie, że coś jest tam źle podłączone.
tomeczek151 - Czw Cze 13, 2013 07:03
:
Szczerze powiem że tego nie da się źle podłączyć. Bo poprostu nie pasuje. no ale niech będzie. dwa najgrubsze łączą się z airboxem z komorą subfiltra. Jeden tenco idzie do trójnika to paliwo. I to na tyle :D
Ades2 - Czw Cze 13, 2013 22:08
:
Dzięki za pomoć. Co do tych przewodów nie miałem wątpliwości. W gaźnikach znajduje się jeszcze jeden trójnik. Patrząc zgodnie z kierunkiem motoru, z tyłu jest trójnik paliwowy, z boków wężyki do air boxa, a z przodu kolejny trójnik, do którego nie miałem nic podłączone. Od kupna motoru, silnik się nie wkręcał. Dzisiaj najprawdopodobniej rozwiązałem problem. Jutro zrobie regulacje i zobaczymy na drodze jaki będzie efekt. Jeszcze raz dzięki za pomoc:)
tomeczek151 - Czw Cze 13, 2013 23:14
:
To jest przelew komór pływakowych, co jak się sprzęt z matką ziemią bokiem spotka co by za długo nie chodził :)