Forum Honda NTV

Problemy techniczne - Drut spod kanapy!

Toma311 - Nie Maj 12, 2013 22:44
: Temat postu: Drut spod kanapy!
Czołem wiara!

Tak się szczęśliwie zdarzyło, iż wziąłem i nabyłem kilka dni temu drogą kupna Deauville NT 700.

Wyczytałem sobie na naszym forum, gdzie i co pociągnąć, aby kanapę otworzyć. No i otworzyłem. No i .... Po jej zdjęciu zobaczyłem luźno leżący w poprzek drut stalowy (fi 5 mm, dł. ok. 30 cm, z czterema "zakrętami"). Obejrzałem siedzisko od spodu, obejrzałem moto, i nie umiem wymyślić gdzie to ustrojstwo było!

Proszę o stosowną wiedzę.
pires - Nie Maj 12, 2013 23:19
:
Najlepiej jak byś dał zdjęcie, bo trochę trudno sobie wyobrazić te 4 zakręty :mrgreen:
Chociaż taki pewien drutowy element jest przy ramie, w połowie długości siedzenia i w niego jest wpinane siedzenie.
Toma311 - Pon Maj 13, 2013 21:31
:
No chętnie, ale coś metoda importu fotek, opisana w dziale Ogólne u mnie nie działa...
Jest jakaś inna?
Alan - Pon Maj 13, 2013 23:59
:
Wrzuć zdjęcie na jakąś stronkę typu imageshack, fotosik itp i podaj linka na forum.
Toma311 - Wto Maj 14, 2013 01:35
:
Okay.

Link do fotki: http://www.sendspace.com/file/fspswz

[ Dodano: Pią Maj 24, 2013 23:33 ]
Koledzy!

Zamieściłem link do fotki, a podpowiedzi jak nie było, takoż i nie ma...
pires - Czw Maj 30, 2013 14:23
:
W mojej NTV-ce nie widziałem takiego druta. Nie wiem ja to się ma do Devila.
Ale jeśli wszystko działa jak należy to bym się nie przejmował, bo są inne problemy na świecie :wink:
Toma311 - Pią Maj 31, 2013 00:50
:
Cóż, rzeczywiście są. Dla przykładu pogoda, zarobki, technika jazdy, etc.

Ale kanapa po umieszczeniu jej na miejscu ,w przedniej części - przy baku - podnosi się na jakieś 2 cm. Tzn. mogę unieść ją ręką o tyle... W 650-tce tego nie miałem; kanapa trzymała się elegancko.
Stąd pytanie o ten drut nieszczęsny.