Forum Honda NTV

Ogólne - Różne lusterka w Deauville

lizaczek78 - Sro Sie 24, 2011 13:38
: Temat postu: Różne lusterka w Deauville
Kupiłem moto w czerwcu i po jakimś czasie szlag mnie zaczął brać bo nie mogłem jednakowo ustawić obydwu lusterek żeby pokazywały mniej więcej podobny obszar drogi. Aż kiedyś zauważyłem że lewe lusterko powiększa widziany obszar. Czy macie u siebie to samo, czy to normalne, czy może być to sygnał że lusterka zostały wymienione albo ewentualnie ktoś celowo tak zamontował tylko po co, moto urodziło się we Francji i w styczniu wyemigrowało do Polski.
Pirania - Sro Sie 24, 2011 14:40
:
Może komuś się poprostu urwało i założył zamiennik ?
Killu - Sro Sie 24, 2011 14:46
:
Sprecyzuj chociaż rocznik...
lizaczek78 - Sro Sie 24, 2011 14:48
:
Rocznik 2005
Toma311 - Pon Paź 10, 2011 22:49
:
Moja jest z 2003 i mam podobnie. Generalnie wyglądają identycznie, tylko zwierciadła cosik kombinują i źle jest patrzeć za plecy.
lizaczek78 - Wto Paź 11, 2011 08:12
:
Okazało się u mnie że poprzedni właściciel zbił oryginalne lusterko i założył zwykłe 1:1 udało mi się dociąć szkło o podobnym wygięciu co to oryginalne, mamy taki warsztat w cz-wie koszt 30 zł. Obecnie widzę jednakowo z prawej jak i z lewej, co potęguje przyjemność z jazdy
grzybol - Wto Paź 11, 2011 16:59
:
to jest standard z tymi lusterkami. Jest tak samo u mnie, devi 2003r.
W autkach jest identiko ;)
lizaczek78 - Sro Paź 12, 2011 08:25
:
standard nie standard u mnie lewe lusterko było dorobione bo po wyjęciu nie wyglądało za dokładnie dopasowane, dziwi mnie standard kiedy to w jednym lusterku widać dobrze a w drugim łokieć, może po prostu w każdej naszej ślicznocie rozbite było lewe lusterko i ktoś dorobił. Co więcej dopytałem że nawet kupując oryginalne lusterko możemy trafić na inny kont ugięcia szkła i wcale nie musi być tak samo widać. Jak pisałem wyżej mnie udało się dobrać odpowiednie lustro, jeden typ mi je dociął i teraz widzę w obu lusterkach kawałeczek łokcia i duuużo więcej