Forum Honda NTV

Problemy techniczne - mały problem :)

mysza - Sob Sty 14, 2012 19:13
: Temat postu: mały problem :)
mam pytanie jak zdejmuje się kanapę w ntv 700?
kermadec - Sob Sty 14, 2012 21:06
:
... a może najpierw przywitasz się w odpowiednim dziale?
Killu - Nie Sty 15, 2012 00:03
:
Witam serdecznie Mysza.

Taki u Nas zwyczaj, że pierwsze kroki kierujemy do powitalni ;) Zapraszam zatem do tego działu.. Zamieść tam także link do tego tematu a koledzy jeżdżący na NT 700 V na pewno szybko udzielą konkretnej odpowiedzi.

Z chęcią udzieliłbym jej już teraz, ale niestety nie wiem, gdzie dokładnie znajduje się zamek otwierający kanapę a net za ciężko mi chodzi, żeby wynaleźć go na fiszkach.

Pozdrawiam!
jahol - Nie Sty 15, 2012 02:19
:
Zamek jest po lewej stronie w polowie kanapy i to jest fakt. A teraz troche teorii; wkladasz kluczyk i przekrecasz. Druga reka chwytasz za koniec kanapy i unosisz go do gory - mozesz puscic kluczyk. Koniec kanapy trzymasz uniesiony i wolna reka udarzasz w garb kanapy (na srodku) tak zeby wysunela sie do tylu. Powinno zadzialac, ale ... mam tylko 650
jozjag - Nie Sty 15, 2012 21:50
:
Żeby zdjąć kanapę w NT700 otwórz lewą pokrywę kufra patrząc do przodu. Przy pierwszym zatrzasku jest dźwignia do otwierania kanapy - odciągnij i powinien zamek kanapy puścić. Jeżeli nie złap za tył kanapy i podnieś do góry. Powodzenia.
mysza - Pon Sty 16, 2012 17:44
:
dziękuję:)
zdjęłam bez problemu :)
DorDaw - Sro Sty 18, 2012 19:11
:
Widzisz mysza, Mówisz i masz . Jednak porządne te chłopy :razz: Nieprawdaż :grin:
ADNAW - Czw Lut 02, 2012 18:27
:
aaa i jest kolejna kobieta no rośniemy w siłę :mrgreen: