Forum Honda NTV

Powitalnia - Hejka

arthek - Pon Maj 10, 2010 19:46
: Temat postu: Hejka
Witam,

Jestem nowy.

"motocyklizuję się " juz kilka lat.

Obecnie latam Yamaha GTS, ale rozglądam się za NTV 'ką.



Pozdrooffka
MomoRC33 - Pon Maj 10, 2010 23:18
:
Witaj!

O ile dobrze sobie przypominam GTS to litrówka z jednormiennym wahaczem z przodu! Popraw mnie jeśli się mylę.

Nie posostaje mi nic innego jak życzyć szybkiego znalezienia NTV-ki.

Pozdrowienia ze ?ląska!
ogniki - Wto Maj 11, 2010 00:05
:
Lewa w górę

Z Wrocka
cinek - Wto Maj 11, 2010 00:54
:
Siema!!!
Gregory - Wto Maj 11, 2010 01:09
:
Czolem!



GTS to bardzo ciekawy sprzęt pod względem konstrukcyjnym. Jak się tym lata?
Killu - Wto Maj 11, 2010 02:00
:
Witam serdecznie! Pochwal się tym swoim wynalazkiem :wink:
arthek - Wto Maj 11, 2010 08:58
:
Niebawem go opiszę



pozdrawiam
sgtcop13 - Wto Maj 11, 2010 10:49
:
Witaj



Ale NTV i tak lepsiejsze... :D
Skorpionwr - Wto Maj 11, 2010 12:07
:
Witam Kolegę i życzę przestawić się na szukanie NTV :D
emzet16 - Wto Maj 11, 2010 13:55
:


...ale zielone...
ARTURO - Wto Maj 11, 2010 16:11
:
Witam.

VW DAS AUTO

NTV DAS MOTOR

:wink:
grzegrzol - Wto Maj 11, 2010 17:30
:




Ale tylko matowe...



POWITAć
ARTURO 72 - Wto Maj 11, 2010 22:13
:
Witaj

Czerwone i tak są szybsze
BartekOpole - Wto Maj 11, 2010 22:46
:




Wszyscy mówią ze srebrne. Choć niektórzy jak np. kol. Grzegorz ma w kolorze suszonej śliwki czy jakoś tak i też są szybkie. Ale jak nazwać ten ciemny kolor?? Jedno z pytań na rozprawę doktorancką.



P.S. Oczywiście witamy w szeregach niezłomnych poszukiwaczy sensu życia...
arthek - Sro Maj 12, 2010 11:39
:
Dzięki za powitanie.

A oto moje cacuszko, którym śmigam już piąty rok.

http://www.polskajazda.pl.../GTS_1000/20339

Tak wogóle jest do sprzedania ...lub zamiany na NTV 'ciarki !
Killu - Sro Maj 12, 2010 14:06
:
Ale wynalazek :D Pierwszy raz widzę taki motocykl.
mateo - Pią Maj 14, 2010 21:32
:
Witam, grupa świętokrzyska powoli się powiększa :) pozdro
andrut78 - Pią Maj 14, 2010 22:55
:
Powitać kolegę :)



Pamietaj, że czarne są najbardziej sexy;)
Borys - Sob Maj 15, 2010 12:39
:
Witam!

Za 15,5 klocka to mozesz sobie spokojnie zakupic 2 NTV-ki i pewnie jeszcze na paliwo Ci zostanie..

Nie to zebym nie popieral pomyslu, bo w koncu czcimy tu, graniczac z fanatyzmem, poczciwe, lekko cherlawe (w porownaniu z taka GTS) i stosunkowo lekkie motorki. Mam jednak zasadnicze pytanie, glownie z ciekawosci.

Co Cie sklania do zamiany wielkiego, litroweg techno-turystyka na sprzet prawie o polowe mniejszy? Czy tylko kardan i spalanie? Bo jesli tak, to w podobnych pieniadzach (oczywiscie do GTS-a) dostaniesz Beemke K1200S albo RS gdzie tez masz kawal silnika i wał. Do tego brak oslon w NTV powoduje, ze to calkiem inny typ motocykla.

Czyzby techno-zawiecha GTS-a nie byla jednak az tak genialna? Piszesz, ze moto mlode i zadbane, w dodatku ze znikomym przebiegiem, wiec pewnie tez zawieszenie nie jest luzne. Pekam wiec z ciekawosci, co Cie pcha w kierunku opylenia tak ladnego egzemplarza bardzo egzotycznego w koncu motocykla?



Nie pomyle sie chyba, jesli jednak stwierdze, ze wszyscy bardzo chetnie przyjmiemy Cie w szeregi posiadaczy NTV :P

Pozdrawiam!
arthek - Pon Maj 17, 2010 10:47
:
W życiu trzeba czasem podejmować trudne decyzje.

Taką decyzją jest w moim przypadku dezycja o sprzedaży GTS 'a.

Zmuszony jestem zmienić motocykl na zdecydowanie tańszy w zakupie i eksploatacji , a jednocześnie niezawodny mimo swojego wieku i przebiegu.

W tym przypadku , kiedy budżet ograniczony jest do 5 kpln , bezkonkurencyjna jest "Hondzia" NTV.

Tym bardziej , że kiedy "naście " lat temu zaczynałem swoją "prawdziwą " motocyklową przygodę, reverka bardzo mi się podobała.

Jako , że miałem przyjemność użytkować Yamahę XJ 600 N przez 4 lata , potem od 2005 r była GTS którą smigam do dziś, więc mogę z pełną swiadomością powiedzieć , że KM i Nm w motocyklu to nie wszystko.Często bywa tak , że na dłuzszą metę ta poczciwa NTV , XJ może dać wiecej frajdy z jazdy niż nie jeden "ciężki" motocykl.Zauroczenie mocą i osiągami trwa krótko, potem tak naprawdę licza się inne walory użytkowe.

A wracajac do GTS , to powiem , że to motocykl bardzo niedoceniany.

Wymaga co prawda od jeźdźca doświadczenia i umiejętności w powożeniu motocyklem , ale w ogólnym rozrachunku to bardzo trwały , bezawaryjny i komfortowy "technoturystyk".
sitars - Pon Maj 17, 2010 14:02
:
Czołem

No, daleko nam jeszcze do Opola, ale świętokrzyskie się rozrasta.

Pozdrawiam
Killu - Pon Maj 17, 2010 15:42
:
Nie chcę nic mówić, ale chyba namierzyłem jeszcze jedną NTV w opolu 8) Zobaczymy jak będzie :wink:
paulo - Pon Maj 17, 2010 19:41
:
witam a może pomyślisz o deauvillce:)
mateo - Pon Maj 17, 2010 20:50
:




Killu zarejestrowani się nie liczą więc będziesz musiał agitować tego użytkownika ntv-ki :P
Killu - Wto Maj 18, 2010 00:56
:
Napisałem do faceta e-mail za pośrednictwem YT, ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi :(