Forum Honda NTV

Ogólne - dyskretne oznakowanie

sgtcop13 - Czw Sty 14, 2010 11:57
: Temat postu: dyskretne oznakowanie
Witam!

Przeglądając Nasze Forum przyszła mi do głowy /wtedy była trzeźwa :D / następująca myśl. Weźmy taki przypadek, żę szlajamy się gdzieś po terenie i nagle widzimy zaparkowaną "najlepszą Hondę". W tym momencie dobrze by było, aby jednym spojrzeniem stwierdzić, czy szczęśliwy posiadacz moto należy do Naszego Forum. Jak myślicie, czy dobrym sposobem byłaby odpowiednia dyskretna naklejka / na boczku, owiewce , baku itp./ np. z naszym motocyklistą ze strony głównej? A jeszcze gdyby znalazł się tam nick, to ho ho... A wtedy poszukamy w okolicy właściciela i już mamy z kim pogadać i napić się ...kawy.



Oczywiście w przypadku podjęcia tego tematu wiążące i najważniejsze będzie zdanie Kermadeca.



W razie poparcia pomysłu, to produkcja takich naklejek nie powinna być droga, a na forum chyba mamy kolegów którzy siedzą w temacie naklejek, reklamy, grafiki itd.

p.s. Wymyśliłem to, chociaż ja mam techniczną możliwość ustalenia właściciela po blachach w 1 minutę. Ale nie o to przecież chodzi

:oops:



pozdrawiam
Borys - Czw Sty 14, 2010 13:15
:
Haaa... swietny pomysl!!! Jakas mala naklejka, ktora przykleimy w jednym konkretnym miejscu. Jesli bedzie jednakowa dla wszystkich, to odpadna koszta i problemy jej indywidualizacji. Projekt mozemy sami zrobic w Corelu, drukarni na internecie jest spory wybor (czesto mozna zamowic druki maloseryjne po groszowych cenach, po prostu dolaczaja tam projekt do wolnego miejsca na arkuszach innych zlecen - sam tak zamawialem kiedys wizytowki i naklejki).

Koszt powinien byc raczej niewielki, naklejki porozsylamy poczta lub rozdamy na najblizszym zlocie-spotkaniu. Mi sie pomysl podoba! Bedziemy rozpoznawalni dla siebie i innych!
Killu - Czw Sty 14, 2010 13:59
:
Mi się pomysł podoba... Ale z czasem jego idea straci znaczenie... Jest pewna grupa motocyklistów, którzy zostaną z NTV przez kilka sezonów... Co się jednak stanie z motocyklem po sprzedaży? Pewnie nikomu nie będzie chciało się odklejać barw symboli swojego "plemienia". Skutek będzie taki, że po pewnym czasie będzie można spotkać maszyny z naklejkami będące własnością właścicieli niezrzeszonych. Będzie także grupa osób, które nie będą chciały niczego na swój sprzęt naklejać - w końcu to żaden obowiązek :wink:



Ale obydwa przypadki chyba nie mają większego znaczenia, czy może jakichś tragicznych skutków ubocznych. Ja jestem za tym, żeby zrobić naklejkę w formie loga z koszulki i nakleić ją na przedni błotnik, albo lagę...
vasiliy - Czw Sty 14, 2010 15:18
:
Motocykla na pewno bym nie obkleił ale kufer to co innego :) Podoba mi się ten pomysł, a co do formy naklejki to jest tego samego zdania co Killu (logo z koszulki).



Pozdrawiam
sgtcop13 - Czw Sty 14, 2010 15:35
:
Witam!

Super, że jest zainteresowanie tematem.

Oczywiste jest, że w razie rozstania się z ukochanym motorem, należałoby naklejkę usunąć.

Winna być dyskretna i nie szpecić pięknego widoku motora. Forumowicze na pewno będą ją umieć znaleźć na spotkanym "podejrzanym" moto :)



Borys nawet wie jak to szybko i tanio załatwić. Z wyjazdami na zloty to różnie bywa, więc opcja rozesłania pocztą do zainteresowanych /pokrywających koszty oczywiście/ byłaby chyba najbardziej rozsądna.

Pozdrawiam i jestem ciekaw dalszych opinii i propozycji.
emzet16 - Czw Sty 14, 2010 15:41
:
Fajnie by wyglądała na przednim błotniku.
mateo - Czw Sty 14, 2010 16:47
:
Pomysł rewelacyjny popieram w 100% fajnie byłoby spotkać NTV i od razu wiedzieć, że ma się do czynienia z forumowiczem.
Radzio81 - Czw Sty 14, 2010 19:27
:
Ciekawe... Teraz to właściwie większość forumowych klubów ma coś takiego. Zdecydowanie popieram. Przydało by się na rozpoczęcie sezonu :wink:
Gregory - Czw Sty 14, 2010 19:44
:
A może podkładki pod tablice rejestracyjne?



Kto z Was używa ramki?
Borys - Czw Sty 14, 2010 19:49
:
.. ja chyba zaloze, ze wzgledow estetycznych. Na ramce jednak jest troche malo miejsca na grafike w stylu logo, predzej jakis napis tylko... Jednak moze warto to przemyslec..
sladek - Czw Sty 14, 2010 20:15
:
Popieram posiadanie naklejek :)



I wiem też że zamiast zrywać naklejkę przy sprzedaży moto to w umowie zamieszczę nowy paragraf o treści podobnej do poniższej :



"Kupujący zobowiązuje się do rejestracji swojego konta na forum ntv.fora.pl. Kupujący przy odsprzedaży motocykla zobowiązuje się powiadomić kolejnego kupującego o konieczności rejestracji konta na forum ntv.fora.pl"



heheeh
Radzio81 - Czw Sty 14, 2010 20:17
:
Ja nie mam ramki na rejestrację, natomiast naklejka będzie bardziej wyraźniejsza.
Borys - Czw Sty 14, 2010 20:19
:


:) ...najlepiej pod kara pozbawienia wolnosci :)
cinek - Czw Sty 14, 2010 23:19
:
Pomysł super, miejsce na naklejkę zawsze się znajdzie, tak żeby wszystko było estetycznie. Na ramce tablicy jest miejsce tylko na napis, ewentualnie jakieś bardzo proste logo.
Killu - Czw Sty 14, 2010 23:40
:
Ja jestem za naklejką o średnicy około 5cm... Kto w ogóle będzie chciał ją przykleić, to sam znajdzie na nią miejsce. Ja myślę, że przedni błotnik, zadupek czy laga... Wszystko jedno...



Tak sobie jeszcze pomyślałem, że przecież z tyłu nad tablicą rejestracyjną mamy sporo miejsca - na przykład obok światła odblaskowego - może tam?
Skorpionwr - Czw Sty 14, 2010 23:51
:
A może tabliczka z nickiem pod tablicą rejestracyjną, taka jaką ma kilka osób które zamówiły u Aftysa w Łojach.
Killu - Czw Sty 14, 2010 23:54
:
Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nie założyłem... Toples takie wymagania postawił, żeby nie było przykręcone na jakieś paskudne śruby i jeszcze żadnego środka zastępczego nie wymyśliłem :P
sgtcop13 - Pią Sty 15, 2010 19:16
:
Dokładnie tak jak sugeruje Killu. Najlepiej jakby była na przeźroczystej folii, wtedy nie raziłaby w oczy tylko lekko zlewała się z podłożem. dzięki temu byłoby więcej możliwości jej nalepienia.

Przy najbliższej okazji, dla orientacji, zapytam w jakiej firmie reklamowej, jaki byłby koszt produkcji np. kilkudziesięciu sztuk. Dobrze wiedzieć na czym się stoi.

Jeszcze jedno; jesteście za "gołym" logo czy też z naszym adresem www ?

Pozdrawiam.

Byle do wiosny!!! :wink:
Borys - Pią Sty 15, 2010 19:24
:
www koniecznie! Mysle ze warto popytac w firmach oferujacych na Allegro, maja dobre ceny. Projekt przygotujemy sami, wlacznie z paserami, tylko do druku i obciecia. Mysle, ze trzeba uzgodnic jeszcze material, ale jesli ma byc przezroczyste to w gre wchodzi chyba tylko druk na folii, a wiec bedzie to trwale (deszcz, piasek)..

Jestem za!
Killu - Pią Sty 15, 2010 21:21
:
Może Pan u którego robiliśmy koszulki będzie potrafił to dla nas wykonać? Ceny, jakie dostaliśmy za koszulki powaliły! A myślę, że każdy jest zadowolony z efektów pracy!



Dla tych, którzy jeszcze nie byli zrzeszeni na forum podaję informację, że koszt jednej sztuki koszulki z logo wynosił 12zł a w opcji z napisem właściciela na życzenie - jedyne 14zł! Co prawda na realizację zamówienia trzeba trochę poczekać, ale nadruki na wszystkim były dobrej jakości! Myślę więc, że dla dobrej jakości i niskiej ceny warto troszeczkę poczekać!



Proponuję także, żeby nie kupować jednej naklejki ale powiedzmy 5 małych naklejek (o średnicy około 5cm)i jedną, może dwie większe (o średnicy 10cm-15cm)! Matryce były by więc tylko dwie. Małe naklejki można nakleić na motocykl i jakieś inne wymyślone przez siebie miejsca, a dużą na drzwi od garażu, samochód czy co tam kto sobie wymyśli.



Największą część kosztów pochłonie przecież projekt i wykonanie matrycy. Projekt już mamy - będzie trzeba go tylko trochę przerobić, żeby był bardziej czytelny. Zostaje więc jedynie matryca... A jeżeli matryce będą już gotowe, to przynajmniej skorzystajmy na tym, żeby cena detaliczna naklejki nie była wyższa od kosztów przesyłki!



Co Wy na to?
Gregory - Pią Sty 15, 2010 21:45
:
Panowie.



Rozwiązaniem jest druk cyfrowy - solvent, lub UV na folii monomerycznej - to podstawowa folia.



Cena jest za 1m2 - przygotowuje sie plik do druku, potem trzeba tylko to powycinać. Na 1 m2 zmieszczą sie wszystkie naklejki dla forumowiczów.

Można trzasnąć full color, ale to raczej na białej folii. Pamiętajcie, że przy druku na folii przezroczystej i naklejaniu to na podłoże inne niż białe, efekt w niektórych przypadkach będzie wątpliwy.



Pozdrawiam!



Gregory
mersez - Pią Sty 15, 2010 22:01
:
heh! ?wietny pomysł z tą naklejką!! (chociaż nie lubię obklejać pojazdu ;P).

Ale ten paragraf w umowie to jest to!!!!-rewelka!- w poniedziałek w pracy zmieniam druki umów :wink:
sgtcop13 - Pią Sty 15, 2010 23:05
:
Po przeczytaniu ostatnich postów stwierdzam, że w kwestiach technicznych jestem totalnym laikiem, więc w tych ustaleniach nawet nie jestem w stanie wyrazić opinii.



Co do pomysłu Killa, aby wykonać kilka naklejek w różnym formacie, to też o tym myślałem, bo chętnie bym się oznakował na moich autach. W końcu to też reklama fajnego forum.

Widać, że burza mózgów idzie w dobrym kierunku :)



Panowie, którzy są dobrzy w kwestiach technicznym, będą chyba najbardziej kompetentni, aby dokonać rozeznania techniczno-finansowego.To jest moje skromne zdanie.

Pozdrawiam
Skorpionwr - Sob Sty 16, 2010 00:13
:
Popracujcie nad gotowym wzorem a ja za kilka dni i tak będę zamawiać swoje firmówki to się zapytam za ile może nam to zrobić znany nam wykonawca.
Gregory - Sob Sty 16, 2010 00:43
:
Pierwsze lepsze aukcje dot. druku na folii:



http://www.allegro.pl/ite...kosc_w_24h.html



http://www.allegro.pl/ite..._druk_fala.html



Albo, najlepiej coś takiego:

http://www.allegro.pl/ite...mirek_k_dz.html



Koszt śmieszny za 1m2. Nie nalezy przesadzać z wielkością (a raczej "małością") czcionek to będzie OK.



Więcej kosztuje rozesłanie naklejek niż koszt wydrukowania.



Sugeruje prostokąty - lepiej sie wycina
Killu - Sob Sty 16, 2010 00:46
:
Pod jednym z linków AVAST wyczaił mi wirusa!
Gregory - Sob Sty 16, 2010 00:49
:
No co Ty?



Przecież to Allegro !?!? :shock:
Killu - Sob Sty 16, 2010 00:51
:
Ok, może to jeszcze coś innego i akurat zgrało się czasowo z tym, że akurat otworzyłem linki. Ale i tak bądźcie czujni!
Gregory - Sob Sty 16, 2010 00:54
:
Albo przesiądźcie się z PC na Maca :lol:
Borys - Sob Sty 16, 2010 01:13
:
Gregory ten ostatni link mi sie podoba i na nosa czuje ze takie naklejki beda wygladaly solidnie. Cena smieszna, wazne zeby powycinali. Zastanowmy sie czy ma to byc rzeczywiscie transparentne? Moze zamowimy dwa zestawy, takie i takie, w dodatku moze ciut wieksza naklejke na auto np?

No i ksztalt. Prostokatne najlatwiej, ale cos mi sie wydaje ze mozna u nich wyciac... Co powiecie na okragle albo elipse?

Trzeba wyjsc od projektu.
Gregory - Sob Sty 16, 2010 01:39
:
Przy takim kryci farbą można zlecić druk na transparentnej folii. nawet jakby nie wycinał, to mozna wyciąć prostokąty w których byłoby wpisane koł, elipsa, lub jakikolwiek inny kształt. przy klejeniu "na mokro" i tak nie bedzie widać.



Jest tylko jeden problem: Jaki kolor/kolory nadruku?



Nasze maszyny są we wszytkich możliwych kolorach fabrycznych.



Moja jest czarna złamana jakby fioletem, więc czarny druk odpada. Ktoś ma białą Deauvilkę, więc biały druk jego nie urządza.



trzeba ustalić jakies uniwersalne kolory. Może srebrny lustrzany? Wydaje mi się, że nawet na srebrnym metalic bedzie widoczny.



Co wy na to?



Jakie kolory proponujecie?
Borys - Sob Sty 16, 2010 13:20
:
No dobra, cos juz wiemy. Ksztalt naklejki w zasadzie moze byc dowolny, oni wycinaja.

Druga sprawa to projekt musi byc wektorowy, bez wypelnien tonalnych, czyli nie moze byc rastra. A wiec tylko pelne kolory. Przy zamowieniu placi sie za kazdy kolor osobno, a wiec trzeba sie zastanowic ile chcemy miec kolorow i co konkretnie na naklejce.

Rysunek Joe Bar jest mocno pstrokaty (wiele kolorow), ale moze pokusic sie o jego przerobienie, tylko to nie bedzie juz oryginal...
sgtcop13 - Sob Sty 16, 2010 15:56
:
Witam!

Proponuję, aby forumowicze oblatani w programach graficznych, coś w wolnym czasie spłodzili i umieścili do obejrzenia tutaj, albo w osobnym poście w Galerii. Człowiek jest wzrokowcem. Tak chyba najszybciej wybierzemy coś fajnego :)

pozdrawiam
Killu - Sob Sty 16, 2010 21:13
:
Ja uważam, że logo z koszulek będzie dobrą opcją. Każdy z Nas ma na motocyklu czarne elementy, dlatego wydaje mi się, że biały kolor będzie optymalny. Naklejkę proponuję umieścić koło czerwonego światła odblaskowego na tylnym błotniku. Ten element zawsze jest czarny a miejsce jest dosyć dyskretne. Jeżeli ktoś chce, to oczywiście może sobie nakleić gdzie tylko będzie chciał.



Inną opcją będzie zrobienie loga w kolorze czarnym dla jasnych maszyn i białym dla ciemnych maszyn. Ja nie widzę problemu - przynajmniej na chwilę obecną.
Radzio81 - Wto Mar 30, 2010 20:34
:
Postanowiłem odświeżyć temat, bo warto... Czy ktoś obeznany w temacie podjął by się stworzenia forumowych naklejek?
kermadec - Sro Mar 31, 2010 00:11
:
Killu - wklej proszę logo z koszulek bo mi się nie chce szukać, a bym zobaczył co i jak z naklejkami....
ogniki - Sro Mar 31, 2010 11:10
:
No fajna inicjatywa, też z chęcią się przyłącze.

jeśli chodzi o folie to ja mam ploter do cięcia i tylko to mogę zaproponować ( wycięcie loga i innych kształtów )

Chętnie nakleiłbym dyskretny nasz znak na mojej Revelce, a mam na niej duuużo miejsca przecież mam owiewki :P
Killu - Sro Mar 31, 2010 14:04
:
Kuurde... Znowu się naszukam tego loga... Ech... Postaram się dzisiaj wieczorem przybyć do domu szybciej i załatwić sprawę jeszcze dzisiaj...
andrut78 - Czw Kwi 01, 2010 21:05
:
Dobry pomysł.



Według mnie kolor srebrny byłby git - w końcu naklejka ma być dyskretna. Nie wyobrażam sobie białej naklejki na mojej czarnej hondzi.



Srebrna naklejka nie będzie się rzucać w oczy, a umieszczona w odpowiednim (czytaj wcześniej umówionym) miejscu dla osób wtajemniczonych na pewno będzie widoczna.



To tyle moim skromnym zdaniem :)
Borys - Pią Kwi 02, 2010 04:02
:
Mysle ze przednie lagi mamy wszyscy w podobnym kolorze.. Moze tam ustalic to "umowione miejsce"? Wtedy odpowiedni odcien szarosci naklejki i po sprawie :) Kazdemu bedzie pasowalo..
Killu - Pią Kwi 02, 2010 10:06
:
A nie lepiej, żeby naklejka była przeźroczysta a jedynie logo miało kolor?
cinek - Pią Kwi 02, 2010 10:46
:
Przednie lagi moim zdaniem odpadają. Niejednemu się zdarzy wyciek oleju z przedniego zawieszenia. Lagi też są jednym z elementów najbardziej narażonych na wodę podczas jazdy w deszcz i podczas mycia.
andrut78 - Pią Kwi 02, 2010 15:30
:
Killu, tak właśnie o to mi chodziło- naklejka na przezroczystej foli a logo w kolorze srebrnym - to będzie bardzo dyskretne i o to chodzi. Tylko dla wtajemniczonych :)



Przednie lagi są OK. Nie kombinujmy zbytnio bo przekombinujemy i nic z tego nie będzie.

Zróbmy tak:

-umówione miejsce to przednia laga (prawa czy lewa, no i z której strony patrząc? :wink: )

-naklejki będą jakie będą i już

-a jak komuś naklejka odpadnie to niech se kilka kupi i nakleja ....



Proste rozwiązania bywają najlepsze.
Borys - Pią Kwi 02, 2010 17:36
:
Jestem za prostymi rozwiazaniami! :P
Radzio81 - Pią Kwi 02, 2010 18:39
:
I oto właśnie chodziło. Najważniejsze, to żeby mieć jakąś naklejkę, resztą to sprawa drugorzędna.
andrut78 - Nie Maj 16, 2010 23:56
:
Odgrzeje temat.



Co z tymi naklejkami, będzie coś z tego, czy nie?
sgtcop13 - Pon Maj 17, 2010 10:48
:
Witam!

Tu chyba nie trzeba za bardzo kombinować.

Wystarczy np. taka mini-naklejka





Oczywiście to tylko taka luźna sugestia, bo tabliczka znamionowa jest zawsze "dyskretnie widoczna", a my wiemy, gdzie jej szukać :D

Pozdrawiam
ARTURO - Pon Maj 17, 2010 12:17
:
Witam. Nie byłem wcześniej w temacie , ale to miejsce na ramie pod tabliczką znamionową wydaje mi się lepsze niż na lagach, jestem za .

Pozostaje pytanie sami te naklejki robimy , czy zamawiamy?(u kogo?)
Killu - Pon Maj 17, 2010 12:28
:
A nie lepsze będzie logo z koszulek? I jakiś mały dopisek z nickiem...
sgtcop13 - Pon Maj 17, 2010 13:59
:




..pewnie, że tak. Tylko naklejke z logo trzeba wyprodukować seryjnie, aby było jednolite :D
ARTURO - Pon Maj 17, 2010 14:17
:
Właśnie koszulkę też bym zamówił . Logo z koszulki na motocyklu musi być , no jak to , motocyklista i motor to jedno :D
cinek - Pon Maj 17, 2010 19:20
:
Pomysł z naklejką koło tabliczki jest trafiony w 10. Nie ma chyba lepszego miejsca :wink:
Killu - Wto Maj 18, 2010 00:51
:
No to miejsce już ustaliliśmy :wink: Chyba wszyscy się zgadzamy!
andrut78 - Wto Maj 18, 2010 01:05
:
NAKLEJKI, NAKLEJKI !!!



DAWAć NAKLEJKI !!!
Killu - Wto Maj 18, 2010 01:15
:
Przypominam tylko - tak wygląda logo na koszulce:







Myślicie, że możemy je wrzucić na ramę w kilku kolorach, czy lepiej w jednym? I z tłem, czy bez niego?
cinek - Wto Maj 18, 2010 01:37
:
Myślę, że bez tła(tzn. tło białe) litery czarne. Elementy czerwone niech zostaną jak są. Nie będzie się tak rzucać w oczy wtedy.

Wyglądało by to mniej więcej tak(robione w paincie :P ):


Brt - Wto Maj 18, 2010 09:20
:
Tylko pytanie, co z kolegami którzy mają plastiki? U nich tabliczka jest raczej zakryta...
Killu - Wto Maj 18, 2010 09:52
:
Tabliczka musi być widoczna! Przecież policja chcąc sprawdzić motocykl musi mieć jego numer ramy w widocznym miejscu. Nie będą przecież rozbierali połowy motocykla, żeby sprawdzić zgodność numeru VIN na ramie z numerem w dokumentach.
Borys - Wto Maj 18, 2010 11:55
:
Muszą uwierzyć na słowo... :P
luke1111 - Wto Maj 18, 2010 13:58
:
ja byłbym za motywem z logo z koszulki, tylko bez tła- bezbarwna folia, lub ostatecznie, jako że nie na wszystkich kolorach "karoserii" bezbarwny sie sprawdzi za białym tłem.

opcja całkiem dobra, myśle ze jak bedziemy kombinować z innym logo to nam do zimy zejdzie :wink: a koledzy na krążownikach mogą sie obkleić np. na tyle kufrów- nie rzuca sie w oczy a kto ma widzieć, bedzie wiedział gdzie szukac
Radzio81 - Wto Maj 18, 2010 14:18
:
Mój typ to logo na folii bezbarwnej. Kolory czarny i czerwony - jak wyżej. Jeżeli jednak będzie opcja tylko z tłem to czarne i kolory biały i czerwony (pierwsza propozycja). Dostosuję się do większości.
Killu - Wto Maj 18, 2010 16:02
:
Ok, to może ktoś ma jakieś kontakty u ludzi, którzy zajmują się takimi rzeczami, bo już chyba wszystko ustaliliśmy. Jak nie, to trzeba będzie szukać firm.
mlynaszz - Pią Maj 21, 2010 09:40
:
Mogę zapytać się znajomka, co to robi podobne rzeczy o koszt imprezy.



1) Jaki wymiar naklejki? 4 cm x 4 cm chyba wystarczy, co?

2) W końcu jakie tło, czarne, białe, czy transparentne ?

3) Ile sztuk? 100?



Zapytam o możliwość umieszczenia nicków, ale obawiam się, że to podroży sprawę i wydłuży oczekiwanie (nim się wszyscy chętni zbiorą).



I jeszcze jedno, czy ktoś ma logo w Corelu??
Killu - Pią Maj 21, 2010 11:20
:
Myślę, że koszt produkcji 100, czy 500 naklejek będzie podobny. Spokojnie można wstępnie powiedzieć, że 300 i każdy dostanie na przykład po 5 naklejek. Tło najlepiej transparentne.



Ja mam logo w dużej rozdzielczości jak coś. Tylko po raz kolejny będę musiał je odkopać na mojej skrzynce pocztowej.
mlynaszz - Pią Maj 21, 2010 14:24
:
Dostałem odpowiedź. Koszt naklejki jest rzędu 0,50 zł/szt. Więcej przyjdzie nam zapłacić za wysyłkę niż za robotę :wink:



Teraz decyzja, czy, ile i jakie?



No i plik corelowski!!!! Jak go nie będzie to trzeba będzie zapłacić za grafika



:(
Killu - Pią Maj 21, 2010 14:54
:
Będzie, będzie. Tylko dajcie mi trochę czasu. Naprawdę muszę przebić się przez ogromne pokłady maili. A z tego, co pamiętam logo jest zapisane w PNG.
luke1111 - Pią Maj 21, 2010 15:59
:
Ja sie nie znam na obróbce graficznej, ale mam gdzies na kompie instalke corela, to moge popróbować jak zajdzie potrzeba. a co do ilości, to myśle ze 5 naklejek na głowe jest ok, na moto, na auto, ... zrobimy liste chetnych i bedzie wszystko jasne.
sgtcop13 - Pią Maj 21, 2010 16:41
:
5 sztuk na łeba to chyba w sam raz :D



Niech ktoś odważniejszy zacznie listę chętnych, a następni będą się doklejać :)
Borys - Pią Maj 21, 2010 16:49
:
Ja tak sie zastanawiam, czy nie byloby sensownym zrobic czesci tych naklejek jednak na czarnym tle, jak logo w oryginale np. na koszulce?

U mnie na przyklad jest brzydki prawy boczek i wgniotka na baku - niby bede to robil tyle ze pewnie w zimie dopiero, ale doraznie trzebaby to czyms zamaskowac... :P

Moze tak pół na pół? Co sądzicie?

Rozpoczynam liste:



1. Borys - 1 kpl.
luke1111 - Pią Maj 21, 2010 18:24
:
w zasadzie to Twoj pomysl Borys jest niezły. dwie transparentne i trzy czarne albo na odwrot.

1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.
sgtcop13 - Pią Maj 21, 2010 19:10
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl
sladek - Pią Maj 21, 2010 19:35
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.
emzet16 - Pią Maj 21, 2010 19:44
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5.emzet 2.kpl
mateo - Pią Maj 21, 2010 21:37
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5.emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl
BartekOpole - Pią Maj 21, 2010 22:40
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5.emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7.BartekOpole - 1 kpl.
ARTURO - Sob Maj 22, 2010 07:51
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5.emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7.BartekOpole - 1 kpl.

8.ARTURO-1kpl.
Killu - Sob Maj 22, 2010 10:16
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu
cinek - Sob Maj 22, 2010 11:59
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.
Killu - Nie Maj 23, 2010 00:04
:
Odkopałem logo w *.CRD :D
Miramar - Nie Maj 23, 2010 00:13
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl.
mariov8 - Nie Maj 23, 2010 03:00
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl
Gregory - Nie Maj 23, 2010 04:34
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl
pitervx - Pon Maj 24, 2010 21:00
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.
tomeczek151 - Pon Maj 24, 2010 21:31
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl
Nuno - Wto Maj 25, 2010 00:10
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl
toples - Wto Maj 25, 2010 13:49
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl

17. Toples - 1 kpl
andrut78 - Sro Maj 26, 2010 09:17
:
1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl

17. Toples - 1 kpl

18. Andrut78 - 1 kpl
Killu - Sro Maj 26, 2010 12:50
:
Widzę, że zamówienie rośnie w siłę :D Proponuję zakończyć zapisy do najbliższego poniedziałku, żeby można było składać zamówienie i dostać koszulki na zlocie!
Brt - Sro Maj 26, 2010 12:52
:
Chyba naklejki :wink:
Killu - Sro Maj 26, 2010 12:53
:
Racja :P
SławekK - Sro Maj 26, 2010 13:34
:
Ja również piszę :)



1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl

17. Toples - 1 kpl

18. Andrut78 - 1 kpl

19. SławekK - 1 kpl
mlynaszz - Sro Cze 02, 2010 09:31
:
Najbliższy poniedziałek minął, zebrało się chętnych na 23 komplety (siebie też liczę) co daje 115 naklejek. To co? Zamawiam po 60 czarnych i transparentnych, w rozmiarze 4x4. Chyba, że znajdzie się ktoś kto zasponsoruje większą ilość? (ewentualnie na potem)
SzrotRider - Sro Cze 02, 2010 11:10
:
Jakoś przegapiłem temat. Też się dołączę jeżeli jeszcze można.



1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl

17. Toples - 1 kpl

18. Andrut78 - 1 kpl

19. SławekK - 1 kpl

20. Szrotrider - 1 kpl
Radzio81 - Pon Cze 07, 2010 03:06
:
Jeżeli jest jeszcze możliwość to również proszę o komplet... Wcześniej nie mogłem, dopiero do Polski wróciłem.

1. Borys - 1 kpl.

2. luke1111 - 1 kpl.

3. sgtcop13 - 1 kpl

4. Sladek 2kpl.

5. emzet 2.kpl

6. mateo - 1 kpl

7. BartekOpole - 1 kpl.

8. ARTURO-1kpl.

9. Killu

10. cinek - 1 kpl.

11. Miramar - 1 kpl

12.MarioV8- 1kpl

13. Gregory - 2 kpl

14. pitervx -1 kpl.

15. tomeczek151 -1 kpl

16. Nuno - 1 kpl

17. Toples - 1 kpl

18. Andrut78 - 1 kpl

19. SławekK - 1 kpl

20. Szrotrider - 1 kpl

21. Radzio81 - 1 kpl
mlynaszz - Sro Cze 23, 2010 17:27
:
Chwilę trwało, ale mam już naklejki. Teraz można się wziąć za dystrybucję :)

Tak jak pisałem wcześniej, koszt 1 sztuki to 0,50 zł, czyli 1 komplet =

5 sztuk + wysyłka (priorytet), dla okrągłego rachunku 5 zł. Osoby zamawiające 2 komplety proszę o wpłacenie 7 zł.



Mam równą ilość naklejek czarnych i transparentnych, więc w pojedynczy komplet wrzucał będę losowo 2 takie, 3 takie. W przypadku 2 kompletów oczywiście po równo.



Proszę o wpłaty na konto:



Jarosław Chłąd

ul. Nakielska 315/1

85-391 Bydgoszcz



nr konta: 45 1140 2017 0000 4102 0570 5332



I proszę w tytule podawać nicki z forum, żebym wiedział od kogo kasa wpłynęła. Podobnie jeśli wysyłka miałaby być na inny niż w przelewie adres.
SzrotRider - Sro Cze 23, 2010 17:47
:
Już przelałem kasę - przelew w ramach tego samego banku. Adres do wysyłki ten sam co na przelewie.

Dziękuję i pozdrawiam
emzet16 - Sro Cze 23, 2010 22:19
:
Już też.
toples - Czw Cze 24, 2010 05:49
:
poleciał przelew :)
Killu - Czw Cze 24, 2010 09:51
:
Ja też przesłałem pieniądze. Trochę mnie przymuliło z tymi naklejkami.
sgtcop13 - Czw Cze 24, 2010 10:56
:
Przelew wysłany z ING.

Pozdrawiam
BartekOpole - Czw Cze 24, 2010 20:12
:
Przelew poszedł. mlynaszz jak będziesz na zlocie to naklejki mi możesz osobiście dać (po co wysyłać) ta kasa za naklejki jest tak niewielka że to wstyd że nic nie mogę ekstra Tobie doliczyć za poświęcony czas i pracę. Masz u mnie coca-colę gratis.

P.S. Fajnie będzie jak dorzucisz autograf na naklejkę. Na zlocie wezmę jak zostaną kilka sztuk dodatkowo.
Gregory - Czw Cze 24, 2010 20:50
:
Przelew poszedł z Pekao. 2 kpl. Adres do wysyłki w tytule przelewu. Dzięki!
Borys - Czw Cze 24, 2010 21:20
:
Jutro, jutro zrobie wszystkie przelewy za naklejki, koszulki, majtki i inne takie.. Urwanie glowy..
ARTURO - Czw Cze 24, 2010 21:50
:
Przelew zrobiłem , adres poszedł na pw

Dzięki :wink:
mlynaszz - Czw Cze 24, 2010 23:52
:
Naklejki dzisiaj (24.06) poszły do:



Luke1111

emzet

Arturo

Killu

Toples

Szrotrider







Bartek, nie wiem czy uda mi się dotrzeć na zlot, więc je Tobie wyślę. A colę chętnie wypiję przy okazji, choć wolę Pepsi :lol:





25.06



sgtcop13

BartekOpole

Gregory
pitervx - Nie Cze 27, 2010 21:22
:
Dawno nie zaglądałem i jeszcze bym przegapił :wink:

Przelew właśnie poszedł z iPKO.
cinek - Nie Cze 27, 2010 23:58
:
Przelew poszedł :wink:
mateo - Pon Cze 28, 2010 10:44
:
Jak wyżej :)
luke1111 - Pon Cze 28, 2010 11:05
:
A ja dostałem juz swoje naklejki! są extra!

Dzieki mlynaszzz!
Killu - Pon Cze 28, 2010 12:43
:
Ja także naklejki mam już u siebie :wink:
Miramar - Pon Cze 28, 2010 13:15
:
Poszedł przelew, pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na naklejki
SzrotRider - Pon Cze 28, 2010 13:31
:
Od dwóch dni jestem oznakowany. Dzięki
Brt - Pon Cze 28, 2010 14:11
:
To pochwalcie się jak to wygląda
Killu - Pon Cze 28, 2010 16:50
:
Ja jak na razie mam oznakowany garaż. Motocykl musi na nalepkę jeszcze chwilę poczekać.
BartekOpole - Pon Cze 28, 2010 20:23
:
Naklejki dotarły. Dzięki, wyglądają super. Nie wiem tylko gdzie je nakleić?
Gregory - Wto Cze 29, 2010 01:34
:
O!



Jak Bartek już dostał, to ja muszę w takim razie zaplanować w tym tygodniu wyprawę do skrzynki na listy... po drodze do windy :)
andrut78 - Wto Cze 29, 2010 13:48
:
Kasa wysłana, przelew z Deutsche Bank
mlynaszz - Sro Cze 30, 2010 09:13
:
Wczoraj naklejki poszły do:



-sladek

-mateo

-cinek

-miramar

-pitervx
mateo - Sro Cze 30, 2010 21:57
:
Dzięki mlynaszz do mnie już dotarły, teraz zastanawiam się gdzie nakleić :)
Gregory - Czw Lip 01, 2010 00:47
:
Dzięki!



naklejki dzisiaj wygrzebałem ze skrzynki. teraz zastanawiam sie gdzie je pacnąć na Devi.
pitervx - Czw Lip 01, 2010 03:16
:
Dzięki:) Szybko doszły aż się nie spodziewałem:D
mlynaszz - Czw Lip 01, 2010 09:24
:
Ja na mojej, nakleiłem czarną nalepkę na tylnym błotniku, pomiędzy tablicą a światełkiem odblaskowym.
cinek - Czw Lip 01, 2010 11:03
:
Naklejki wczoraj doszły. Dzięki
Borys - Pią Lip 02, 2010 03:04
:
Wstyd sie przyznac, ale dopiero przed chwila zrobilem przelewy... Nie mialem glowy na to wczesniej kompletnie..



Tak wiec, kasa za naklejki poszla, chetnie odbiore je na zlocie, wiec jesli tylko tam bedziesz, odbiore je osobiscie. Szkoda ganiac na poczte :)

Pozdrawiam!
sladek - Pią Lip 02, 2010 13:44
:
Dzięki za naklejki, wczoraj dotarły.

Ta czarna powędrowała na tył ( tak jak zamek kufrów ale po drugiej stronie ) o ta przeźroczysta na szybę ( między otwory ).
SławekK - Pią Lip 02, 2010 18:23
:
A ja przelew właśnie robię, a naklejki odbiorę na zlocie jeśli można :)
Miramar - Pią Lip 02, 2010 23:33
:
Naklejki doszły ! Dzięki mlynaszz !!!
mlynaszz - Nie Lip 04, 2010 11:46
:
W piątek naklejki poszły do:



- borys

- andrut78

- radzio81

- arturo72



Wszystkie naklejki wysyłam, bowiem raczej niestety nie dotrę na zlot.



Mam jeszcze nadprogramowe 4 komplety naklejek. Jak by ktoś był chętny, pisać na PW.
ARTURO 72 - Pon Lip 05, 2010 21:48
:
Witaj Mlynaszz naklejki dzisiaj ze skrzynki wyjołem DZIęKI WIELKIE A może na zlota jednak przyjedziesz?
andrut78 - Wto Lip 06, 2010 00:55
:
Naklejki doszły, dzięki i pozdrawiam
Radzio81 - Czw Lip 08, 2010 23:40
:
Odebrałem naklejki, bardzo dziękuję :)
Borys - Pon Lip 12, 2010 03:06
:
Dzieki wielkie, naklejki dotarly do mnie jeszcze przed zlotem! Dzieki wielkie, wykonanie profeska!
SławekK - Wto Lip 13, 2010 10:53
:
Dzięki za naklejki! Dotarły, ale jeszcze muszę wybrać odpowiednie miejsce dla nich :wink:
mariov8 - Czw Lip 15, 2010 16:31
:
Dzięki wielkie naklejki dostałem pare dni temu!!!

mam już na moto :) Pzdr
LoseR - Wto Lip 20, 2010 01:52
:
Są jeszcze naklejki ? Bo chętnie bym takową przyjął, a jak nie ma to pytanie czy jeszcze i kiedy będą ?
mlynaszz - Wto Lip 20, 2010 19:40
:
Są jeszcze ze 3 komplety (5 szt.), więc możesz śmiało słać kasę, a ja wyślę naklejki. Jeśli adres do wysyłki ma być inny niż w przelewie, napisz go na PW.
vasiliy - Sob Lip 24, 2010 12:17
:
Załapię się jeszcze na naklejki? Byłoby klawo :)
zaleszniak - Sob Lip 24, 2010 13:33
:
Witam Ja też po proszę jeden komplet jeśli jeszcze jest.
vasiliy - Sro Sie 04, 2010 17:20
:
Doszły :) Dziękuje Mlynasz.
mlynaszz - Pią Sie 06, 2010 16:06
:
Jak by byli jeszcze chętni, to zostały 3 komplety na zbyciu.
Maydan - Sob Sie 07, 2010 12:54
:
Jak aktualne to wezmę 2 komplety. :) Kasa poszła.
Brt - Nie Sie 08, 2010 15:45
:
To Ja rezerwuje ostatni :)

Kase zaraz przeleje
greno - Czw Wrz 23, 2010 19:29
:
Witam! Jakie szanse na nalepki w chwili obecnej?
mlynaszz - Czw Wrz 23, 2010 19:43
:
Niestety nie mam już nalepek :sad:
greno - Nie Wrz 26, 2010 10:09
:
Witam ! Może ponowimy tą akcje ? No chyba że to zamknięta grupa i wybrańcy? :razz:
Jac123 - Wto Paź 12, 2010 20:32
:
Ja też popieram wzowienie akcji z nalepkami.
greno - Sro Paź 13, 2010 15:52
:
Niestety widać że nas duch to zdecydowanie za mało albo za krótko na forum jesteśmy Jacku :mrgreen:
Killu - Sro Paź 13, 2010 20:59
:
Musiała by się zebrać jakaś większa grupa... Nikt nie wystartuje z produkcją 10 małych naklejek... Myślę, że z początkiem przyszłego sezonu zbierze się kilku chętnych ;) Tylko pamiętajcie, żeby odgrzebać temat :)
vagner - Pon Sty 31, 2011 21:46
:
Ja się zapisuję na komplecik! Ja! Ja! Wybierz mnie!
Artur-ntv - Czw Lut 03, 2011 18:46
:
Ja rowniez chetnie zakupie taka naklejeczke :)
DorDaw - Czw Lut 03, 2011 23:37
:
Nie mogę się doczekać , już czekam , przysyłajcie . ZAMAWIAM !!! ze trzy sztuki !!!
vagner - Pią Lut 04, 2011 00:09
:
Ja też bym dziabnął więcej niż jedną... :smile:
walus - Wto Wrz 20, 2011 22:20
:
Przepraszam szanowne grono nie posiada ktoś z kolegów zbędnej naklejki chętnie odkupie. :cry:
DorDaw - Wto Wrz 20, 2011 22:23
:
Jeśli nie ma się kto zająć tą sprawą , dajcie projekt - resztę wykonam ( nie doczekam się chyba tych naklejek )

Pozdrowienia :twisted:
walus - Wto Wrz 20, 2011 22:36
:
A morze i edycja naklejek , koszulek co o tym myślisz Dawid nadamy sprawie rotacji. :wink: :mrgreen: :wink:
DorDaw - Wto Wrz 20, 2011 23:06
:
Ja jestem za a nawet .........przeciw :?: :?: :?: Żartowałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
greno - Sro Wrz 21, 2011 14:03
:
Dawid Ty na prawdę jesteś wielki!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bedur - Sro Wrz 21, 2011 19:42
:
greno napisał/a:
Dawid Ty na prawdę jesteś wielki!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


I jako wielko mo chop maszina :mrgreen: :mrgreen: Pozdro.
DorDaw - Sro Wrz 21, 2011 22:44
:
bo jo jest chop ślonski , w barach szeroki w rzici wonski :twisted: :mrgreen: