Forum Honda NTV

Problemy techniczne - Handbary do NTV revere

Maciek650 - Czw Lis 17, 2011 18:18
: Temat postu: Handbary do NTV revere
witam , czy ma ktos moze zamontowane handbary w swojej ntv revere -chodzi mi o jakis uniwersalne , jaki model polecacie ,przy montazu ktorego nie trzeba wiele kombinowac .
Zakupilem wczoraj u larssonów jakies polisporty ale lewą dało by sie bez wiekszych modyfikacji zamontowac jednak prawej nie ma szans :( .
Pozdrawiam
Killu - Czw Lis 17, 2011 19:34
:
Andrut ma u siebie. Poszukaj na forum... Wyjaśniał sprawę już kilka razy.
Maciek650 - Sob Lis 26, 2011 16:49
:
[quote="Killu"]Andrut ma u siebie. Poszukaj na forum... Wyjaśniał sprawę już kilka razy.[/quote

Ostatecznie udało mi się zamontowac handbary polisport -32 zł komplet/czarne . Lewą montuje sie w 2 minuty , do prawej dorobilem specjalne mocowanie, ktore nie wymaga zadnych przeróbek w motocyklu (mozna je zdjac bez sladu) -zajeło mi to dobrych klka godzin ale warto . Piszę post dla wszystkich chetnych którym marzą się handbary w revere . Zainteresowanym przeslę zdjecia i opis co i jak w razie potrzeby :) pozdrawiam
andrut78 - Sob Lis 26, 2011 17:22
:
Maciek650, Naprawdę wielce pomocny jest ten Twój post, szczególnie dla wszystkich którzy chcą mieć handbary. Może jakieś zdjęcia?
pikonrad - Sob Lis 26, 2011 18:28
:
Popieram pomysł z dołączeniem zdjęć. Czy po dorobieniu patentu możeśz w prawy zdejmować i zakładać tak spranie jak lewy?
pieniek - Nie Lis 27, 2011 20:37
:
Dodaj fotki,Andruta wyglądają dość solidnie,ja parę razy zostałem zaskoczony w rękawicach letnich do tego stopnia że nie mogłem sprzęgła wcisnąć praktycznie więc osłony rąk są dla mnie dość ważne!
Killu - Nie Lis 27, 2011 22:19
:
A ja polecam mufki! Razem z podgrzewanymi manetkami, nie ma chyba nic skuteczniejszego na walkę z marznącymi w trasie dłońmi.


Fidel - Pon Lis 28, 2011 15:06
:
Killu szykujesz się na elefantentreffen? :razz:
Killu - Pon Lis 28, 2011 16:00
:
Nie, ale jeżdżę bez względu na pogodę i lubię jak mi palce nie drętwieją z zimna ;) Rozwiązanie to ma kilka wad... Ale ma też jedną kolosalną zaletę. Spełnia swoje zadanie idealnie. W temperaturach w okolicach +/-0, po mieście z prędkościami do 60km/h można latać przez pół godzinki bez jakichkolwiek rękawic a i tak nie zdąży się nawet zmarznąć.
Maciek650 - Pon Sty 02, 2012 23:18
: Temat postu: hanbary
andrut78 napisał/a:
Maciek650, Naprawdę wielce pomocny jest ten Twój post, szczególnie dla wszystkich którzy chcą mieć handbary. Może jakieś zdjęcia?


WItam, mialem "małą" przerwe w odwiedzaniu forum. Postaram sie w tym tygodniu dodac fotki handbarów (moto stoi niestety juz w wynajmowanym garazu i mam tam kawałek ) Pozdrawiam

http:\\Users\Maciek\Desktop\img_1807.jpg[/img]

[ Dodano: Wto Sty 17, 2012 23:00 ]
Killu napisał/a:
Nie, ale jeżdżę bez względu na pogodę i lubię jak mi palce nie drętwieją z zimna ;) Rozwiązanie to ma kilka wad... Ale ma też jedną kolosalną zaletę. Spełnia swoje zadanie idealnie. W temperaturach w okolicach +/-0, po mieście z prędkościami do 60km/h można latać przez pół godzinki bez jakichkolwiek rękawic a i tak nie zdąży się nawet zmarznąć.



Hej Przesyłam Fotki handbarów :) link poniżej :

http://www.flickr.com/photos/74584018@N04/?saved=1

pozdrawiam

[ Dodano: Wto Sty 17, 2012 23:00 ]
Killu napisał/a:
Nie, ale jeżdżę bez względu na pogodę i lubię jak mi palce nie drętwieją z zimna ;) Rozwiązanie to ma kilka wad... Ale ma też jedną kolosalną zaletę. Spełnia swoje zadanie idealnie. W temperaturach w okolicach +/-0, po mieście z prędkościami do 60km/h można latać przez pół godzinki bez jakichkolwiek rękawic a i tak nie zdąży się nawet zmarznąć.



Hej Przesyłam Fotki handbarów :) link poniżej :

http://www.flickr.com/photos/74584018@N04/?saved=1

pozdrawiam

[ Dodano: Wto Sty 17, 2012 23:00 ]
Killu napisał/a:
Nie, ale jeżdżę bez względu na pogodę i lubię jak mi palce nie drętwieją z zimna ;) Rozwiązanie to ma kilka wad... Ale ma też jedną kolosalną zaletę. Spełnia swoje zadanie idealnie. W temperaturach w okolicach +/-0, po mieście z prędkościami do 60km/h można latać przez pół godzinki bez jakichkolwiek rękawic a i tak nie zdąży się nawet zmarznąć.



Hej Przesyłam Fotki handbarów :) link poniżej :

http://www.flickr.com/photos/74584018@N04/?saved=1

pozdrawiam
zagierr - Sob Mar 10, 2012 07:36
:
Sam właśnie zastanawiam się nad montażem w swojej ntv, tylko u mnie jest dwuczęściowa kierownica. Może ma ktoś zamontowane na takiej i chciał by się podzielić patentem?
andrut78 - Nie Mar 11, 2012 14:04
:
Te co ja mam powinny pasować.

[ Dodano: Pią Mar 16, 2012 09:54 ]