Forum Honda NTV

Ogólne - Honda NC 700

pieniek - Wto Gru 13, 2011 22:45
: Temat postu: Honda NC 700
Właśnie się zastanawiam czy historia nie zatoczyła koła.Honda znowu stawia na wszechstronny motocykl ,tani w eksploatacji i dobrej cenie(co nie zmienia faktu że mnie na niego nie stać he he).
Parę fajnych patentów jest ,szczególnie miejsce na kask .
żeby jeszcze dołożyli przeniesienie napędu z NTV :razz:
ciekawe jak będzie z trwałością ,mnie osobiście bardzo zaciekawiła ,co sądzicie?
cinek - Sro Gru 14, 2011 13:05
:
Bardzo ciekawa koncepcja. Rzeczywiście, gdyby dodać napęd wałem byłoby już w ogóle super.
Borys - Pon Gru 19, 2011 20:20
:
Fajną sylwetkę ma model NC700X... Taki mały Crossrunner, w sumie bardziej proporcjonalny od niego. Jeśli cena będzie dobra to ma szansę być szlagierem rynkowym. Wszystko fajnie, tylko ten łańcuch... :)
pieniek - Wto Gru 20, 2011 00:15
:
cena ma oscylować w granicach 6tys.euro ,o ile dobrze pamietam,łancuch ...naprawde się nudzi go smarować ,można jeszcze kombinować z automatycznymi smarownicami,typu kap kap,ale i tak koło uwalone,i zabawa w napinanie :???:
ja w sezonie mam to tydzień w tydzien,bez garażu w ładna pogodę przy piwku to jeszcze spoko ,ale jak leje a to się gówno już świeci jak psu jajca i ie ma zmiłuj,bo zaraz cały zestaw ....beeee
DorDaw - Sro Gru 21, 2011 19:19
:
pieniek napisał/a:
można jeszcze kombinować z automatycznymi smarownicami,typu kap kap,


Ale ja już nie zaproszę na plac z takimi wynalazkami , kolega musiał swojego transalpa na kartonie trzymać bo mi zachlapał kostkę . Niech żyją wały ...... kardana oczywiście :grin: :razz: :twisted:
pieniek - Sro Gru 21, 2011 21:30
:
Czyli kolo od trampa musi nonstop w ruchu być he he,nieźle jak u Aldiss :wink: -a