Forum Honda NTV

Powitalnia - Witam

goliard - Czw Kwi 21, 2011 17:35
: Temat postu: Witam
Witam wszystkich zgromadzonych.
Właśnie rozglądam się za jakimś moto i wpadłem na NTV w swoim mieście.
W grę wchodzi jeszcze CB500, będę musiał znaleźć jakieś porównanie tych bajków.

pozdrawiam
tosik - Czw Kwi 21, 2011 18:32
:
Czesc, nie ma czego porownywac! NTV i juz :razz: Ładniejsze, rzadziej spotykane, V-ka (czytaj dzwiek) plus kardan, czego chciec wiecej :mrgreen:
greno - Czw Kwi 21, 2011 19:26
:
Powitać! Jak napisał tosik, porównania brak , zwycięzca może być tylko jeden! :mrgreen:
kudlaty - Czw Kwi 21, 2011 21:09
:
Czesc czesc, ja doloze swoje 3 grosze:zdecydowanie NTV lub Devilka :mrgreen: :mrgreen:
DorDaw - Czw Kwi 21, 2011 22:50
:
Witaj kolego, zdecydowanie Devilka - polecam
jurbassteck - Czw Kwi 21, 2011 23:09
:
Zdecydowanie zgodzę się z przedmówcą :)
Posiadam Debilkę od jakichś trzech tygodni i jest niezastąpiona!
bex - Pią Kwi 22, 2011 07:43
:
ntv lepsza, ale co do porównania to na necie gdzieś widziałem na forum jak porównywali oba motocykle za i przeciw a tak poza tym to czesc :twisted:
kudlaty - Pią Kwi 22, 2011 07:45
:
Kazdy chwali to co mu pasuje, ale i tak decyzja nalezy do Ciebie :mrgreen:
Killu - Pią Kwi 22, 2011 08:47
:
Siema!

W tym samym segmencie masz jeszcze VX 800, ale ten ma spieprzone zawieszenie i nie chce jechać.
vagner - Pią Kwi 22, 2011 09:32
:
Wg mnie kolega musi wziąć pod uwagę ciężar Devi. To nie jest moto dla chucherka z przykrótkimi nóżkami. Fakt, że po rozpędzeniu do 10km/h traci ze 40kg, lecz pozostaje jeszcze kwestia ogarnięcia gdy moto stoi albo się toczy. Trzeba mieć trochę krzepy. :grin: Wiadomo, Devi = większy szacun. :mrgreen:
joy - Pią Kwi 22, 2011 09:42
:
Ja też polecałbym NTV, choć i CB 500 to bardzo udany, niezawodny i bezawaryjny model; jednak po stronie NTV jest więcej zalet (tak jak koledzy wymienili wyżej).
Co do wyboru pomiędzy NTV a Deauville, to już sprawa indywidualnych upodobań. Jeden woli nakedy (choćby ja), drugi obudowańce. Zaletą Devilki jest młodszy rocznik, ale też przez to wcale nie jest bardziej bezawaryjna, a cena wyższa. Widzę, że poczciwe NTV 650 powoli "kończą się" - jest ich coraz mniej na rynku, teraz w ofercie przeważają Devilki - to normalne, czas robi swoje...
Wygląda jednak na to, że moja NTV ma u mnie dożywocie...
Skorpionwr - Pią Kwi 22, 2011 11:32
:
Witam Kolegę.
Udanych zakupów życzę.
Parabiker - Pią Kwi 22, 2011 15:42
:
Witam witam;
Co do wyboru to nie ma o czym mówić bo to oczywiste ze NTV :) :)
Mnie jednak zainteresowała ta Łomża :) , mamy juz kolegę z Warki, przydałby sie jeszcze okocim i żywiec i zlot będzie ciekawy :) :)
Powodzenia w zakupach
ARTURO - Pią Kwi 22, 2011 19:59
:
Witam i popieram wybór NTV
walus - Pią Kwi 22, 2011 20:29
:
Witam kolegę jeśli moto to tylko NTV. :grin:
abrekenezar - Pią Kwi 22, 2011 21:17
:
Witam! Do niedawna sam poszukiwałem CB500. Troszkę tego się naoglądałem. Świetny sprzęt. Pełen szacun. Ładny wygląd, bezawaryjność, też Honda. Okazja trafiła się na bardzo zadbaną NTV'kę i gdy usłyszałem dźwięk silnika V i usiadłem na moto wątpliwości nie było. Muskularne body, ciężar, wał kardana-dla mnie same plusy. Jeżeli zapytałbyś mnie-na ten moment odpowiedź byłaby prosta-tylko NTV. Ale bierz pod uwagę, że moto jest ciężkie :twisted: i nie tak łatwe w manewrowaniu jak CB500. A wspomnę jeszcze, że cebuli szukałem kierując się odpowiedziami riderów na pytanie, co by tu wybrać na pierwsze moto. Zawsze ciągneło mnie do chopperów ze względu na silnik V(jego grzmiący, "granglący" dźwięk) i kardan, ale nie pasował mi klimat low rider'a. Nie to marzenie. CB500 z kolei, mógł być ucieleśnieniem wymarzonego naked'a ale niestety nie ten silnik(wiertarka) i łańcuch... W NTV mam wszystko czego szukałem. I pomyśleć, że jeszcze ponad miesiąc temu nie wiedziałem,że coś takiego jak NTV istnieje.
joy - Sob Kwi 23, 2011 02:07
:
Ja o NTV dowiedziałem się, gdy przeglądałem jakiś magazyn motocyklowy traktujący o sprzęcie używanym. Przeczytałem o zaletach NTV i stwierdziłem: to jest to, czego szukam! Do momentu, gdy wybrałem się kupić NTV, nigdy wcześniej nie widziałem tej maszyny na żywo. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, a gazetowy opis, który wzbudził moje zainteresowanie NTV - w pełni prawdziwy. Jeżdżę NTV już sześć lat i jest mi z nią coraz lepiej! W międzyczasie miałem pokusy, by przesiąść się na BMW R1150R, potem na VFR 750, ale jednak NTV jest dla mnie wystarczająca w każdym motocyklowym aspekcie. Coraz mocniej przekonuję się, by związać się z NTV na dłużej...
sitars - Sob Kwi 23, 2011 10:54
:
Witaj
Bierz NTV, mam już czwartą, w międzyczasie próbowałem innych sprzętów (B12. GSX750, KLX650-tego mam ciągle na błoto) i zawsze wracałem do NTV. Czuję się na tym motocyklu najlepiej, czyt. jak w domu. Szczerze, gdybym miał teraz kasę na nowe moto (z salonu) to miałbym poważny problem, żeby wybrać sprzęt podobny do NTV.
Miramar - Sob Kwi 23, 2011 11:06
:
Witaj ! Do tych wszystkich pochwał dodam jeszcze tanie i dostępne części :!:
Killu - Sob Kwi 23, 2011 11:10
:
abrekenezar napisał/a:
CB500 z kolei, mógł być ucieleśnieniem wymarzonego naked'a ale niestety nie ten silnik(wiertarka) i łańcuch...


Z tą wiertarką, to zalecam wizytę u laryngologa. http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wiem, że wydech takkoni, ale to tylko podkreśla, jak chodzą 2 baniaki.

Moja NTV także dostała u mnie już chyba dożywocie. Wczoraj machnąłem połowę motocykla na czarno, więc automatycznie stała się już niesprzedawalna, bo przecież przejechał ją walec, albo inny pociąg.
abrekenezar - Sob Kwi 23, 2011 19:19
:
Ok, ok Killu. Tutaj:
1) jak wspomniałeś takkoni-słuchałem bez tego-normalny wydech nie pogłębia tego "pyrkania" :smile:
2) chodzi mnie bardziej o ten gwizd, który słychać nawet na filmiku. Jak na moje to wiertarka jak wszystkie nie V-ki. V to V. Jak nie V, to zawsze z lekka zalatuje wysokoobrotową wiertarką :razz: . A jedynie co mnie przypominało grangl choppera, a nie było V-ką to silnik w Kawie EN 500.

[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 19:20 ]
o na przykład tutaj http://www.youtube.com/watch?v=e1dEQTpFD40
Killu - Nie Kwi 24, 2011 08:48
:
OK, zatem zwracam honor... Byłem przekonany, że mówisz o rzędowych 4 na wysokich obrotach.
abrekenezar - Wto Kwi 26, 2011 15:53
:
Ech Killu... Dzięki :mrgreen:
SławekK - Sro Kwi 27, 2011 10:57
:
Witaj!
Jeśli miałbym wybierać drugi raz, zostałbym przy Deauvilce. NTV czy NT to bardzo wdzięczne moto są. :)
jahol - Sro Kwi 27, 2011 14:38
:
Witaj.
NT i kuzyni. Nigdy nic zlego o tej rodzince nie czytalem :wink:
Pozdrawiam