Forum Honda NTV

Ogólne - Honda NTV/NT Poland na Facebook'u

kermadec - Czw Cze 23, 2011 15:06
: Temat postu: Honda NTV/NT Poland na Facebook'u
Jeśli ktoś ma konto i chce kliknąć .... ;) .

https://www.facebook.com/...136550859749721
wally - Pon Lip 04, 2011 19:01
:
a ja prowadze profil hondy deauville na NK, ale zadko tam zagladam :)
Chmiel - Wto Kwi 03, 2012 18:14
:
Link nie działa...
kermadec - Wto Kwi 03, 2012 19:03
:
Poprawiłem.
Alan - Nie Cze 17, 2012 22:09
:
U mnie włącza stronę główną fejsa, więc coś chyba dalej nie tak :razz:
kermadec - Pon Cze 18, 2012 10:16
:
Najpierw się zaloguj do FB a potem kliknij na link ;) .
Alan - Pon Cze 18, 2012 12:01
:
Może niedokładnie się wyraziłem- jestem zalogowany, a włącza się ta strona z nowościami od znajomych itp. Nie przenosi do żadnej strony o NTV.
ADNAW - Sro Sty 09, 2013 22:33
:
dobra to ja tak dla formalności poprawię link
NTV facebook
kermadec - Sro Sty 09, 2013 22:44
:
Dzięki. Już poprawiam :) !
Bestia95 - Sro Paź 01, 2014 18:35
: Temat postu: Re: Honda NTV/NT Poland na Facebook'u
kermadec napisał/a:
Jeśli ktoś ma konto i chce kliknąć .... ;) .

https://www.facebook.com/...136550859749721



No właśnie ja dołączyłem do szanownego grona posiadacza tych wspaniałych maszyn i myślałem że może coś na tej stronie na fb się dzieję a tam totalna cisza, może pozwolisz że stanę się twórcą treści tak żeby coś na tej stronce się działo ? :)
O ile oczywiścię to Ty ją założyłeś :)
Bo szkoda żeby nie dzielić się ze światem informacjami na ten temat :)
A może po prostu założyć grupę na fb, i również tam informować o zlotach itd :)
Grzechu - Pią Paź 03, 2014 00:24
:
Według mnie, kto będzie chciał coś śledzić to wejdzie tutaj i po co z "ryjbuka" robić kolejne forum? ;)
Bestia95 - Pią Paź 03, 2014 17:50
:
Grzechu napisał/a:
Według mnie, kto będzie chciał coś śledzić to wejdzie tutaj i po co z "ryjbuka" robić kolejne forum? ;)



No może i masz rację, myślałem że może łatwiej będzie co do niektórych dotrzeć, plus zawsze łatwiej wyszukać w dzisiejszym świecie, ale od czego w końcu jest google :)
kermadec - Czw Paź 16, 2014 09:55
:
Mi chodziło o to by rozreklamować forum ;) .
Na bank nie chcę prowadzić tam drugiego forum bo ludzie zaczną tam pisać, pytać (a pytania dotyczące NTV dostawałem już nie raz) itd. Zostawmy tak jak jest. Ewentualnie można wrzucać na FB info o zlocie, koszulkach, polarach itp ...
szyszkowiecki - Czw Paź 16, 2014 20:26
:
Panowie:Kermadec ,Bestia95, Grzechu, wszyscy macie rację. Moim zdaniem można by lekko ożywić profil na FB, bo jak ktoś tam w końcu trafi i widzi, że jest martwy, to może pomyśleć, że forum też nie żyje i odpuszcza dalsze szukanie. Sorki, że się wcinam. Pozdro!
ADNAW - Czw Paź 16, 2014 22:13
:
Masz racje warto by profil ruszyc jestem za
Grzechu - Czw Paź 16, 2014 23:44
:
szyszkowiecki napisał/a:
Moim zdaniem można by lekko ożywić profil na FB, bo jak ktoś tam w końcu trafi i widzi, że jest martwy, to może pomyśleć, że forum też nie żyje i odpuszcza dalsze szukanie.
Owszem, można rozruszać FB bo to nic nie kosztuje, ale i tak forum, a FB to dwa różne rozdziały. Myślę, że jak ktoś znajdzie "martwy" profil na FB to i tak tutaj zajrzy ;)
Bestia95 - Pią Paź 17, 2014 08:16
:
Grzechu napisał/a:
szyszkowiecki napisał/a:
Moim zdaniem można by lekko ożywić profil na FB, bo jak ktoś tam w końcu trafi i widzi, że jest martwy, to może pomyśleć, że forum też nie żyje i odpuszcza dalsze szukanie.
Owszem, można rozruszać FB bo to nic nie kosztuje, ale i tak forum, a FB to dwa różne rozdziały. Myślę, że jak ktoś znajdzie "martwy" profil na FB to i tak tutaj zajrzy ;)


Aczkolwiek zawsze większa szansa na szybsze odnalezienie co dla niektórych :P
szyszkowiecki - Pią Paź 17, 2014 09:02
:
Myślę, że FB mogłoby być jak wstęp, a nawet recenzja do dobrej książki. Komu się spodoba - czyta dalej - forum. :mrgreen:
Grzechu - Pią Paź 17, 2014 12:44
:
Ale ja nie mówię, że nie :P Tylko ja osobiście jak szukam konkretnego forum to wchodzę na Google i wpisuję "honda ntv forum", a nie na FB ;)
Mac - Pią Paź 17, 2014 20:10
:
Każdy z Was ma trochę racji. Ale skoro profil na FB już jest, to dlaczego nie miałby się rozwijać. Tak jak pisze kermadec, ograniczyć się na początek do podawania informacji o zlotach (w tym tych regionalnych), gadżetach czy nowinkach dot. motocykli marki Honda (i nie tylko). A wszelkie inne sprawy załatwiać w odpowiednich działach i tematach na forum.
Bestia95 - Sob Paź 18, 2014 12:00
:
Mac napisał/a:
Każdy z Was ma trochę racji. Ale skoro profil na FB już jest, to dlaczego nie miałby się rozwijać. Tak jak pisze kermadec, ograniczyć się na początek do podawania informacji o zlotach (w tym tych regionalnych), gadżetach czy nowinkach dot. motocykli marki Honda (i nie tylko). A wszelkie inne sprawy załatwiać w odpowiednich działach i tematach na forum.


No dobra, ale to kto jest właścicielem tej strony ? :)
I kto miałby to robić, bo obecna osoba chyba się nie poczuwa, jacyś chętni ? :p
slavkc - Pią Mar 13, 2015 21:19
:
Skoro wszystkim pasuje, aby nieco rozruszać konto na FB to dlaczego tam się nic nie dzieje. FB nie ma szans/nie jest zagrożeniem dla tego forum, ale nie ukrywam, że "płytkie/szybkie" przeglądanie tam jest dość przyjazne jeśli śledzi się stronę. Pomyślcie i niech ktoś się zaopiekuje stroną na FB, gdyż przy tak nikłym zainteresowaniu wygląda niepoważnie, jakby NAS NIE BYŁO :cry: , a tak nie jest :wink: . Szturmem na FB, a na naszym forum, też za chwilę odczujemy wiosenne orzeźwienie. Co sądzicie o uaktywnieniu FB ?
Michał0775 - Pią Mar 13, 2015 21:41
:
Skoro strona na FB nie jest potrzebna, to nie lepiej zamknąć?
slavkc - Sro Maj 13, 2020 20:02
:
Informacyjnie, na FB spontanicznie wyszło, że 23.05 małe spotkanko miejscowość Piątek (w samym środku ..........) w godz. od 13 do 16. Gdyby ktoś miał chwilę i chciał "polecieć".
Nomad_FH - Czw Maj 14, 2020 17:58
:
^^^^

Ja tylko dodam informacyjnie, że "oficjalny" profil forum na FB nadal jest "martwy". I nic nie wskazuje, by miał wstać.

Natomiast od dłuższego czasu świetnie żyje profil "Fani Hondy Deauville" na który serdecznie zapraszamy (jest tam sporo osób z naszego forum, są ludzie, których tutaj nie ma).
I właśnie ta grupa z FB robi małe spotkanie w Piątku (nie zlot - kilku godzinny SPOT na kawę i pogaduchy).
Fani Hondy Deauville
Mac - Czw Maj 14, 2020 21:40
:
Temat dotyczący wspomnianego przez kolegów spotkania :)
https://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?p=133541#133541

A wracając do tematu facebookowego, to podtrzymuję to co napisałem ponad 5 lat temu ;)
Profil na fb zostawić typowo dla spotkań, relacji z wyjazdów, chwalenia się maszynami, nowinek, bajerów itp. A sprawy czysto techniczne, serwisowe i mechaniczne, handlowe itp. ogarniać na forum w poszczególnych działach, żeby nie zaśmiecać profilu na FB.
Takie jest moje zdanie , z którym oczywiście nie każdy musi się zgadzać ;) :)
Majchas - Czw Maj 14, 2020 21:42
:
Trochę daleko jest jak na kawę.
A co zapewnia organizator? Czy to jest raczej hasło " do spotkania"
Mac - Czw Maj 14, 2020 21:56
:
Majchas, powstał czysto spontaniczny pomysł, żeby ruszyć dupska i przewietrzyć maszyny po kwarantannach, a przy okazji spotkać się i poznać z ludźmi z forum i FB.
A środek Polski żeby było sprawiedliwie. Jak ktoś ma za daleko to trudno.
Są tacy co potrafią w jeden dzień nakólać 500 km dla frajdy, to dlaczego nie zrobić 400 km, żeby spotkać się przy kawie...?
Leszek692 - Pią Maj 15, 2020 08:55
:
A jak kto z Wielkopolski i awtostradą nie będzie śmigał to ruiny zamku w Besiekierach polecam .
Niewiele zostało ale jest fosa ławeczki można kawe z termosa siorbnąć albo ćmika wypalić .
A i inne miejscówki by się znalazły całkiem sporo jest idących w ruiny zabytków ehh......

[ Dodano: Pią Maj 15, 2020 10:31 ]
Widok na ruiny w Besiekierach będę w domu to coś jeszcze poszukam
Ciok - Pią Maj 15, 2020 09:43
:
Mac napisał/a:
Majchas, powstał czysto spontaniczny pomysł, żeby ruszyć dupska i przewietrzyć maszyny po kwarantannach, a przy okazji spotkać się i poznać z ludźmi z forum i FB.
A środek Polski żeby było sprawiedliwie. Jak ktoś ma za daleko to trudno.
Są tacy co potrafią w jeden dzień nakólać 500 km dla frajdy, to dlaczego nie zrobić 400 km, żeby spotkać się przy kawie...?


Bardzo mi się pomysł podoba. Gdybym miał sprawne moto, to bym się wybrał.

[ Dodano: Pią Maj 15, 2020 10:45 ]
Mac napisał/a:
Temat dotyczący wspomnianego przez kolegów spotkania :)
https://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?p=133541#133541

A wracając do tematu facebookowego, to podtrzymuję to co napisałem ponad 5 lat temu ;)
Profil na fb zostawić typowo dla spotkań, relacji z wyjazdów, chwalenia się maszynami, nowinek, bajerów itp. A sprawy czysto techniczne, serwisowe i mechaniczne, handlowe itp. ogarniać na forum w poszczególnych działach, żeby nie zaśmiecać profilu na FB.
Takie jest moje zdanie , z którym oczywiście nie każdy musi się zgadzać ;) :)


Zgadzam się z tym, ale zrobiłbym odwrotnie. Badziew na fb a na forum, zostawiłbym wartościowe treści.
EREB - Pią Maj 15, 2020 10:19
:
Nie mając fb zostaje mintylko forum 😁
Mac - Pią Maj 15, 2020 11:55
:
EREB, i dlatego do Ciebie dzwoniłem :)

Właśnie dlatego są takie spotkania, żeby poznać się, wymienić kontaktami i w razie potrzeby dzwonić.
Radziu77 - Pią Maj 15, 2020 22:13
:
Też nie mam FB. Niby miałem dostać na gwiazdkę,ale Gwiazdor mi perfum jakiś przyniósł...
A im więcej tu czytam, i tak jak Was lubię, to w niedzielę do Piątku polecę. Wezmę syna albo małżonkę
Nomad_FH - Pon Maj 18, 2020 12:11
:
Radzio - w sobotę :)
Radziu77 - Pon Maj 18, 2020 14:45
:
Nomad_FH, już mnie MAC obudził. Sobota, sobota, sobota - zapamiętać
ADNAW - Wto Maj 19, 2020 18:53
:
Chłopy zawsze możecie mieć mesengera bez fb .To naprawde wiele ułatwia.
EREB - Wto Maj 19, 2020 19:20
:
ADNAW napisał/a:
Chłopy zawsze możecie mieć mesengera bez fb .To naprawde wiele ułatwia.


Chłop ma tylko ciemna masa nie może sie połączyć z nowymi kontaktami 😁
stator - Sro Maj 20, 2020 07:26
:
Z fejsbukowej grupy, jak czytam, będzie 25 maszyn, i 14 " może".
A tu, z forum?
EREB - Sro Maj 20, 2020 07:54
:
Ja jadę.
Ciok - Sro Maj 20, 2020 21:40
:
No nie wyda. :cry:
boskijolo - Sro Maj 20, 2020 21:40
:
ja też lece ;-)
Ciok - Sro Maj 20, 2020 21:43
:
[ Dodano: Sro Maj 20, 2020 22:43 ]
boskijolo napisał/a:
ja też lece ;-)



Majchas - Sob Maj 23, 2020 21:21
:
A ja nie lecę. Na krótkie spotkanie wolę lokalnie a nie gnac hektary :smile:
Ciok - Sob Sie 29, 2020 10:19
:
Dziękuję za radosny i budujący reportaż ze spotkania. Musiało być zarąbiście. :mrgreen: