Forum Honda NTV

Ogólne - parkowanie na starówce w Toruniu

scorpio70 - Sro Cze 11, 2014 17:56
: Temat postu: parkowanie na starówce w Toruniu
Pytanie raczej do toruńskich użytkowników - gdzie zaparkować moto jak najbliżej Kopernika. Będę jechał w ta sobotę z Wawy na spotkanie biznesowe i zrobię to , jak pogoda dopisze motongiem ... podpowie kto?
owsik - Sro Cze 11, 2014 21:07
:
Tak żeby zostawić moto na kilka godzin i być spokojnie to chyba tylko parkin podziemny przy Centrum Sztuki Współczesnej (ul. Wały Sikorskiego 13 - ok. 5 min pieszo od Kopernika), albo tańszy parking podziemny na Placu Św. Katarzyny (ok 10 min od Kopernika). Jeśli jednak najbliżej chcesz stanąć to ul. Fosa Staromiejska, Rabiańska, Św. Jana ("legalnie") lub podjechać pod ogródki na Żeglarskiej, praktycznie przy Koperniku, ale to już może być miejsce dyskusyjne dla strażników miejskich.

A już najbezpieczniej to będzie zostawić motocykl u mnie na działce razem z kaskiem, mieszkam 10 min od centrum autobusem.
scorpio70 - Sro Cze 11, 2014 23:09
:
Dzieki za odzew. Na wszelki wypadek poproszę namiary na Ciebie, jezeli mogę? Spróbuje stanąć na Żeglarskiej ... to chyba przy osiołku jest?
Pzdr
mrok31337 - Czw Cze 12, 2014 08:23
:
O lol, jadę za tydzień i mam ten sam problem ;]
owsik - Sob Cze 14, 2014 07:54
:
Scorpio70, dopiero się zorientowałem, że chyba nie dochodzą do Ciebie odemnie PW. Mój numer 535582321, mam nadzieje że jeszcze zdążę pomóc.
Mrok31337, zapraszam za tydzień
scorpio70 - Sob Cze 14, 2014 08:40
:
Dochodzą, dochodzą, jam zajęty mocno ... dzieki, dzis nie ale na pewno kiedys skorzystam.
Pzdr
Killu - Pon Cze 23, 2014 13:24
:
5 min piechotą od Kopernika jest parking strzeżony. Korzystałem osobiście i wszystko spoko. Miejsce dla motocykla jest, można zostawić razem z tobołami a kaski parkingowy zabierze do budki nieodpłatnie, więc nie trzeba się z tym wszystkim taszczyć. Zerknij na mapy, na pewno znajdziesz :)