Forum Honda NTV

Ogólne - Uwaga, uwaga !!!

kermadec - Pią Maj 11, 2007 16:56
: Temat postu: Uwaga, uwaga !!!
W związku z ciszą która nastała na forum pragnę poinformować, że zamierzam w najbliższym czasie wprowadzić w życie moją decyzję o zawieszeniu forum. Najwidoczniej nikomu nie jest potrzebne.



Pozdrawiam.

kermadec

sitars - Sob Maj 12, 2007 17:25
:
Witam

Taki już los Naszego motocykla.

Gdyby to było forum GS 500 albo CBR 600 to użytkowników byłoby za trzęsienie. Posiadaczy NTV 650 jest bardzo mało, jesli dojdzie do tego dostęp do internetu, to liczba ta jeszcze maleje. Z drugiej strony, jeździmy, trwa sezon, na każdym forum o tematyce motocyklowej jest przestój.

Pozdrawiam
kermadec - Sob Maj 12, 2007 20:01
:
No tak się składa, że na forum Suzy SV ludzi jest od cholery (wiem, że to teraz już popularny motocykl) i ciągle ktoś coś pisze. Problem w tym, że jeśli na forum w ciągu 30 dni nie pojawi się nowy post to forum zostaje automatycznie zamknięte. Wiem, że jest pogoda i chce się jeździć ale piszcie cokolwiek. Możemy nawet (wzorem forum SV) założyć temat "OT" :D .



Pozdrawiam i zachęcam do aktywności na forum :wink: .
Easy-rider - Pon Maj 14, 2007 10:35
:
A co tam! Ja coś napisze:P
kermadec - Pon Maj 14, 2007 12:28
:
Nooo i o to chodzi :P .
dudimarudi - Pon Maj 21, 2007 00:00
:
Czesc,

To moze i ja sie wypowiem chcocaz jestem tutaj raczej nowy. Niestety taki juz jest los wiekszosci takich forow. Ot choroba wieku dzieciecego.

Natomiast jezeli juz sie to przejdzie to powinna byc ok

Ja bym nie desperowal. Moze to kwestiaznikomej wiedzy ludzi o istnieniu takiego twory jak forum NTV.

Nie desperowalbym, chyba ze:

primo juz ci sie nie chce

drugie primo koszt trzymanie serwera jest zbyt duzy

W mojej ocenie forum jest potrzebne, musi tylko okrzepanc. Jedni przychodza inni odchodza.

zdrav
kermadec - Pon Maj 21, 2007 00:37
:
Serwer jest bezpłatny więc to nie problem. Ze "chceniem" też nie ma problemu bo nie należę do ludzi którzy coś zaczynają a potem jak się znudzi to rzucają.

Chodzi po prostu o ciszę na forum. Uważam, że NTV jest tak rzadkim modelem w Polsce, że ludzie powinni pisać jak najwięcej. Gadać, zadawać pytania, komentować. To jest jedno z niewielu miejsc w sieci w naszym języku gdzie możemy się czegoś dowiedzieć nt. naszych motocykli a jakoś nikt nie bierze sobie tego do serca. Forum padnie i znowu zostaną nam w sieci pojedyncze teksty....



Zachęcam do pisania.



Pozdrawiam.
Jacek - Pią Cze 29, 2007 00:08
:
Kermadec ( ckolwiek to znaczy), nie zawieszaj forum, bardzo proszę. Jest nas niewielu ale będzie więcej. Już w tej chwili nie jest łatwo kupić u Niemców NTV-kę.

Wreszcie ludzie docenili ten motorek, głównie ze względu na cenę i totalną bezawaryjność. Ja jestem zachwycony chociaż kupiłem ją raczej przez przypadek.

Pozdrowienia

Jacek
kermadec - Pią Cze 29, 2007 01:05
:
Jak będzie się coś działo na forum to nie zawieszę ale czasami ręce mi opadają jak jest taka cisza. Gdyby chociaż 1/3 ludzi z forum napisała 3-4 posty tygodniowo i już by było super.
Jacek - Pią Cze 29, 2007 08:03
:
Witaj.

Ja napisałem już 8. Ale po pewnym czasie tematy się trochę wyczerpują. Po sezonie pojawią się nowe.

Pozdrawiam

Jacek
vasiliy - Sob Cze 30, 2007 13:27
:
Ostatnio chyba tragedii nie ma? :wink:
kermadec - Sob Cze 30, 2007 20:05
:
No ostatnio nie ale zobacz ilu nas pisze... Tak naprawdę to powinienem wszystkich "czytaczy" wywalić. Zarejestruje się taki i ani słowa nie napisze :/.
JAREK 66 - Wto Lip 03, 2007 00:40
:
Witam wszystkich fanów NTV.Forum musi istnieć.Brak postów można tłumaczyć na wiele sposobów,każdy jest dobry. Ja proponuje wprowadzić więcej luzu( na próbę) n.p nieczepiać się pisowni itp. POZDRAWIAM
Jacek - Wto Lip 03, 2007 09:08
:
Witaj Jarku. Nie (co robić"czepiać się") z czasownikami piszemy osobno!. Musimy jednak dbać o nsz jęzk. To dziedzictwo kulturowe i coś co nas łączy, nie tylko NTV-ki.

Pozdrowienia

Jacek
kermadec - Wto Lip 03, 2007 15:50
:
Jestem tego zdania co Jacek.

Nasi przodkowie walczyli o niepodległość Polski więc uszanujmy teraz ich poświęcenie i krew którą przelali i używajmy poprawnej polszczyzny.



Pozdrawiam.
vasiliy - Wto Lip 03, 2007 18:04
:
Chciałeś napisać co Jacek :wink:
Jacek - Wto Lip 03, 2007 20:43
:
Witam. Chciałem ale ostatnio czas jest moim wrogiem a jestem już taki stary, że muszę się skupić aby nie pisać głupot.

Pozdrowienia

Jacek
vasiliy - Sro Lip 04, 2007 00:14
:
Hehe :D moja wypowiedź "Chciałeś napisać co Jacek" była kierowana do Kermadeca, a dotyczyła jego ostatniej wypowiedzi :wink:



Pozdrawiam
kermadec - Sro Lip 04, 2007 01:48
:




Zakochany jestem to czasami nie myślę :wink: . Oczywiście masz rację i już poprawiłem :) .



Pozdrawiam.
Shadok - Sro Lip 04, 2007 17:00
:
A propos Forum... Czy byłaby możliwość ustawienia możliwości indywidualnego przełączania "skórek" dla użyszkodników?

Pozdrawiam
kermadec - Sro Lip 04, 2007 17:07
:
Niestety. Już próbowałem i nic z tego. Opcja "Ignoruj style użytkownika" jest zawsze włączona niezależnie czy odhaczę ją w menu czy nie.
heron - Wto Lip 10, 2007 17:36
:
Ja wam wyłącze forum kurna :) Dopiero się zalogowałem :)
kermadec - Wto Lip 10, 2007 18:03
:
Działaj aktywnie i będzie OK :wink: .
heron - Wto Lip 10, 2007 20:32
:
spoko spoko :)
Stuk - Wto Lis 13, 2007 21:01
:
Jestem nowy na forum ale może by tak stworzyć dział z manualami - trochę opisu, kilka fotek - myślę, że coś takiego przydało by się - zwłaszcza tym trochę mniej obeznanych z mechaniką - jak ja .... :oops:



pozdrawiam
SzrotRider - Czw Lis 15, 2007 12:09
:




i ja :) Absolutnie popieram
kermadec - Czw Lis 15, 2007 16:03
:
Od tego jest "linkownia" panowie :wink: .
SzrotRider - Czw Lis 15, 2007 16:31
:




A może raczej "Problemy techniczne".



Swoją drogą to troszkę mnie stresuje ten deficyt dostępności serwisówek Devillki w internecie. Motocykl jest produkowany zdaje się że od 1998r. i przez te parę lat nikt nie wrzucił skana do netu w innym języku niż hiszpański.

W księgarniach internetowych też się nie uświadczy instrukcji w języku polskim.



Rozpytajcie się po znajomych, może się trafi jakiś egzemplarz do zeskanowania.

Kermadec miałby przynajmniej generowany większy ruch na forum :)
Stuk - Czw Lis 15, 2007 21:15
:
... do Kermadec-a



Nie chodzi mi o zamieszczenie linków do czegoś, ale stworzone przez użytkowników forum manuale (trochę tekstu + zdjęcia z konkretnej czynności). Myślę że takie CO? było by pomocne każdemu, kto chce sam trochę pogrzebać przy swoim moto, a ma obawy czy podoła.

Osobiście korzystałem z takich stworzonych przez forumowiczów dokumentacji przy drobnych pracach przy swoim samochodzie (Punto) i uważam że rzecz jest godna uwagi. Nawet drobne i dla niektórych śmieszne rzeczy mogą stanowić barierę dla innych - a z taką pomocą będzie łatwiej - no i ruch na forum niewątpliwie wzrośnie.

Tak dla przykładu - dzisiaj próbowałem nakleić tankpad - powiecie banał - ja też tak myslałem do dzisiaj - wynik jest taki, że muszę kupić nowy ... :evil: "0" />

Ale o tym napiszę jak uda mi się z następnym :lol:



pozdrowionka dla administratorka
SzrotRider - Czw Lis 15, 2007 22:22
:




Też popieram :)



Może w końcu się ruszy na tym forum temat o Devillkach, gdyż póki co jest ono wybitnie Reverowskie - bez urazy :wink:
kermadec - Pią Lis 16, 2007 01:30
:
To zakładajcie temat. Jak się sprzeda to stworzę odpowiedni dział i przeniosę Wasze wypowiedzi.



P.S. "Administratorek"... Mało przyjemnie brzmi...
Stuk - Pią Lis 16, 2007 19:10
:
... nie było tu ni krzty złośliwości - ot zwyczajne zdrobnienie - ale jak cię to ubodło to PRZEPRASZAM :D
kermadec - Nie Lis 18, 2007 16:23
:
Spoko :wink: .
stator - Sob Lip 14, 2018 07:42
:
... jedenaście lat później......

i co ? okazuje się, że jeździmy bardzo pospolitym motocyklem !
Krzysztof_nowy - Sob Lip 14, 2018 23:09
:
Ale wykopałeś :shock: Jesteśmy daleko w tyle za popularnymi forami, ale jednak żyjemy :mrgreen:
izywec - Sob Lip 14, 2018 23:16
:
stator,
U mnie masz złotą łopatę a Admin znowu nas straszy tym samym.
stator - Sob Lip 14, 2018 23:27
:
No przecież zaznaczyłem : jedenaście lat później.....
grad74 - Nie Lip 15, 2018 23:57
:
Ale..., Chciałbym jednak zaznaczyć że niektóre popularne fora to nawet nie istnieją tyle lat ile tu przerwa trwała :mrgreen: Więc i tak jest powód do radości i dumy.
powalla - Pon Lip 16, 2018 09:41
:
Wiecie dlaczego tu taki mały ruch? To wszystko przez ten motocykl!



Devilka nie psuje się się, to o czym pisać? Mało tematów na forum, więc nowy (ja też) łatwo odnajduje interesujący go temat , poczyta, naprawi sam , bo budowa prosta i na lata spokój :mrgreen:
molly1978 - Pon Lip 16, 2018 10:36
:
kermadec jesli nie bedzie chetnych, zmusze jokera (znanymi mi srodkami), zeby pociągnął forum za Ciebie :) oczywiscie doksztalce sie i mu pomogę :)