Forum Honda NTV

Ogólne - Przed zakupem - prośba.

GzymssS - Sob Maj 07, 2016 16:41
: Temat postu: Przed zakupem - prośba.
Witam,

Przymierzam się do zmiany jednośladu.
Obecnie jest to "kibelek" Piaggio X8 (125).
Wybór padł na Deauvill'kę (na FJR za wcześnie).

Mam prośbę do Forumowiczów z Warszawy.
Czy podczas jakiegoś spota, ktoś byłby na tyle zajedwabisty i poopowiadał na co zwracać uwagę podczas zakupu i ewentualnie pozwolił przymierzyć tyłek do swojej maszyny. Oczywiście nie chcę jeździć, a sprawdzić tylko pozycję za kierownicą i czy w miarę stabilnie sięgam protezami do gleby (175 cm) ??

Z góry dziękuję za pomoc.
LwG

(nie bardzo wiedziałem gdzie zamieścić post, ale myślę, że do "ogólnych" się nadaje)
kudlaty - Sob Maj 07, 2016 16:48
:
Co do zasady przed zakupowej to tutaj jest chyba wszystko: http://hondantv.pl/forum/viewtopic.php?t=5808

DO przymiarki nie pomogę bo jeżdżę czymś innym, ale jak przyjedziesz na któryś MotoCzwartek to jakaś Devila powinna być obecna.
sgtcop13 - Sob Maj 07, 2016 16:58
:
Chłopaków z Wawy na forum jest sporo. Niejeden Ci się będzie chciał pochwalić swoją ślicznotką..... :mrgreen:
szurin - Sob Maj 07, 2016 22:54
:
Witaj! Co prawda dzieli mnie od W-wy ok. 15 km. ale jak chcesz to możemy się umówić man deauvillkę mam i ntvkę możesz się przymierzyć do jednej i drugiej Jak coś to dzwoń ( 883-801-883 )
bobbens - Sob Maj 14, 2016 21:31
:
A jeśli byłbyś zainteresowany... NT 700V sprawdzona i pewna a przy tym doposażona, mogę sprzedać swoja z 2006 roku, złota, bardzo ładnie utrzymana, przebieg przed 50 000. jestem jej drugim właścicielem w kraju, kupiona od motocyklisty, w moich rękach 3 sezon. ręczę za nią. jeśli będziesz zainteresowany pisz na priv, wyślę zdjęcia. o cenie nie piszę, jeśli będziesz konkretny na pewno się dogadamy. nie muszę sprzedawać, jednak mam na oku yamaszkę FJR :)