Forum Honda NTV

Problemy techniczne - zegary

toples - Nie Kwi 06, 2008 01:20
: Temat postu: zegary
Mam takowe zapytanie dotyczące elementu przebiegu kilometrów dziennych w prędkościomierzu NTV. Z jakiego moto ten element by pasował do NTV?? Z deauville nie pasuje:/ :cry:
zibi74 - Nie Kwi 06, 2008 12:36
: Temat postu: Re: zegary
Napisz dokładnie o co Ci chodzi bo mam rozwalone zegary i troszke bebechów mi zostało, najlepiej foto która cześć Cie interesuje
punio - Wto Kwi 08, 2008 00:01
:
Ja potrzebuje obrotomierza... bardzo.. :)



Jakbys chcial sie podzielic samym obrotomierzem, to jestem zainteresowany.
zibi74 - Wto Kwi 08, 2008 03:42
:
niema sprawy mysle ze sie dogadamy, obudowa jest w strzepach i wskazowka urwana, ale sprawdzalem dziala mam caly sirodek, nie chce mi sie teraz isc do garażu i niewiem w jakim stanie jest tarcza mozliwe ze jest porysowana, zapodaj wiadomosc na PW to Ci wysle fotke tego co mam
toples - Sro Kwi 09, 2008 12:10
:
chodzi mi o cały mechanizm do przebiegu dziennego, nie wiem jak on wyglada bo w tym miejscu mam dziure:/ Nie wiem jak ci to dokladniej napisac:/ zdjecie zegarów jutro postaram sie podesłac

pozdro
kermadec - Sro Kwi 09, 2008 18:33
:
Zibi74 i toples. Proszę się zapoznać z regulaminem. Na forum obowiązują WSZYSTKIE zasady języka polskiego!



kermadec

toples - Pią Maj 02, 2008 12:37
:
reaktywacja.....



Wiecie może czy zegary od revere były wewnątrz z tych samych części robione co późniejszych wersji ntv?? Bo zewnętrznie inaczej wyglądają...