Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam sympatyków NTV

Rider - Pią Lis 14, 2008 22:34
: Temat postu: Witam sympatyków NTV
Witam!



Mam na imię Michał i od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy NTV 650 z 1988r., od dłuższego czasu szukałem motocykla ze wskazaniem na silnik w układzie V, początkowo myślełm o vtr 1000 lub tl 1000r. Szybko myśli zostały jednak rozwiane ze wzgl na moje marne umiejętności prowadzenia motocykli szosowych (dotychczas jeździłem przez 10 lat tylko w terenie).



Rozważałem kupno suzuki sv lecz napęd wałem kardana i przepiękny monowachacz Hondy przełamał barierę niepewności.



Na dzień dzisiejszy zrobione w niej została regulacja gaźników i czyszczenie, regulacja zaworów, wymienione płyny (kardan zostawiam na późniejsze dni) założony został przeze mnie filtr paliwa, nowe świece i kilka różnych innych drobnostek.



Od kupna motocyklem przejechałem kilkaset kilometrów i nie mogę wyjść z podziwu nad wspaniałością konstrukcyjną motocykla.



Pozdrawiam wszystkich posiadaczy oraz miłośników Hondy NTV!
Batman - Sob Lis 15, 2008 00:56
:
Jak słyszę takie słowa to aż mi się gęba uśmiecha na samą myśl o czekającym mnie zakupie... :D
Killu - Sob Lis 15, 2008 02:08
:
Witamy w gronie posiadaczy! Oby maszyna sprawowała się jak najlepiej! Do zobaczenia na trasie!
ogniki - Nie Lis 16, 2008 00:34
:
Aż sie lepiej poczułem czytając to :)

Pozdrówka i witam
kermadec - Nie Lis 16, 2008 01:38
:
Witaj :) .