Forum Honda NTV

Ogólne - Garaż na zimę

Kuba - Sro Paź 05, 2011 17:18
: Temat postu: Garaż na zimę
Witam

Poszukuje miejsca garażowego na zimę dla mojej Hondzi :)
Teraz parkuję na parkingu strzeżonym pod zadaszeniem, ale że już mamy październik, to trzeba poszukać jakichś czterech ścian dodatkowo, żeby mi dziecinki nie zawiało i śniegiem nie zasypało ;)
Oczywiście może być coś na dostawkę, albo wynająć z kimś razem - najlepiej Warszawa - Bemowo, okolice Lotniska, preferowane od strony Radiowej i terenów w pobliżu (ale jak się znajdzie coś kawałek dalej to też się skusze)

Jakby co to proszę o info na PW albo maila: kubasikora1986@gmail.com

Pozdrowionka :) (jeżeli nie trafiłem z działem to przepraszam, i proszę o przeniesienie :P ).
greno - Sro Paź 05, 2011 18:30
:
Kuba na zimę mogę Cię przygarnąć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
walus - Sro Paź 05, 2011 20:22
:
Kuba znajdzie się miejsce i na drugą lalunie. :wink:
Kuba - Czw Paź 06, 2011 09:06
:
Ej no ej... ale serio...
Nie musi być pod domem, wiem, że to forum ogólnoświatowe ;) ale wolałbym znaleźć miejsce gdzieś w Warszawie/okolicach :)
cinek - Czw Paź 06, 2011 09:27
:
Poszukaj w ofertach serwisów. U mnie jest serwis który przechowuje motocykle przez zimę wraz z ładowaniem akumulatora itp. za nie duże pieniądze.
Killu - Czw Paź 06, 2011 17:08
:
Na zlocie mówili, że wszyscy są z okolic Warszawy ;)
sitars - Czw Paź 06, 2011 20:16
:
Na upartego, pod tym zadaszeniem nie musi być tak źle. Tylko ją dobrze zabezpieczyć.
Pozdrawiam.
kresek - Czw Paź 06, 2011 22:58
:
Kuba podpinam się - Bemowo lotnisko jak najbardziej mi odpowiada jak coś wyczaisz to daj znać może uda mi się wysupłać parę groszy - do tego jeszcze jakby prąd był to już wogóle suuuper ....
Kuba - Pią Paź 07, 2011 08:25
:
To nasz pierwszy wspólny sezon, nie chcę, żeby Hondzi było zimno i wolę znaleźć coś ze ścianami :)
W każdym razie - temat nieaktualny, miejscówka znaleziona :)
kudlaty - Pią Paź 07, 2011 10:00
:
Kuba napisał/a:
miejscówka znaleziona


To pochwal sie gdzie udalo Ci sie znalesc miejscowke i na jakich warunkach. Ja znalazlem cos takiego http://www.motosky.pl/garaz/zimowanie ale na zime i tak chyba wyprowadze maszyne na lubelszczyzne w sprawdzone 100% bezpieczne miejsce.
Kuba - Pią Paź 07, 2011 10:47
:
Znajomy motocyklista z garażem pod blokiem :) (co prawda nie w mojej dzielnicy, ale to samo miasto ;) ) Warunki do uzgodnienia - tzn. pewno za dobrą flaszkę obleci :D
Parabiker - Pią Paź 07, 2011 11:18
:
Jakby ktoś jeszcze potrzebował miejsca w garażu ( może Kresek , może Kudlaty to mogę jedną przygarnąć. Drogę znacie :) :):) Będzie moim sprzętom raźniej a i ciepło i sucho i piwo się przy nich czasem wypije coby nie bylo im smutno :) :)